Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Kolejne wsparcie w trudnych czasach. Fundacja Terapii i Rozwoju MIND uruchamia Punkt Interwencji Kryzysowej. Będzie można telefonicznie skorzystać z bezpłatnej pomocy specjalistów, m.in. psychoterapeuty, psychiatry, prawnika, coacha.

Mind Słubice

Fundacja pomoże osobom zagrożonym obecną sytuacją

Fundacja Terapii i Rozwoju MIND na początku roku zorganizowała bezpłatne konsultacje ze specjalistami, które cieszyły się sporą popularnością (ZOBACZ) .

Punkt Interwencji Kryzysowej

Było to pierwsza, tak duża akcja nowej organizacji – i są już kolejne. Fundacja, dzięki dofinansowaniu pozyskanemu od gminy Słubice, otwiera Punkt Interwencji Kryzysowej. Jest to cykl bezpłatnych konsultacji online ze specjalistami.

- Docelowo projekt przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży dorosłych z różnymi uzależnieniami od używek, zakupów, wysokiej technologii – wyjaśnia Anna Prażanowska, szefowa fundacji. Jednak w związku z trudną sytuacją i emocjami, jakie wywołuje stan epidemii – po pomoc mogą się zgłosić wszyscy potrzebujący wsparcia od specjalistów.

- Jest to taka bieżąca „pomoc w czasie kryzysu”, np. dla nauczycieli, służb ratunkowych, a także dla osób, które dotyka depresja. Działać będzie również „pogotowie prawne” – wyjaśnia A. Prażanowska.

Na rozmowę ze specjalistą można zgłosić się telefonicznie: 500 218 965. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram konsultacji (godziny będą ustalane na bieżąco)

  • 01.04, 03.04, godz. 9-12 - dr J.Wichlińska-Pakirska, psychoterapeutka.
  • 06.04 - Marta Turkiewicz-Wanat, psychiatra.
  • 13.02 - Edyta Maliczak, coach.
  • 03.04, 24.04 - Karolina Groc, prawnik.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.