Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Muzyka to nie wszystko, co czekało na mieszkańców Słubic i Frankfurtu w pierwszy wieczór Miejskiego Święta Hanzy! Nie było co za wcześnie wracać do domu! Jego zwieńczeniem był pokaz fajerwerków. Kolory, muzyka, jednym słowem - wow!

Pokaz fajerwerków

Choć pokaz fajerwerków tradycyjnie uświetnia pierwszą noc Miejskiego Święta Hanzy, w tym roku dla dwóch osób był bardzo wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii tego święta fajerwerki odpaliły osoby wyłonione w konkursie przygotowanym przez organizatorów.

O północy, przy dźwiękach muzyki kolory wystrzeliły w górę! Feeria wybuchów, barw, dźwięków… Na moście, z którego wiele osób podziwiało pokaz, dało się słyszeć okrzyki zachwytu.

Oglądający zgodnie podkreślali, że opłacało się być na moście o północy, żeby zobaczyć ten wybuchowy spektakl. – Dali czadu! To było coś pięknego! – ocenił show jeden z widzów w rozmowie z naszym reporterem. Wielu zwracało też uwagę, na dobrą synchronizację pokazu z muzyką.

Ale nie brakowało tez głosów krytycznych, szczególnie ze strony tych, którzy martwili się o zwierzęta. - Słyszałam huki w Starych Biskupicach nawet. Biedne zwierzaki – komentowała jedna z internautek na naszym profilu na Facebooku.

Byliście? My również! Zobaczcie, co udało nam się uwiecznić redakcyjnym obiektywem.Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.