Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Śmieci

Z urokliwej trasy od parku przy al. Niepodległości przez ogródki działkowe w stronę Sosiru często korzystają spacerowicze i rowerzyści. Niestety, tamten teren to nie tylko piękne okoliczności przyrody, ale również sterty zalegających śmieci. 

Taki widok zastała jedna z naszych czytelniczek, która wybrała się na spacer właśnie w tamtym kierunku. Topniejący śnieg odsłonił stertę najróżniejszych odpadów - elementy stolarki okiennej, części sprzętu AGD, butelki, papiery, blachę, itp.

- To miejsce z tygodnia na tydzień wygląda coraz gorzej – napisała pani Emilia. Trudno się z nią zgodzić. A co zrobić, aby było lepiej? Może wystarczy po prostu… nie śmiecić?

PS. Macie podobne "spacerkowe" zdjęcia? Przesyłajcie do nas na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez Facebooka - KLIKNIJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 piniu 2021-02-25 20:49
A ciężko to Straży Miejskiej ze 2 kamerki zamontować takie jak w lasach mają. Szybko by się za sprzątanie zwróciło. Jeszcze się nie nauczyli jak to się robi. :D :D :D :D :D

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.