Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lato to również czas remontów i prac drogowych. Gmina Słubice w tym roku na przebudowę dróg przeznaczyła blisko 700 tys. zł. Które ulice doczekają się (i już doczekały się) remontu?

remont osiedle
Na gminnych drogach ruszyły remony (fot. UM Słubice)

Przetarg na przebudowę gminnych dróg wygrała firma Eurokop-Invest. Część prac będzie miała miejsce w Kunowicach. Gdzie?

Nowy asfalt został już położony na ul. Szafirowej na osiedlu Widok. Obecnie prace toczą się na ul. Złotej i Bursztynowej, a w kolejce czeka ul. Jeziorna (do wysokości powstającego osiedla Perłowego). Przebudowany zostanie również odcinek Letniej i Wschodniej na os. Zielone Wzgórza. Oprócz tego utwardzone tłuczniem zostały odcinki ulic Diamentowej, Turkusowej i droga na os. Słonecznym.

Wyremontowana zostaną także: droga prowadząca do rancha w Drzecinie i droga w Rybocicach.

Remontu doczeka się także kilka ulic w Słubicach. Będą to odcinki ulic: Reja, Prostej i Drzymały. Przy ul. Piskiej powstanie nowy chodnik po lewej stronie drogi (po prawej został wybudowany już wcześniej).

Z modernizacji dróg cieszą się mieszkańcy, ale nie wszyscy doczekają się w tym roku upragnionego asfaltu pod swoim domem. Gdzie jeszcze przydałby się remont? Dajcie znać w komentarzach.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 clasic1 2019-06-09 19:22
Super że przybędzie tyle nowych dróg . Zal tylko żę po raz kolejny nie znalazły się środki na "reprezentacyjno-brukowe" dziuryi na Kopernika i Mieszka I . Bez obrazy ale to może dlatego żeby i Ukraińcy czuli się jak u siebie w domu ;-))))
#2 mateuszek 2019-06-10 10:32
Do clasic1: ul. Kopernika i Mieszka I będą remontowane, po wykonaniu remontu sieci wodno-kanalizacyjnej i modernizacji sieci burzowej. Remont Mieszka I będzie łącznie z przebudową skrzyżowania Konstytucji 3-Maja. To zapowiedział Burmistrz Mariusz Olejniczak na majowej Sesji Rady Miejskiej.
#3 clasic1 2019-06-11 09:18
I to jest dobra wiadomośç we wtorkowy ranek. Dzięki :-)))))

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.