Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Dobrego nosa mieli słubiccy policjanci. Postanowili skontrolować Volkswagena Golfa, w którym siedziało trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich miał przy sobie narkotyki, w aucie znaleziono też młynek służący do kruszenia marihuany. 

Wszystko działo się 11 listopada w godzinach wieczornych. VW Golf stał zaparkowany przy jednej ze słubickich ulic. Siedziało w nim trzech młodych mężczyzn. Policjanci postanowili skontrolować auto – i okazało się, że intuicja ich nie zawiodła.

- Podczas szczegółowej kontroli pojazdu policjanci znaleźli specjalny młynek służący do kruszenia marihuany – mówi Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Funkcjonariusze zauważyli również, że jeden z mężczyzn zachowuje się dość nerwowo.

Dlaczego? - Okazało się, że 21-latek posiada przy sobie narkotyki. Mężczyzna przyznał, że młynek również należy do niego – relacjonuje M. Jankowska.

21–latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 akita 2020-11-15 18:32
Wypuście niewinnego chłopaka niech policja zajmie się ściganiem pedofili w sutannach. Tych z górnej półki biskupów arcybiskupów i kardynałów .

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.