Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ta sprawa wstrząsnęła mieszkańcami placu Wolności. W noc sylwestrową doszło tu do pobicia mężczyzny, który zmarł po przewiezieniu do szpitala.  Dwóch sprawców aresztowano na 3 miesiące. Śledztwo trwa.

policja kogut_2019

Do feralnego zdarzenia doszło w nocy sylwestrową w mieszkaniu należącym do ofiary. 55-latek mieszkał tam ze swoją konkubiną i jej córką. Do świętowania przyłączyli się dwaj młodzi mężczyźni w wieku 33 i 36 lat. Wspólnie spożywali alkohol.

Niestety, sylwestrowe spotkanie nie skończyło się tak, jak powinno. - Mężczyzna został pobity i trafił do szpitala. Tam był szykowany do operacji, ale niestety zmarł – przekazała nam Małgorzata Fila, szefowa Prokuratury Rejonowej w Słubicach.

Dwaj sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Na wniosek prokuratury sąd wydał decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.  Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Obecnie trwa policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury. Przesłuchiwani są świadkowie, odbyła się też sekcja zwłok. Niebawem poznamy jej wyniki, które (razem z opinią biegłego) mogą okazać się kluczowe dla dalszego przebiegu tej sprawy.

Do tematu będziemy wracać.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Janko445 2020-01-24 16:38
Jak będzie to prowadzić słynny wydział pod kierownictwem p.Piotra D. to śledztwo będzie trwało aż winni sami z nudów się przyznają. Wydział kryminalny w Slubicach to żart i temat do wielu filmów komediowych.
#2 Bałapapu 2020-02-13 20:53
Janko445
oni potrafią węszyć komedia nie udała by sie raczej
chłopaki do wzęcia 8) :D :lol: :-)
#3 Janko445 2020-02-14 05:23
Bałapapu - twój wpis brzmi jak ostrzeżenie. P

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.