Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Coffee Bike Bar

W ramach cyklu „Spacerkiem po mieście” odwiedziliśmy pl. Przyjaźni. I zastaliśmy tam coś nowego: mobilną kawiarnię pod wdzięczną nazwą Coffee Bike Bar. Komu brakowało tego, żeby siedząc na ławeczce, wypić kawę? To już możliwe! 

Jak zapytaliśmy właściciela, pomysł na mobilną kawiarnię wziął się ze spacerów z wózkiem, małym dzieckiem po mieście. Brakowało możliwości, żeby szybko kupić kawę na wynos, bez wchodzenia do restauracji. I wypić ją siedząc na ławeczce lub spacerując.

„Kawowóz” ustawia się na pl. Przyjaźni od ponad tygodnia. Oferuje kilka rodzajów kawy, w tym także słodką wersję bez kofeiny dla dzieci – kindercino. Właściciel podkreśla, że zależy mu na ekologii, dlatego używa tylko biodegradowalnych kubków i pokrywek. I tu niespodzianka – można też zamówić kawę do swojego kubka. Będzie wtedy nawet o 2 zł taniej.

Jak dowiedział się nasz reporter, mobilna kawiarnia będzie parkowała nie tylko na placu Przyjaźni. Odwiedzać będzie również pl. Bohaterów. Coffee Bike Bar rusza w trasę już około 8 rano i jest do waszej dyspozycji do godzin popołudniowych, czasem nawet aż do 18.

Co sądzicie o pomyśle na taką kawiarnię? Gdzie jeszcze chcielibyście, aby zajechał „kawowóz”? Dajcie znać w komentarzach.

A po więcej informacji zapraszamy na profil Coffee Bike Bar na Instagramie - ZOBACZ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Dr. Sommer 2020-09-24 17:03
Chciałbym, aby Kawowóz dojeżdżał w przyszłości do Wieży Kleista.
#2 Daro33 2020-09-25 18:01
Zajefajny pomysł, Ferdek w kapciach nawet pozazdrości. Życzę sukcesu w tym że interesie
#3 Daro33 2020-09-25 18:03
P.S pomyśl o dopisaniu rozkładu i godzin w jakich dyżurujesz w danym miejscu. Taki pomysł na szybko nie wiem czy dobry.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.