Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubiccy kryminalni zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu słubickiego, który posiadał przy sobie marihuanę. Nastolatek u progu dorosłego życia może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

zatrzymanie policja03

Młody człowiek został zatrzymany 27 marca rano. Podczas przeszukania policja znalazła przy nim woreczek z suszem roślinnym. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie substancji testerem narkotykowym. Okazało się, że to marihuana.

17-latek został zatrzymany w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach. Policjanci  przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany. W trakcie przesłuchania młody mężczyzna przyznał się do winy. Wykazał również wolę dobrowolnego poddania się karze, co pozwala uniknąć długotrwałego zazwyczaj postępowania sądowego.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie tego typu środków można trafić do więzienia nawet na 3 lata.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Chrząstka 2017-03-30 14:52
Ilu młodym jeszcze zniszczycie życie za trawkę, która w innych krajach jest legalna. To jest chore...
#2 Lechita 2017-03-30 15:20
Oni sami sobie niszczą życie ;) . Tak czy siak nie powinno być to zakazane, nawet narkotyki, kto będzie chciał palić, ćpać i tak to zrobi i nic tu zakazy nie dadzą, każdego sprawa jak skończy...no i mafie przestaną bić na tym krocie.
#3 Graendail 2017-03-31 10:35
Też uważam, że nie ma się czym chwalić. Raczej wstyd. Karanie osób posiadających nawet niewielkie ilości narkotyków to droga na skróty, która nie zwalcza niczego, oprócz walczenia z ludźmi, którzy są np. uzależnieni, i którzy np. często potrzebują pomocy. Powoduje więc tylko niesprawiedliwość i krzywdę, bo trudniej tym ludziom np. szukać pomocy. Im szybciej posiadanie narkotyków zostanie zdepenalizowane, tym lepiej, bo jaki pożytek będzie miało społeczeństwo z tego, że jakiś chłopak będzie miał od teraz większe problemy ze znalezieniem pracy?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.