Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:galeria Prima 2009/04/03 22:23 #2026

  • Anka
  • Anka Avatar
  • Gość
  • Gość
Witajcie!!!!

Jeżeli chodzi o ten Travel to zawsze jak tam jestem to jest tam cicho. Gdzieś biega jakaś pani z obsługi i wielkim koszem słodyczy lub alkoholu. I sama wiem że nigdy nie odmówiły pomocy . Również przy kasie jest ok. Mi osobiście sie podoba ten sklep. Jest czysto i taki porządeczek. A z resztą słyszę opinie też od znajomych . Również mają dobre zdanie. A jeżeli chodzi o te przekleństwa to każdemu czasem coś się wysmyknie.Dajcie spokój, fajny sklep. Troche teraz podrożało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/04/04 09:39 #2032

  • home
  • home Avatar
  • Gość
  • Gość
wysmyknie-kobitom się nie wysmykło jak widać bo nie było swoja " o cholera" o kur ... " tylko cała litania słów,ale to nie pierwszy sklep i nie ostatni,niestety w takich sklepach pracuje byle młodzież,młodzi ludzie dla których takie wulgarne słowa traktowane są jak przecinek w zdaniu,dialogu.
Co do galerii-nic interesującego tam nie ma,owszem dla młodzieży coś się znajdzie.Lody dobre są w tym sklepie gdzie sprzedawana jest kawa i gazety,na dole.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/05/22 22:59 #2413

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak sobie wracam do wątku Travela i muszę stwierdzić, że w końcu zaczęły się jakieś promocje, tu 5 eur rabatu na perfumy, tu 50% ceny na niektóre produkty średniopółkowe. No widzę jakiś postęp;) Czekam teraz na lepsze ceny towarów wysokopółowych, a i jeszcze jedno - dlaczego tak znanej marki jak np. Dior nie macie w swojej ofercie.
Wiadomo - jak był przelicznik 1 eur-3,55pln (w zeszłym roku) to faktycznie opłacało się robić zakupy kosmetyczne, bo ceny były konkurencyjne. Teraz przy przeliczniku 1 eur - 4,3 pln niektóre produkty wzrosły o kilkadziesiąt złotych.
Mimo wszystko widzę jakiś ruch w stronę Klienta, oby częściej.
Pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/15 23:14 #3271

  • @@@@@@@
  • @@@@@@@ Avatar
  • Gość
  • Gość
Teraz jest promocje 5% rabatu na alkohole w każdy poniedziałek.
Perfumy DIORA? MOŻE KIEDYŚ . Powolutku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/16 17:34 #3275

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
@@@@@@@ napisał:

Teraz jest promocje 5% rabatu na alkohole w każdy poniedziałek.
Perfumy DIORA? MOŻE KIEDYŚ . Powolutku

Ale brakuje kobiecego likieru Sheridan's - nad czym strasznie ubolewam ;) Tym bardziej, ze w innych(niektórych) Travelach jest...;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/17 12:46 #3287

  • czapol
  • czapol Avatar
  • Gość
  • Gość
jedyne czego brakuje to albo windy, bo kobiety z noworodkami maja problem jak podjechać a już nie wspomnę o osobach jeżdżących na wózkach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/18 09:59 #3311

  • kate
  • kate Avatar
  • Gość
  • Gość
w galerii jest winda, tylko troche zakamuflowana, mozna spytac kogos z obslugi a na pewno pokaze gdzie jest, wiem bo sama kiedys szukalam ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/18 13:42 #3316

  • Marta
  • Marta Avatar
  • Gość
  • Gość
Winda znajduje sie za drzwiami obok kantoru.Są nawet 2 windy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/30 11:47 #3442

  • Luk
  • Luk Avatar
  • Gość
  • Gość
No tak sie składa ze winda jest;) ale jak sie nie wie to zawsze mozna kogos zapytac. Panie z travela są super miłe i zabawne;). Tak jak Pan w kantorze, Panie z 5 10 15, w house croopie i mohito tez;) w innych nie byłem ale słyszałem ze obsługa w tym sklepie z butami zaraz koło croppa (nie wiem jak sie nazywa) jest jakas niemrawa miny mają jakby za kare tam pracowały. Ale galeria ogolnie to spoko jest;) Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/08/30 16:37 #3445

  • jola
  • jola Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3