Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W ubiegły piątek, 4 czerwca, do słubickiego Fun Parku przyjechały dzieci z Ośrodka Wielofunkcyjnego "Nasza Chata" w Cybince. Impreza została zorganizowana w związku z obchodami Dnia Dziecka. Jej celem było zapewnienie dzieciom z domu dziecka beztroskiej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń.

Podczas pobytu w Fun Parku dzieci skorzystały z poczęstunku świeżymi wypiekami. Obdarowane zostały również słodkimi prezentami i egzemplarzami niedawno wydanej bajki dla dzieci "Abecadło Tymka" autorstwa Piotra Kiedrowicza.

Dzięki takiemu spotkaniu dzieci choć przez chwilę mogły zapomnieć o problemach dnia codziennego.  - Bo cóż jest ważniejsze niż uśmiech dziecka! - powiedziała naszej redakcji Ewelina Kwiatkowska, właścicielka Fun Parku i organizatorka spotkania. {multithumb}
mt_gallery: Dzieci z "Naszej Chaty" z wizytą w Fun ParkuZa pomoc w zakupie prezentów organizatorzy chcieliby podziękować Restauracji Odra.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 LIMON 2010-06-11 12:14
Miło ze strony organizatorów i sponsorów. Jednak zastanwiam się czy portal slubice24 uzyskał zgodę od rodziców dzieci bądź ich prawnych opiekunów na publikację zdjęć z wizerunkiem ich dzieci. Otóż gdy tego nie uczynił publikacja takich zdjęć jest niezgodna z prawem i należy to mocno zaakcentować. Nie chcę się zagłębiać, zainteresowanych odsyłam do Konstytucji RP (art. 47, 30 i inne), art 8 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człoweika i Podstawowych Wolności, art 23 i 24 Kodeksu Cywilnego i wiele innych. Chyba wszystkim zależy na dobru dzieci. Jeżeli zgoda jest brawa dla portalu za rzetelne podejście do sprawy.
#2 Marcin Kiedrowicz 2010-06-11 12:47
Zdjęcia zostały przesłane do redakcji przez organizatorów spotkania, ze wskazaniem zgody na ich publikację. Nie zostały zrobione nielegalnie, ukradkiem, bez zgody przebywających tam osób oraz ich opiekunów. Nasz portal był oficjalnym patronem tego wydarzenia i tego co tam się działo.

Wszystko zgodnie z Prawem Prasowym (którego lekturę polecam) i określonymi tam zasadami funkcjonowania mediów i działalności dziennikarskiej :)
#3 marteczka 2010-06-11 13:36
limon - milo, ze dbasz o takie sprawy, ale chyba wystarczylo napisac do administratorow e-maila, mysle, ze napewno by dali odpowiedz. pozdrawiam w ten upalny dzien :-)
#4 LIMON 2010-06-11 15:12
marteczka też pomyślalem o mailu ale może kilka osób dzięki temu komentarzowi będzie w przyszości wyczulone na tą bardzą istotną kwestię, pozdrawiam:)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.