Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/05 15:27 #3543

  • Rozwaga
  • Rozwaga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Enigma, to dobrze, ze interesuje Cie krzywda innych ludzi, ale zanim podasz coś do informacji publicznej to upewnij sie, że piszesz prawdę! Teraz to Ty, Panie Enigma stałeś się oprawcą, oczerniając człowieka o najgorszy czyn! Oczywistym jest, iż relacje w tej rodzinie znacznie odbiegają od normy, ale to nie powód by pisać o strasznych rzeczach, które w rzeczywistości nie miały miejsca!!! Aha, skoro jest Pan takim spostrzegawczym sąsiadem to z pewnością Pan zauważył ,że dzieci są zaniedbane, bo ich Matka nie jest w pełni intelektualnie sprawną osobą i nie odnajduje się w rzeczywistości jak przeciętny człowiek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/05 21:21 #3547

  • Enigma
  • Enigma Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
katasza napisał:

Wiem co tam sie dzieje i tyle, sprawa w toku. Teraz chcem naglosnic sprawe Naszych urzedow ktore to wszystko kontrolowaly.
Ponoc bardzo intensywnie i nadgorliwie.

skoro jestes tak super poinformowany to wiesz juz chyba, ze nic, zadne badania nie udowodnily tego, ze te dziewczynyki byly molestowane, wiec zanim napiszesz do tvnu itd. to moze lepiej poczekaj na jakies dowody.


Jestem poinformowany i moje informacje o tej sprawie sa calkiem inne niz pana.
Nie bede sie wypowiadal na ten temat i znizal sie do pana poziomu wypisujac takie rzeczy na forum w trakcie trwania sprawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/05 21:43 #3548

  • Enigma
  • Enigma Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Rozwaga napisał:

Panie Enigma, to dobrze, ze interesuje Cie krzywda innych ludzi, ale zanim podasz coś do informacji publicznej to upewnij sie, że piszesz prawdę! Teraz to Ty, Panie Enigma stałeś się oprawcą, oczerniając człowieka o najgorszy czyn! Oczywistym jest, iż relacje w tej rodzinie znacznie odbiegają od normy, ale to nie powód by pisać o strasznych rzeczach, które w rzeczywistości nie miały miejsca!!! Aha, skoro jest Pan takim spostrzegawczym sąsiadem to z pewnością Pan zauważył ,że dzieci są zaniedbane, bo ich Matka nie jest w pełni intelektualnie sprawną osobą i nie odnajduje się w rzeczywistości jak przeciętny człowiek.


Wszystkie informacje jakie podalem nie wyssalem z palca, nic nie zmyslilem ani nie ubzduralo mi sie w glowie.
Nie przeszedlem obojetnie obok nieszczesliwego dziecka, tylko staralem sie pomoc jak moglem.
Pisze prawde i czas pokaze czy mialem racje czy tez nie.
Jezeli dziecko przyszlo i poprosilo o pomoc to ja dostalo.
Osobiscie nie bede sie tlumaczyl na forum i zastanawial czy zrobilem zle, uwazam swoj czyn za dobry i sumienie mnie nie gryzie z tego powodu, a informacje jakie posiadam zatrzymam dla siebie do zakonczenia sprawy.
Rozwago jezeli nie jestes w temacie sytuacji to prosze nie udzielaj sie, znam temat bardzo dobrze i jak cos pisze to konkretnie wiem co !
Wszystko co napisalem w tym temacie podtrzymuje i jezeli ktos napisze jeszcze raz ze dzieci nie byly molestowane to prosze o dowod gdyz ja wiem co innego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/06 12:25 #3553

  • katasza
  • katasza Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Enigma napisał:

katasza napisał:

Wiem co tam sie dzieje i tyle, sprawa w toku. Teraz chcem naglosnic sprawe Naszych urzedow ktore to wszystko kontrolowaly.
Ponoc bardzo intensywnie i nadgorliwie.

skoro jestes tak super poinformowany to wiesz juz chyba, ze nic, zadne badania nie udowodnily tego, ze te dziewczynyki byly molestowane, wiec zanim napiszesz do tvnu itd. to moze lepiej poczekaj na jakies dowody.


Jestem poinformowany i moje informacje o tej sprawie sa calkiem inne niz pana.
Nie bede sie wypowiadal na ten temat i znizal sie do pana poziomu wypisujac takie rzeczy na forum w trakcie trwania sprawy.


Chyba najwiecej w tej sprawie wypowiedzial sie Pan i to wlasnie w trakcie sprawy wiec nie rozumiem Pana stanowiska, nie ma Pan zadnych dowodow bo ich na dzien dzisiejszy nie ma, wiec mowiac o 'sprawdzonych informacjach' wypisuje Pan nieprawde. Wiec sadze, ze to Pan nie powinien sie juz wiecej na temat tej sprawy wypowiadac bo chyba juz wystarczajaco duzo bylo na ten temat napisane, duzo za duzo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/06 12:31 #3554

  • katasza
  • katasza Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Enigma napisał:

Wszystko co napisalem w tym temacie podtrzymuje i jezeli ktos napisze jeszcze raz ze dzieci nie byly molestowane to prosze o dowod gdyz ja wiem co innego.


A jakie Pan ma dowody? Slowa dziecka? A jesli ojciec dziecka powie, ze tego nie zrobil to uznamy to za dowod jego niewinnosci?
Ja rozumiem, ze na podstawie slow dzieka nie mozna pozostawic tej sprawy bez rozwiazania, ale moze pozostawmy specjalistom zbadanie tego co sie na prawde stalo, zebranie jakis dowodow zanim wydamy wyrok na kogokolwiek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/06 13:19 #3555

  • Wtajemniczony
  • Wtajemniczony Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
katasza napisał:

Enigma napisał:

Wszystko co napisalem w tym temacie podtrzymuje i jezeli ktos napisze jeszcze raz ze dzieci nie byly molestowane to prosze o dowod gdyz ja wiem co innego.


A jakie Pan ma dowody? Slowa dziecka? A jesli ojciec dziecka powie, ze tego nie zrobil to uznamy to za dowod jego niewinnosci?
Ja rozumiem, ze na podstawie slow dzieka nie mozna pozostawic tej sprawy bez rozwiazania, ale moze pozostawmy specjalistom zbadanie tego co sie na prawde stalo, zebranie jakis dowodow zanim wydamy wyrok na kogokolwiek.



Opinia psychiatry, psychologa, ginekologa oraz Bieglego Sądowego, wystarczy ?
Opinia ojczyma a nie ojca w tym wypadku sie juz niestety nie liczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/06 13:26 #3556

  • katasza
  • katasza Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wtajemniczony napisał:

katasza napisał:

Enigma napisał:

Wszystko co napisalem w tym temacie podtrzymuje i jezeli ktos napisze jeszcze raz ze dzieci nie byly molestowane to prosze o dowod gdyz ja wiem co innego.


A jakie Pan ma dowody? Slowa dziecka? A jesli ojciec dziecka powie, ze tego nie zrobil to uznamy to za dowod jego niewinnosci?
Ja rozumiem, ze na podstawie slow dzieka nie mozna pozostawic tej sprawy bez rozwiazania, ale moze pozostawmy specjalistom zbadanie tego co sie na prawde stalo, zebranie jakis dowodow zanim wydamy wyrok na kogokolwiek.



Opinia psychiatry, psychologa, ginekologa oraz Bieglego Sądowego, wystarczy ?
Opinia ojczyma a nie ojca w tym wypadku sie juz niestety nie liczy.


Widze, ze jest tu wielu \'wtajemniczonych\' i kazdy ma inne informacje na ten temat. Opinie tych wszystkich specjalistow wystarcza o ile czegokolwiek dowodza. I na pewno zaraz znajdzie sie ktos kto napisze, ze dowodza, jak i ci ktorzy wiedza, ze niczego nie udowodnily. Chyba nie ma sensu na ten temat dyskutowac na tym forum, przynajmniej ja juz nie bede, znam sprawe i wazne ze zajely sie juz nia odpowiednie instytucje i toim pozostawie wyjasnienie i osadzenie tej sprawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/07 11:55 #3561

  • K.N
  • K.N Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Już Go zamknęli !!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/07 12:49 #3563

  • misiu
  • misiu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a na jakiej podstawie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/07 13:40 #3564

  • Gosc
  • Gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Narazie na 72 godziny ale napewno go posadza za to co on zrobił

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/07 20:19 #3571

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pan Enigma miał racje zboczeniec sie przyznał wywiezli go do więzienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/08 12:35 #3586

  • Ja od my
  • Ja od my Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziecko w końcu bezpieczne i to jest najważniejsze. Teraz tylko mam nadzieję, że dziewczynka jest pod opieką psychologa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/08 15:27 #3587

  • misiek
  • misiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak dziewczynka jest pod opieką psychologa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/08 16:00 #3588

  • reni
  • reni Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Przykra ta sprawa ale niestety prawdziwa, rodzicom tych dzieci brakuje niestety rozumu i nie powinni w ogóle zakładać rodziny. dzieci zawsze są brudne, zaniedbane i głodne. Taka sytuacja trwa od zawsze i nie rozumiem tylko takiej "MATKI", która nie potrafi zadbać o siebie a co dopiero otoczyć opieką i miłością swoje dzieci. Starsza córka zawsze w tym domu traktowana była jak piąte koło u wozu a przecież jest taką fajną dziewczynką.
Wierzę we wszystko co jest opisane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dziecko pozostawione na łasce zboczeńca 2009/09/08 16:50 #3589

  • Jarrek89
  • Jarrek89 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
I co teraz na to powiedzą osoby, które broniły tak zaciekle "rodziców"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.