Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna zmienia godziny otwarcia w czasie Miejskiego Święta Hanzy. Dla odwiedzających przygotowała koło fortuny z nagrodami i wycieczki po Odrze.

dom bolfrasa_2019
Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna

W trakcie Miejskiego Święta Hanzy na gości będzie czekać wiele atrakcji.

W swoje progi zaprasza również Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna, która działa w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą. W piątek i sobotę (12 i 13 lipca) będzie czynna w godz. 10-20, a w niedzielę (14 lipca) w godz. 11-18.

Koło fortuny z nagrodami

Przez pierwsze dwa dni na odwiedzających PNIT będzie czekać specjalne koło fortuny. A w nim do zdobycia ponad 200 nagród!

Są m.in. bilety do Forum Kleista, frankfurckiej filharmonii i muzeów, Teatru Śmiechu, vouchery do Hotelu City Park i restauracji Kartoffelhaus we Frankfurcie. W puli są też wejściówki do słubickich restauracji: Villa Casino, Prowincji i Endorfiny, a nawet karnety do Uśmiechniętej Planety. Nie zabraknie też różnych pamiątek z dwumiasta.

Rejsy z wujkiem

Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna zaprasza także na specjalne, jednogodzinne wycieczki statkiem „Wuj Helmut”.

statek helmut
W rejs zabierze was statek Wuj Helmut

Statek wyruszy w 13 i 14 lipca (w sobotę i niedzielę) o godz. 13.30, 15 i 16.30. Bilet dla dorosłych kosztuje 5 euro, dzieci do 12 roku życia płacą 2,5 euro.

Na rejs należy się wcześniej zgłosić: e-mail: info@tourismus-ffo, tel.: +48335-6100800 lub osobiście w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej przy Große Oderstr. 29 we Frankfurcie nad Odrą (Dom Bolfrasa).
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2019-07-11 12:14
Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna w FF? Przecież w Słubicach znajdują się już dwa "punkty Informacji Turystycznej" znajdujące się bezpośrednio na moście granicznym, ha ha ha! ps. Witamy w Polandi!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.