Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policjanci ze słubickiej drogówki złapali kolejnego pirata drogowego. W okolicy Radachowa, w terenie zabudowanym, gdzie przepisy pozwalają jechać 50km/h, 33-letni kierowca jechał prawie trzykrotnie szybciej. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące, dostał mandat i punkty karne.

policja patrol_2018

4 maja patrol słubickiej drogówki dokonywał pomiaru na drodze wojewódzkiej nr 134 w okolicy Radachowa. Kilka minut po godz. 5 policjanci zauważyli Volkswagena, który poruszał się z dużą prędkością – pomiar pokazał, że jechał 148 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Volkswagenem kierował 33-letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego. Nie uniknął kary – funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące, oprócz tego został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Jak przypomina słubicka policja, w 2018 roku mundurowi na terenie naszego powiatu zatrzymali ponad 40 praw jazdy – właśnie za przekroczenie dopuszczalnej prędkości pow. 50 km/h w terenie zabudowanym. Główną przyczyną wypadków drogowych pozostaje właśnie nadmierna prędkość.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.