Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Tak wygląda zmodernizowany park przy al. Niepodległości

25 lipca informowaliśmy o zbliżającym się otwarciu parku przy al. Niepodległości w Słubicach (ZOBACZ). A dzisiaj zapraszamy was na spacer po tym miejscu.

‌Zobaczcie, jak wygląda park po modernizacji, a przede wszystkim jak prezentują się nowe place zabaw, z których już wkrótce bedą mogli korzystać najmłodsi mieszkańcy Słubic.

Placów zabaw jest kilka, każdy zlokalizowany w innej części parku i przystosowany do różnych grup wiekowych. Jest też miejsce dedykowane dzieciom z niepełnosprawnościami.

Ponadto na terenie parku są ławki, alejki do spacerowania, oświetlenie, kosze na śmieci, urządzenia do ćwiczeń (tzw. siłownia pod chmurką), tyrolka, tor do jeżdżenia na rolkach, toaleta, a całość znajduje się pod okiem kamer monitoringu.

‌Na teren parku, który obecnie jest jeszcze ogrodzony, weszliśmy za zgodą i w towarzystwie przedstawiciela głównego wykonawcy inwestycji –  firmy Eurokop Invest.

‌Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 rimmini 2023-07-27 20:28
To park czy plac zabaw ?
#2 Alojzystarszy 2023-07-28 06:22
Wygląda to dobrze i brawo za ten pomysł! Ale ta niby- siłownia... Stoi tego ustrojstwa pełno w całej Polsce, ale widzieliście, żeby ktoś kiedyś na tych dziwolągach ćwiczył? One zawsze są puste... Ktoś dobry biznes na tych niepraktycznych urządzeniach zrobił. ;)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.