Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Oświadczenie burmistrza Mariusza Olejniczaka

Burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak przegrał rywalizację o reelekcję w II turze z Marzeną Słodownik. Na swojej stronie opublikował oświadczenie, w którym zwrócił się do mieszkańców Słubic oraz nowo wybranej burmistrzyni.

Poniżej treść oświadczenia.

---

Drodzy mieszkańcy, wybory samorządowe dobiegły końca, kurz po nich również opadł, a ja chciałbym zwrócić się do Was w kilku słowach.

Przede wszystkim chciałbym pogratulować Marzenie Słodownik wygranych wyborów na urząd burmistrza Słubic i życzyć powodzenia. To niezmiernie trudna i bardzo wymagająca praca w służbie mieszkańcom. Gminę zostawiam z zerowym zadłużeniem oraz przygotowaną do wielu ważnych inwestycji takich jak rozbudowa żłobka, budowa przedszkola oraz inwestycje drogowe (dziś złożone kolejne dwa wnioski do wojewody na dofinansowanie).

Mijająca kadencja to czas wielu wyzwań, ale też trudnych decyzji. Dziękuję Wam, drodzy mieszkańcy, za wszystkie spotkania i rozmowy, byliście dla mnie inspiracją.

Do zobaczenia!

Mariusz Olejniczak

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Dr. Sommer 2024-04-24 15:27
Warto też wspomnieć o tak udanych inwestycjach jak 800.000 zł na nagrody dla urzędników oraz podziękować panu Pawlukowskiemu za oświatę wyborczą.
#2 X-men 2024-04-27 08:00
Dr.sommer jeszcze będziesz miał-miała czas na podziękowania dla Ryśka i Marzenki za wspólne interesy dla dobra (miasta) :lol: A co do nagród to rozumiem że nigdy nie bierzesz premi jak szef daje a wręcz odmawiasz ! Zapraszam do urzędu na kilka dni za te pieniądze. Sommer żal żenada wstyd!
#3 SMJJ 2024-05-01 14:46
Ufff. Przynajmniej dobrze, że tak to się skończyło...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.