Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fontanna

Choć pogoda na majówkę nie rozpieszcza, to mieszkańców wybierających się na wiosenny spacerek ucieszy z pewnością działająca fontanna przy pl. Przyjaźni. 

Fontanna pozostawała wcześniej nieczynna z powodu pogody i przymrozków, które mogły uszkodzić wodną instalację. W ostatnich dniach prognozy były już nieco lepsze, więc tuż przed majówką mogła zostać uruchomiona.

Ucieszyło to mieszkańców, którzy w komentarzach na naszym profilu na Facebooku nie kryli z tego powodu radości (ZOBACZ). Działająca fontanna to dobry omen i jak co roku oznacza symboliczne pożegnanie wiosennych chłodów i przywianie ciepłej, letniej pogody.

Odwiedzającym fontannę przypominamy o tym, że woda z niej nie nadaje się do picia.

Poniżej krótki filmik prezentujący działającą fontannę.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Zafiras 2021-05-03 14:37
Fajnie że uruchomili fontannę, tylko drzewa jakoś dziwnie znikają. A nowych wciąż mało. Sądzą w przyległych wsiach a centrum Słubic brak woli. Chciałem też przypomnieć,że istnieją maszyny, które potrafią przesadzać drzewa o wysokości 3-5 metrów a nawet wyższe. Ale woli zrobienia takiego projektu też brak. A szkoda można by szybko zazielenić pięknymi drzewami miasto.
#2 Daro33 2021-05-03 17:59
Oni mają tylko maszyny do wycinania takich ładnych drzew o wysokości 10- 20m. Nie interesuje ich sadzenie czegoś, czego nie idzie ściąć :D

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.