Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Co nowego słychać w Szkole Językowej Just English? Tym razem Anna Kopko zaprasza na bezpłatne kursy z języka niemieckiego, a chcącym podszkolić swój język angielski poleca wyjazd na obóz językowy do Londynu.

just english1

Szkoła posiada 2 wolne miejsca na bezpłatny kurs języka niemieckiego poziom A1. Mogą w nim wziąć udział osoby po 25 roku życia, z wykształceniem maks. ponadgimnazjalnym, nie prowadzące działalności gospodarczej - zajęcia w sobotę godzina 8.00-11.00.

Szkoła posiada ostatnie wolne miejsca na obóz językowy w Londynie z native speakerami. Obóz odbędzie się w terminie 18-26 lipca 2020 roku. Na uczestników czeka bogaty program oraz pobyt u rodzin angielskich. Zgłoszenia tylko do 15 stycznia ze względu na dynamiczną sytuację rezerwacje miejsc.

Just English rozpoczynamy również zapisy na kursy wakacyjne z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - ograniczona ilość miejsc. Kursy odbywają się na każdym poziomie - konwersacje, gramatyczno-leksykalne, przygotowujące do egzaminu TELC wraz z egzaminem.

Wszelkie dodatkowe informacje w siedzibie szkoły przy Placu Przyjaźni 18 oraz pod tel. 608 214 119 / 501 031 446.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.