Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Do dramatycznego zdarzenia doszło dziś popołudniu na ul. Folwarcznej. 13-latkowi wybuchła w ręce petarda. Ma rozerwaną dłoń. Został zabrany helikopterem do szpitala w Szczecinie.

helikopter transport

Zgłoszenie o wypadku policja otrzymała przed godz. 15. Do nastolatka wyjechała karetka pogotowia, która od razu przewiozła go na lądowisko przy ul. Rzepińskiej. Stamtąd został zabrany helikopterem LPR do szpitala w Szczecinie. Moment transportu rannego zabezpieczała policja.

Stan chłopca jest poważny, ma rękę rozerwaną do połowy przedramienia. Nie wiadomo jeszcze jak doszło do wybuchu, ani jak 13-latek wszedł w posiadanie materiałów pirotechnicznych. Jest to przedmiotem policyjnego dochodzenia.

Wkrótce więcej informacji.

Komentarze   

#1 cinek88 2019-10-15 20:08
ODPOWIEDNIE SŁUŻBY POWINNY PRZY OKAZJI ZAINTERESOWAĆ SIĘ SKĄD GDZIE I KIEDY TEN MŁODY CZŁOWIEK NABYŁ TĄ PETARDĘ. ZACZYNAM ROZUMIEĆ NIEMIECKI ZOLL KTÓRY KONTROLUJE I NIE WPUSZCZA DO NIEMIEC TEGO BADZIEWIA W NIEMCZECH DOSTĘPNE SĄ TYLKO ATESTOWANE PRODUKTY W POLSCE NIE MA ŻADNEJ KONTROLI...
#2 Pro-M 2019-10-17 00:25
Osobiscie uwazam, ze jezeli mlodzi ludzie mieliby mozliwosc spotkan w szkolach ze strazakiem, policjantem, ratownikiem medycznym, mieliby duzo wieksza swiadomosc co do zagrozen i ich skutkow, oraz wiedze jak ich unikac. Dzis dzieciaki nie wiedza co zrobic w razie np. pozaru, jak zachowac sie kiedy widza osobe lezaca na ulicy itd....nie maja pojecia kiedy i jak reagowac, maja natomiast pojecie o wielu innych nie do konca potrzebnych rzeczach...jak np. haslo do wifi.
#3 Wiesław 2019-10-17 11:13
A ja tak nie uważam. Wczoraj na spacerze widziałem grupkę gówniarzy co strzelała petardami. Jeden krzyczał do drugiego tylko uważaj bo będą pisać o tobie w internecie. I śmiali się do rozpuku. Czyli są świadomi, ale mają to w d...e.

Uważam aby solidnie ukarać tego co im sprzedał. Policja powinna dojść do tego bez problemu. No chyba że głupi ojciec dał młodemu takie "zabawki"

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.