Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Chcesz podszlifować swój język? Zapisz się na kursy do Szkoły Językowej JUST ENGLISH prowadzonej przez Annę Kopko. Co je wyróżnia? Prestiżowe certyfikaty, doskonała kadra, a także możliwość… wygrania nagród za naukę.

just english1

- Takiej szansy jeszcze nie było - mówi właścicielka Anna Kopko. - Miło mi poinformować, iż moja szkoła pod patronatem Polskiej Izby Gospodarczej Branży Językowej – uzyskała Certyfikat Szkoły Godnej Zaufania po pozytywnym przejściu procedury kontroli merytorycznej i formalnej w 2017 roku – opowiada z dumą.

Co to oznacza w praktyce? W związku z tym wyróżnieniem szkoła podpisała list intencyjny i nawiązała współpracę z London School of English w Wielkiej Brytanii. - Oznacza to, iż dla uczących się w mojej szkole otwierają się drzwi do wymiany uczniów obydwu szkół – dodaje A. Kopko.

Osoby, które zgłoszą się i rozpoczną naukę na kursach w szkole JUST ENGLISH w roku szkolnym 2018/2019 będą objęte programem „THE BEST AMONG OTHERS” i będą ubiegały się o wygranie nagrody głównej – kursu języka angielskiego w Londynie oraz uczestniczenia w programie wymiany.

Pierwszy nabór rozpoczyna się w czerwcu. Tu jest 20 miejsc dla chętnych. Wiek uczestników: 10 – 17 lat. Na pierwsze spotkanie z komisją kwalifikacyjną należy przynieść świadectwo szkolne z uwzględnieniem oceny z języka angielskiego oraz innych dokumentów potwierdzających znajomość języka, udział w konkursach, olimpiadach językowych, itp.

Po wstępnym zakwalifikowaniu się na listę uczestników programu zostanie przeprowadzony test kompetencji, a następnie 10-godzinny bezpłatny kurs (jeszcze w czerwcu). Celem kursu będzie określenie poziomu biegłości językowej uczestnika podczas prowadzenia konwersacji. W czasie kursu będzie nagrywany film, gdyż jest to jeden z wymogów programu.

Wszelkie szczegóły oraz terminy spotkań można uzyskać telefonicznie 501 031 446 lub w siedzibie szkoły przy Placu Przyjaźni 18/19 (Galeria Jedynka).

Zapisy dla zainteresowanych kursami poza programem są prowadzone tylko w czerwcu.

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.