Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W miniony weekend Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice prowadziło bazarek w centrum miasta, o czym informowaliśmy. Miłośnicy zwierząt uruchomili również charytatywne licytacje w internecie. Wszystko, aby pomóc czworonogom.

misiek buda_2

Słubiccy Animalsi mają pod opieką paręnaście kotów, a także psa Miśka, który wciąż przebywa w hoteliku. Nadal wypatruje pana, który go przygarnie – o jego historii pisaliśmy już jakiś czas temu (ZOBACZ).

Wciąż również napływają nowe prośby o interwencje. – Mamy bardzo dużo zgłoszeń o zaniedbanych zwierzętach. A najczęściej wymagają one pomocy weterynarza, dlatego zbieramy głównie na rachunki za leczenie – wyjaśnia Jerzy Banaszak ze stowarzyszenia.

Właśnie zbieraniu środków na bieżącą działalność stowarzyszenia służyć będą licytacje, które toczyć się będą na profilu Animalsów przez najbliższy tydzień. Starują 13 grudnia o godz. 22, a zakończenie zaplanowano na 20 grudnia, również godz. 22.

J. Banaszak przyznaje, że ma sporo przedmiotów, które mogą zaciekawić potencjalnych licytujących, nie tylko ze Słubic i okolic. Są wśród nich koszulki i czapki z autografami, żużlowy kalendarz, a także obrazy czy fotografie, które można np. podarować komuś na prezent.

ZOBACZ AUKCJE

J. Banaszak zdradza również, że animalsowy bazarek był bardzo udany – i będzie kontynuowany również w przyszłym roku.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.