Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę. Kandydat na burmistrza Słubic Mariusz Dubacki zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie.

mariusz dubacki_spotkanie

- Chcemy raz jeszcze przedstawić nasz Program Rozwoju Gminy Słubice, zaprezentować najlepszą drużynę do gminy, czyli naszych kandydatów na radnych, a przede wszystkim porozmawiać z mieszkańcami miasta i sołectw – mówi Mariusz Dubacki, kandydat na burmistrza Słubic.

Program, z którym do wyborów startuje komitet Mariusza Dubackiego został stworzony przez samych mieszkańców. Kandydat przygotował specjalną ankietę, w której każdy mógł wskazać kierunki rozwoju miasta i gminy. Wypełniło ją ponad 700 osób. Powstała także specjalna aplikacja internetowa o nazwie „Mapa Potrzeb Słubic”. – W ten właśnie sposób stworzyliśmy kompleksowy Program Rozwoju Gminy Słubice. Można powiedzieć, że to pierwszy program wyborczy, który napisali sami mieszkańcy – wskazuje M. Dubacki.

W najbliższy wtorek (9.10) KWW Słubice2018 zaprasza na otwarte spotkanie z mieszkańcami. Będzie można poznać szczegóły programu, ale też porozmawiać z kandydatami na radnych. – Uważamy, że takiej bezpośredniej rozmowy z mieszkańcami bardzo w naszym mieście brakuje. Chcemy to zmienić, nie tylko w kampanii wyborczej. W naszym programie zapowiedzieliśmy organizację cyklicznych spotkań burmistrza z mieszkańcami – mówi kandydat.

Spotkanie odbędzie się we wtorek: 9 października, w sali kinowej SMOK, o godzinie 18.00

[Materiał wyborczy. Sfinansowano ze środków KWW Słubice 2018]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.