Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/17 23:51 #3712

  • kreiouy
  • kreiouy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
czy wiadomo co z ta dziewczynka i jej siostra, czy zostaly odebrane matce

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/18 07:06 #3713

  • poziomka
  • poziomka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
z tego co ja wiem,dziewczynki zostały umieszcone w domu dziecka w Cybince.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/01 13:01 #3952

  • karolina
  • karolina Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ok , widze ze szybko interweniujecie a pomysleliscie , jesli to tylko pomowienie.
Moze ten ktoś ktory o tym pisze chce sie z nim za cos rozliczyc. A to dobra bron. Na szczescie kto mieczem wojoje od miecza ginie.
Ile bedzie mial facet nieprzyjemnosci . To nic ze prosty chlop z patologicznego srodowiska, ale czlowiek. Należy interweniowac szybko ale powoli. Oczywiscie jestem za ściganiem pedofili i wszelkiej patologii społecznej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/01 22:39 #3965

  • kora
  • kora Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
facet jest pedofilem i nic tego nie zmieni....zostało to udowodnione i jest już za kratkami wiec po co te komentarze karolinko??!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/01 23:20 #3967

  • Agata
  • Agata Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Straszna historia. Krew mnie zalewa jak słyszę że jakiś bydlak może molestować małą dziewczynkę.
Powinni go wykastrować.
Dobrze ,że te dzieci są już bezpieczne. A dziwię się tej matce, jak mogła pozwolić na takie coś.
ENIGMA- DZIEKI ŻE PORUSZYŁEŚ TEN TEMAT.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/02 01:20 #3969

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Agata napisał:

Krew mnie zalewa jak słyszę że jakiś bydlak może molestować małą dziewczynkę.

A małych chłopców to już można?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/02 08:38 #3970

  • Gosc
  • Gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Największa zbrodnia przeciwko niewinności dzieci:/ ktoś tu napisał o kastracji... co z tego, że taką bestie się wykastruje? Sprawa tkwi w psychice... bez tego także może skrzywdzić.... sama mam dziecko i nie wyobrażam sobie.... gdyby takie coś spotkało moje dziecko... zabiłabym...bo co innego?:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/03 19:46 #3994

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Szkoda tych dziewczynek.Całe szczęście,że już skończył się ich koszmar!!!Wielu z Was pisało,że Enigma się myli,że wymyśla itp.Poruszył temat bo znał sytuację, a nie bo mu się nudziło.Co teraz powiedzą ci,którzy już wieszali na nim psy????BRAWO DLA ENIGMY-TEGO KTÓRY NIE JEST OBOJĘTNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/12 17:14 #4087

  • mundurowy
  • mundurowy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosc napisał:

Pan Enigma miał racje zboczeniec sie przyznał wywiezli go do więzienia

Ciekawe skad macie takie informacje z tego co sie orietuje trwa sledztwo i nie udziela sie zadnych informacji .
A za takie pomowienia jakie tu padaja jest paragraf wiec nie zucal bym takimi stwierdzeniami bo mozna tego zalowac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/12 20:58 #4088

  • bass
  • bass Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Znasz "mundurowy "ten dowcip o takich dwóch z których jeden umiał pisac a drugi czytac ?? Ty zapewne jesteś ten od czytania , bo na pewno nie od "RZUCANIA " ! :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/14 23:17 #4124

  • james joyce
  • james joyce Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A swoją drogą zastanawia mnie... co się dzieje z Enigmą???
Założył temat, pokrzyczał, oskarżał, pomawiał wszystkich dookoła a teraz schował łeb w piach i milczy.
A może się boi cokolwiek napisać... a tak wirażkował na forum:laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/15 20:57 #4128

  • as30
  • as30 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja ogólnie w szoku jestem, moje dzieci chodzą do szkoły ,,2,, nic nie słyszalam o tym wczesniej dzis mi dopiero koleżanka o tym powiedziała, ale to szok dosłownie!!!! Takiego drania to nic tylko odciąc co trzeba i zakopac w mrowisko po uszy :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
Jesli o panią pedegog chodzi to raczej sympatyczna kobieta i moim zdaniem zna się na ,,rzeczy,, może ktoś coś poprostu przeinaczył, ale niewiem nie znam się to się nie wypowiadam.
Dobrze że ktoś sie wreszcie za to wzioł, ale obojętnie jaką kare by dostał ten człowiek to tej dziewczynce nic tego nie zrekompensuje niestety i jej najbardziej szkoda...
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/24 10:16 #4219

  • N.
  • N. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak widac Enigma miał rację i napewno się nie ukrywa. Człowiek zrobił dobra robotę, nagłosnił to i został opluty. A tu niespodzianka- miał rację! Uwierzcie, ze tak małe dzieci, nie mają skłonności do koloryzowania w ' tych tematach'. Moimi sąsiadami była również patologiczna rodzina. 4 dzieciaków. Najpierw jedna tragedia- najmłodsze miało chyba wtedy 3 miesiące- matka, pijana , kąpała je w wannie ( nie w wanieneczce !) w której było do połowy wody. Dziecko zaczeło się topić. Na szczęście szybka interwencja medyczna mu pomogła. Druga sprawa.Ojciec zgwałcił 4 letnią wówczas córkę,ale wczesniej zdązył matkę dzieci wywieźć gdzieś do Niemiec do burdelu. W końcu nie wiem czy ten ch.. siedzi, bo słyszałam też pogłoski, że nie żyje. a dzieci? Są pod opieką babci,niby czyste, schludne...ale zachowanie TRAGEDIA. Przy tych dzieciach działy się takie rzeczy, że wiekszosć nie ma pojecia. Chłopcy szczególnie zachowują się bardzo...no, że tak napiszę "po zboczeńsku', bo takie rzeczy widzieli od urodzenia. Uszy mi więdną jak słyszę jakich słów używają i niedobrze mi się robi. Szkoda mi ich, bo według takiego wzoru się wychowali ( nieodpowiednie słowo) i prawdopodobnie skończą podobnie jak ich ojciec.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/25 00:40 #4228

  • James Joyce
  • James Joyce Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Enigma zachował się skandalicznie!!!!!!!
Nagłośnił na forum temat, który w ogóle nie powinien ujrzeć światła dziennego. Jak każdy wie Słubice to wiocha i każdy od razu wiedział o kim jest mowa. Nie dość, że doszło do tragedii w domu rodzinnym to my dorośli dopier....lamy do pieca wypowiadając się na forum i krzywdząc ofiary jeszcze bardziej. Więc nie piszcie, że dobrze Enigma zrobił nagłaśniając sprawę. Moim zdaniem zachował się jak .................Może następnym razem jeden z drugim przemyśli zanim napisze????????
Żenada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/10/25 11:30 #4233

  • N
  • N Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Skoro nie spotkałeś się nigdy osobiscie z taką sytuacją to się nie wypowiadaj. Gdyby tak wszyscy zainteresowali się sytuacją, zamiast udawać, że się nic nie widzi, to nie musieliby reanimować 3 miesięcznego dziecka, a dziewczynka nie zostałaby zgwałcona. I tak wszyscy zawsze wiedzą co się dzieje, tylko milczą, stąd głównie tragedie, chyba lepiej jest więc wiedzieć i mówić na głos, bo jak widać skutek to przynosi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.