Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Do tragicznego wypadku doszło dziś nad ranem na drodze na drodze powiatowej nr 1313 F między Górzycą a Żabicami. Zginęło trzech młodych mężczyzn jadących samochodem. 

Wypadek

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło około godz. 5.30 w rejonie Fortu Żabice. Trzech młodych mężczyzn podróżowało osobowym Fordem Fiestą. W pewnym momencie doszło do wypadku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto jechało w kierunku Górzycy. Pojazd złapał pobocze, zahaczył o drzewo, a następnie dachował i uderzył w betonowe ogrodzenie - powiedział naszej redakcji Piotr Marycki, szef słubickiej drogówki.

Siła uderzenie była ogromna. Na miejscu zginęły trzy osoby jadące pojazdem, wszyscy to młodzi mężczyźni w wieku od 15 do 16 lat. Jeden z nich kierował pojazdem, choć nie miał do tego uprawnień. To mieszkaniec powiatu słubickiego.

Na razie policja nie podaje więcej szczegółów, pod nadzorem prokuratora trwają czynności wyjaśniające przebieg zdarzenia. Będzie wykonana sekcja zwłok. - Zasadne jest pytanie jak młodzi weszli w posiadanie kluczyków i auta. Policjanci będą to ustalać - czytamy w policyjnym komunikacie.

Poniżej zdjęcia z miejsca wypadku udostępnione przez policję.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.