Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Portofino Lounge Bistro

Tego w Słubicach jeszcze nie było! Nowo otwarte Portofino Lounge Bistro zaprasza na jedzenie w formie otwartego bufetu. Płacisz 30 zł i… jesz ile chcesz! Na smakoszy czekają także pysze śniadania ze świeżo wypiekanymi crossaintami i pieczywem. 

Ta formuła doskonale sprawdza się wielu restauracjach na całym świecie, zaczyna coraz częściej pojawiać się w Polsce, dotarła także do Słubic.

Lunch po nowemu

W Portofino Lounge Bistro w godz. 12-16 na klientów czeka kilkanaście różnych dań, wszystkie świeże, przygotowane ze starannie dobranych składników od sprawdzonych dostawców.

Zasada jest prosta. Płacisz jeden raz 30 zł, a następnie wybierasz i jesz co chcesz. Bez żadnych ograniczeń, co do ilości. A jeśli nie masz czasu na jedzenie na miejscu, możesz zabrać ze sobą na wynos.

Śniadania i słodkości

Ale Portofino Lounge Bistro to nie tylko otwarty bufet. To także pyszne śniadania serwowane od 9.00 do 11.30. A przez cały czas działa tu kawiarnia serwująca pyszne ciasta, lody, świeżo wypiekane crossainty oraz pieczywa.

Kontakt

Lokal mieści się przy ulicy Mickiewicza 1, niedaleko deptaku (dawna Gruba Ryba) i jest czynny od wtorku do niedzieli w godz. 9-18.

Po więcej informacji oraz codzienne menu zapraszamy na profil Portofino Lounge Bistro.

www.facebook.com/Portofino-Lounge-Bistro-107733821020992

Galeria zdjęć

Fotki przykładowych dań możecie zobaczyć poniżej.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.