Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Rabaty, okazje i kody promocyjne na stałe weszły do świadomości klientów. Jako konsumenci szukamy oszczędności lub zysku. W zakładach bukmacherskich dodatkowy bonus umożliwia rejestracja konta z kodem promocyjnym.

pytanie

Legalni bukmacherzy działający na polskim rynku cieszą się coraz to większą popularnością, bo jak mówi prezes STS, Mateusz Juroszek, obywatele naszego kraju stają się bogatsi i chętnie biorą udział w loteriach i typowaniu wyników. Na dzień dzisiejszy w Internecie zakłady wzajemne oferuje dziewięć firm: STS, Fortuna, LV BET, Totolotek, forBET, PZBUK, Etoto, Totalbet i Milenium. U każdego z wymienionych bukmacherów można odebrać bonus na start (za rejestracje). Co więcej, część z tych firm oferuje również kod promocyjny, który dodatkowo powiększa standardowy bonus.

Kupując w internetowym sklepie i korzystając z kodu rabatowego oszczędzamy, o tyle w zakładach bukmacherskich kod bonusowy doładowuje powitalną promocję. Możliwości poprawy bonusu jest kilka poprzez dodatkowy freebet, powiększenie pierwszej wpłaty lub zakład bez ryzyka. Co bukmacher, to inny pomysł na kod promocyjny i jego zastosowanie. Jedno jest pewne: nowy gracz tylko na tym zyskuje!

Główne zasady kodów promocyjnych:
  • Użyj zweryfikowanego i aktualnego kodu
  • Nie popełnij błędu (literówki) podczas wprowadzania kodu
  • Stosuj się do zasad oferty
Wykorzystanie kodu promocyjnego w zakładach bukmacherskich wiąże się z prozaiczną czynnością. Kod promocyjny po prostu trzeba wpisać lub skopiować we wskazanym polu podczas rejestracji konta u bukmachera. Niekiedy zdarza się tak, że przechodząc z promocyjnego linka na stronę bukmachera kod automatycznie zostaje wprowadzony do formularza.

Kody promocyjne dostępne są u takich bukmacherów jak: STS, Fortuna, LV BET, forBET, PZBUK, Totolotek i Totalbet.

Przykładowy zysk z kodem promocyjnym: w STS standardowy bonus wynosi 1000 zł od pierwszej wpłaty. Dla graczy rejestrujących się z kodem czeka dodatkowo bonus freebet 27 zł. Bonus powitalny to już nie 1000 zł, a 1027 zł!

[artykuł partnerski]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.