Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Diabelski młyn nad Odrą

Nasi sąsiedzi z Frankfurtu zapraszają na nietypowe zakończenie lata. Na ponad tydzień nad brzegiem Odry stanie diabelski młyn. Z wysokości ponad 35 metrów będzie można podziwiać panoramę obu miast.

Diabelski młyn zostanie zainstalowany na nadodrzańskiej promenadzie, na wysokości przystani Holzmarkt. Jego uroczyste otwarcie zaplanowano 11 września o godz. 16:30. Z tej okazji odbędzie się też koncert Fanfarengarde.

- Cieszę się, że udało nam się sprowadzić z powrotem do miasta jedną z ulubionych atrakcji ostatniego Miejskiego Święta Hanzy - mówi Robert Reuter ze spółki Messe und Veranstaltungs, która odpowiada za organizację tej atrakcji.

Liczący ponad 35 metrów i składający się z 26 gondoli diabelski młyn będzie czynny codziennie w godzinach 12-20 aż do 20 września. Bilety w cenie 3 euro dzieci, 5 euro dorośli są do nabycia na miejscu.

 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 akita 2020-09-08 22:32
Diabelski młyn to my mamy w Warszawie przy ul
Nowogrodzkiej
#2 cinek88 2020-09-09 10:54
He he, typowe przedawkowanie TVN i Wyborczej tylko nie pisz zaraz potem że przedawkowałem propagandową TVP bo wszystkie te nasze telewizje w Polsce nic nie są warte, każdy ciągnie w swoją stronę.

Zapomniałeś dodać o diabelskich ściekach komunalnych wpuszczanych przez waszego ulubieńca Rafała, tradycyjnie jak co roku Wisłą wprost do Bałtyku...

ps. PISPO jedno zło.
#3 Redakcja Słubice24.pl 2020-09-09 10:57
Prosimy o komentarze wyłącznie w temacie artykułu. Na dyskusje polityczne zapraszamy na forum:
www.slubice24.pl/forum

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.