Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wraki samochodów na ul. Kopernika

Spacerując po mieście można zobaczyć nie tylko to, co cieszy oko. Ale także takie widoki, których nie chciałoby się widzieć. Np. dwa wraki samochodów między drzewami na trawniku przy ul. Kopernika. 

Od czasu do czasu czytelnicy przysyłają do nas zdjęcia porzuconych, zniszczonych samochodów. Tym razem nasz redakcyjny obiektyw wypatrzył je niemal w centrum miasta, przy ul. Kopernika. Stoją na trawniku pod drzewami, dookoła nich wyrosła trawa. Jeden nie ma kół, drugi jest po stłuczce.

Tablice rejestracyjne nie pochodzą z powiatu słubickiego. Jeden pojazd jest z woj. dolnośląskiego, z powiatu kłodzkiego, a drugi z powiatu krośnieńskiego (woj. lubuskie).

Jak znalazły się przy ul. Kopernika? Czyje to zguby? No i najważniejsze pytanie: czy i kiedy zostaną stąd zabrane? Napisaliśmy w tej sprawie do Straży Miejskiej w Słubicach. Damy znać, jak tylko otrzymamy odpowiedź.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2020-06-23 19:48
Tak przy okazji!
Jak to możliwe że w centrum miasta są takie puste niewykorzystanie zaniedbane i szpecące miejsca? Czy 75 lat od zakończenia drugiej wojny światowej było zbyt krótkim czasem dla włodarzy i nowych mieszkańców tego miasta do zagospodarowania takich miejsc? :cry: :o

ps. wydaje się że Słubice a właściwie Frankfurt Oder Dammvorstadt było pięknym miastem ale tylko do 1945r. :-?
#2 Lechita 2020-06-23 21:31
"Dammvorstadt było pięknym miastem ale tylko do 1945r." - dobry żart. :lol:
#3 cinek88 2020-06-24 11:31
Lechita@, zgadza się. Przedwojenna dzielnica FF/O

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.