Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Znamy termin otwarcia lodowiska w Słubicach. Sezon na łyżwy oficjalnie rozpocznie się 9 listopada o godz. 11. Pierwszego dnia na chętnych czeka mały bonus przygotowany przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Lodowisko Słubice

Pierwszych 10 osób, które w dniu otwarcia przyjdą na lodowisko o godz. 17, będą mogły skorzystać z darmowej tercji (promocja dotyczy samego wstępu na lodowisko, wypożyczenie łyżew wg cennika).

Jeśli chodzi o zasady korzystania z lodowiska, będą one dokładnie takie same jak rok temu. Godziny otwarcia, rozkład tercji, ceny biletów – pozostaną niezmienione. Szczegóły poniżej.

Przypomnijmy, lodowisko mieści się przy ul. Sportowej, tuż przy polu golfowym „Dębowa polana”. To kryty obiekt w którym oprócz tafli o wymiarach 40x20 metrów znajdują się szatnia i wypożyczalnia łyżew. Na miejscu można naostrzyć swoje łyżwy, a także skorzystać z pingwinów, które pomogą w nauce jazdy na łyżwach (szczególnie najmłodszym).

Obok obiektu jest parking dla samochodów osobowych, na lodowisko można też wygodnie dojechać komunikacją miejską. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu w godz. 11.00-20.30.

Cennik

lodowisko cennik 2015

Podział na tercje czasowe

lodowisko tercje 2015
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.