Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

galeria Prima 2009/03/18 08:30 #1781

  • yju
  • yju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak Wam tak naprawdę podoba się nowa galeria handlowa?? Myślę , że po kilku miesiącach działania można już coś powiedzieć. Ja myślę, że ktoś tam oszalał bo nastawił się na kokosy a tak naprawdę wielu spraw nie przemyślał. Zaglądałem tam kiedyś kilka razy i ciągle pustki :laugh: Powiedzcie czy ktoś kupuje buty czy inne ciuchy w sobotę wieczorem lub niedzielę. A może wypowie się ktoś z pracowników jak jest naprawdę:kiss: Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/18 10:24 #1783

  • Gosia
  • Gosia Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja tam byłam tylko 2 razy, bo nie mam czasu tam chodzić i nie bardzo mam kiedy.Ale jak ktoś pracuje cały tydzień, to w niedzielę mozna się wybrać na zakupy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/18 12:39 #1789

  • pracownik
  • pracownik Avatar
  • Gość
  • Gość
kokosow nie ma a ludzi tyle co kot naplakal... , nuda niesamowita !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/18 16:20 #1790

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Moim zdaniem sklepy troche nie przemyslane.
Nie ma w Slubicach niestety pozadnej ksiegarni, przydalby sie Empik ( www.empik.com/ ) gdzie oprocz ksiazek ludzie kupowaliby plyty, filmy czy tez czasopisma, gazety.
Jezeli chodzi o ciuchy to szkoda ze dla mlodziezy nie ma firmy Troll ( www.troll.com.pl/ ), no ale za to jest w sumie House ( www.house.com.pl/ )
Myslalam ze bedzie cos w stylu Solar ( www.solar-company.com.pl ) - bylaby konkurencja dla eleganckich ciuchow na Wesele, Chrzciny itd dla K&K gdzie ciuchy maja zawyzona cene w tym butiku, bo o wiele taniej tej samej firmy ciuchy mozna kupic w Galerii w Gorzowie czy w Zielonej Gorze.
Niby jest Monnari w Primie, ale o wiele fajniejsze sa w Solar i za lepsza cene.

Jezeli chodzi o pracownikow galeri prima - ten sklep na dole z alkoholem i ciuchami esprit - bylam tam dwa razy, obsluga przy kasie opowiadala sobie jak to weekend kazdy spedzil, nie przejmujac sie klientami i klnac przy ludziach jak szewc, padaly slowa na k ... np. " Ale sie ku ...a bawilam, zaj.. bylo, ale ten poje ... byl tez na baletach " itp.
Zadnego wstydu.
Mam wrazenie ze sie Panie nie przemuja bo nastawione na Niemcow nie musza mowic poprawna polszczyzna, a lacina ...
a szkoda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/18 16:23 #1791

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Jeszcze zapomnialam dodac - Galeria ogolnie wyglada z zewnatrz na duza, a jak sie wejdzie to bardzo malo sklepow w srodku, jakos nie zagospodarowane to wszystko moim zdaniem. Pomniejszyliby przejscia miedzy sklepami, na korzysc wiekszej ilosci sklepow.
Przed otwarciem w gazecie pisali ze bedzie duzo gastronomi - a tak na prawde nie ma niczego pozadnego, zadnej knajpy/baru gdzie mozna pozadnie zdjesc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/19 08:43 #1809

  • iga
  • iga Avatar
  • Gość
  • Gość
galeria totalna porażka nic ciekawego . pojedzcie sobie do Askany do Gorzowa tam to jest w srodku chyba ze sto sklepow jest naprawde wybór no i porządne kawiarnie są

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/19 14:52 #1811

  • mieszkaniec
  • mieszkaniec Avatar
  • Gość
  • Gość
...ja tam chodze czesto do CROPPa , mila obsluga,fajne ciuchy i cenowo tez jest ok!!!! jedyny godny sklep w tej zacofanej GALERII

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/19 17:44 #1813

  • M.
  • M. Avatar
  • Gość
  • Gość
Malo sklepow,zadnej knajpy.Ciesze sie z croppa house mohito i ccc chociaz zadko chodze z braku kasy .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 09:02 #1817

  • Kizia Mizia
  • Kizia Mizia Avatar
  • Gość
  • Gość
Witaj!!!!
Oj proszę Panią dlaczego tak Pani brzydko się wypowiada na temat TRAVEL FFEE.
Jakoś sobie nie przypominam ,żebyśmy rozmawiały na takie tematy jak balety. My nie mamy po 15 lat żeby chodzić na dyskotekę. Wiesz co!!!! Najpierw przemyśl to co chcesz napisać. I nie oczerniaj NAS. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 09:06 #1818

  • Kizia Mizia
  • Kizia Mizia Avatar
  • Gość
  • Gość
Wypowiedz swoją kierowałam do MIASTOWEJ B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 17:01 #1829

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Nikogo nie oczerniam, bylam z Mezem, widzialam - slyszalam.
Zaluje tylko ze nie zwrocilam uwagi ...
Nie twierdze ze wszystkie Panie obslugujace tak sie zachowywaly, jedynie te Panie ktore byly przy ciuchach Esprit.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 22:01 #1831

  • EDI
  • EDI Avatar
  • Gość
  • Gość
Mi sie galeria podoba .:)Jakby była jakas knajpa lub lepsza cukiernia było by super.
Jak czytam komentarze o porownywaniu Askany do Primy .to tak jak by Słubice porownywac do Warszawy.
Peno ze mozna biadolic j nazekac ze nie ma kin basenow teetru itp tylko dla kogo ??? dla 15000 Słubiczan ?
Wielkosc jest na miare naszego miasta i cieszmy sie ze taki obiekt powstal.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 22:03 #1832

  • slubiczanka34
  • slubiczanka34 Avatar
  • Gość
  • Gość
Jakoś nie mam ochoty tam zaglądać... I pewnie nie pójdę, skoro tam takie wielkie nic. Tak samo jak nigdy nie byłam "u Mencla". Nie lubię takich miejsc: wielkie molochy z cenami dla Niemców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 22:13 #1833

  • EdI
  • EdI Avatar
  • Gość
  • Gość
JAk znam zycie to prowadzisz jakas bude ze szmatami .Nie ma to jak opluc konkurencje .
B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:galeria Prima 2009/03/20 23:03 #1834

  • JACA
  • JACA Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie ma się co oszukiwać, Galeria powstała pod Niemców. Przeciętnego mieszkańca po prostu nie stać. Ażeby zakupić gadżety z tych sklepów, ludzie musieliby odmówić sobie wielu rzeczy. W dobie kryzysu uważam, iż ludzie po prostu nie przejmują się, by zakupić odzież z górnej półki, tylko zastanawiają się nad tym by mięli co włożyć do garnka. Osobiście uważam, że GALERIA to chybiona inwestycja...
POLAK nie pójdzie, a NIEMIEC oleje ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3