Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sektor 3 Słubice nie zwalnia tempa – trzeci raz w tym roku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie. Znowu będzie o pieniądzach! A dokładniej – o trwających dwóch konkursach, w których można je zdobyć.

euro
 
Pierwszy konkurs to Działaj Lokalnie, którym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą starać się o dotacje do 6 tys. zł. – Jest to jeden z najprostszych konkursów, wniosek nie powinien sprawić problemów nawet tym, którzy nigdy wcześniej nie starali się o środki. Najważniejszy jest pomysł, który zaktywizuje ludzi – mówi Marta Stachowska, koordynatorka ośrodka DL, który prowadzi Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Drugi konkurs to Startuj w FIO – nowy początek. Obejmuje zasięgiem województwo lubuskie. Przeznaczony jest dla młodych organizacji z niewielkim budżetem (zarejestrowanych nie później niż 30 miesięcy w momencie składania wniosku o przychodach za poprzedni rok do 25 tys. zł), grup nieformalnych i samopomocowych. Organizacje mogą starać się o 4 tys. zł, a grupy – do 3 tys. zł.

Jakie są zasady obu konkursów? Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek? Tego będzie można dowiedzieć się podczas kolejnego szkolenia w Sektorze 3 Słubice. Wstęp jest wolny.

Zgłoszenia: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 82 96 878, 884 309 488.

Termin: 23 maja 2019, godz. 17. Miejsce: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, budynek biblioteki CP, ul. T. Kościuszki 1.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.