Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

zakopane

Mimo że wakacje już się skończyły, wiele osób dopiero wybiera się na swój zasłużony urlop. Ci, którzy na wakacjach już byli, również łapią ostatnie promienie słońca, planując weekendowe wyjazdy. Jedni i drudzy wiele atrakcji znajdą w Zakopanem – zimowa stolica Polski również u schyłku lata proponuje piękne widoki, liczne atrakcje oraz komfortową bazę noclegową w atrakcyjnych cenach.

O tym, że w Zakopanem wypoczywać można przez cały rok, wiedzą już chyba wszyscy. Zimą stolica Tatr oferuje miłośnikom białego szaleństwa atrakcje na stokach, górskie wędrówki, spacery na Krupówkach oraz niezapomniane gorące noce w góralskich knajpach. Latem Zakopane zmienia się w istny raj dla wszystkich tych, którzy kochają aktywny wypoczynek. Szlaki turystyczne pełne są miłośników samotnych i grupowych wędrówek, a Tatrzański Park Narodowy przyciąga pięknem naturalnego krajobrazu oraz bogactwem fauny i flory, niespotykanej nigdzie indziej w Polsce.

Noclegi w Zakopanem - sprawdź ceny

Wakacyjnym i weekendowym wypadom do Zakopanego sprzyja specyficzna atmosfera panująca w tym górskim mieście. Nie bez znaczenia jest również baza noclegowa Zakopanego - https://noclegi.pl/zakopane/ , oferująca szeroki standard pobytu, uzależniony od naszych osobistych preferencji, możliwości finansowych i oczekiwań. Warto zwrócić uwagę na to, co Zakopane oferuje wszystkim odwiedzającym je gościom w kwestii noclegów.

Najbardziej zamożni oraz wszyscy ci, którzy oczekują wysokiego standardu, mogą skorzystać z bogatej oferty luksusowych hoteli, których zarówno w samym mieście, jak i w najbliższej okolicy nie brakuje. Komfortowo wyposażone apartamenty, dostęp do strefy rekreacyjnej: spa, siłowni, basenu czy zabiegów kosmetycznych uczynią pobyt w Zakopanem jeszcze większą przyjemnością. Za taki luksus musimy jednak sporo zapłacić. Ceny apartamentów w Zakopanem zaczynają się od 300 zł za nocleg.

Ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty

Wszyscy ci, którzy nie oczekują tak wysokiego standardu, mogą skorzystać z niezwykle bogatej oferty pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych, które co prawda nie gwarantują luksusu z gatunku najbardziej prestiżowych hoteli, ale jednocześnie nie wymagają przeznaczenia na zakwaterowanie tak sporej ilości gotówki. Ceny za nocleg w przyzwoitym standardzie wahają się w graniach 50-100 zl, w zależności od rodzaju pokoju i dostępnych udogodnień.

Domki letniskowe – Zakopane

Ogromną popularnością cieszą się również domki w Zakopanem. To doskonała alternatywa dla hoteli i pensjonatów, gwarantująca podstawowy standard i komfortowe warunki wypoczynku. W większości nowoczesnych domków letniskowych znajdziemy bezprzewodowy internet telewizję, aneks kuchenny z wyposażeniem oraz własną łazienkę. Z oferty domków bardzo chętnie korzystają grupy przyjaciół oraz rodziny z dziećmi, odwiedzające Zimową Stolicę Polski. Z całą pewnością, jest to rozwiązanie, przedstawiające najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości noclegu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że większość domków to pomieszczenia 4-6-, a nawet 8-osobowe, dlatego przy większej ilości lokatorów, cena noclegu obniża się jeszcze bardziej.

To oczywiście nie wszystkie możliwości noclegu w Zakopanem. Wiele osób wybiera także schroniska górskie, które zapewniają podstawowy komfort, choć tu trzeba nastawić się na brak wygód w postaci telewizji czy prywatnej łazienki. Standard noclegu odwzorowuje też jego cena – zwykle nocleg w schronisku to wydatek ok. 20 zł od osoby (bez wyżywienia). Noclegowa baza Zakopanego gotowa jest na przyjęcie kilkudziesięciu tysięcy turystów.

[artykuł partnerski]

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.