Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fundacja Grupy Pomagamy

Fundacja Grupy Pomagamy, znana z różnych akcji i festynów, otworzyła nową, facebookową grupę, w której można brać udział w licytacjach. Środki z nich zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym fundacji. Dołączyć i pomóc może każdy.

W tym roku - ze względu na pandemię koronawirusa - nie było możliwe zorganizowanie festynów charytatywnych, z których znana jest Fundacja Grupy Pomagamy. W ten sposób do puszek trafiały pieniądze na pomoc podopiecznym. Ale fundacja nadal swoim podopiecznym pomaga. I potrzebuje na to środków. Dlatego powstała nowa grupa na Facebooku – z licytacjami dla podopiecznych (ZOBACZ).

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się̨ z innymi". Te słowa Jana Pawła II przytacza szefowa fundacji Aleksandra Kołek w opisie grupy. Jest to motto, które przyświeca działaniom tej organizacji.

A. Kołek wyjaśnia, że zbierane podczas aukcji środki będą przeznaczane na rehabilitację, wizyty u specjalistów, turnusy prozdrowotne dla osób będących pod opieką fundacji. Do grona podopiecznych wciąż mogą dołączać nowe osoby.

- Być́ może nie zmienisz całego świata, ale twoje zaangażowanie pomoże zmienić́ świat naszych podopiecznych. Dziękujemy, że jesteś́ z nami. Razem możemy więcej! -– zachęca A. Kołek. I zaprasza nie tylko do aktywnego licytowania, ale również wystawiania na licytacje różnych przedmiotów czy voucherów.

- Pomagaj nie myśląc o własnej korzyści, ale dla uczucia radości, spełniania i szczęścia twojego i innych – namawia członków grupy szefowa fundacja prezeska.

Adres grupy: www.facebook.com/groups/685410015711817.

 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.