Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
ul. Sienkiewicza

Wracamy do tematu remontów dróg, o których wielokrotnie już pisaliśmy. Tym razem ciężki sprzęt wjechał na ul. Sienkiewicza. Droga jest częściowo nieprzejezdna, ale już niebawem powstanie na niej zupełnie nowa nawierzchnia.

Mieszkańcy okolicznych posesji i firm muszą uzbroić się w cierpliwość. Fragmenty ulicy będą sukcesywnie wyłączane z ruchu - na czas prowadzenia robót i kładzenia asfaltu.

Drogowcy apelują o ostrożność – nie tylko do kierowców, ale także pieszych. W rejonie ulicy pracuje ciężki sprzęt: koparki, walce, ciężarówki. Z tego powodu są utrudnienia w ruchu i ograniczona widoczność.

Remont ul. Sienkiewicza to część szerszej inwestycji, którą gmina Słubice zleciła firmie Eurokop. Jakie jeszcze ulice zostaną zmodernizowane? Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Wg deklaracji urzędników, prace na gminnych drogach mają potrwać do końca listopada.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Aru 2020-10-21 14:03
No, to teraz nasi kierowcy nie 100, ale 200 km/h brdą mogli wyciągnąć na tej prostej, a hamowanie rozpoczną metr przed pasami ,,rolniczaka,,/ekonomika . I boję się tylko, żeby komuś do głowy nie przyszło wykonać ,,chopki,,na nowej nawieszchni ,bo mury naszych domów są już ,( tylko przez przejazd busów, o ciężarowych nie wspomnę ) tak spękane,ze rodzi się ogromny problem na kolejne lata naszego miasta.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.