Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/10/17 06:56 #17723

  • atena00
  • atena00 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ty X masz problem z psychiką! Lalunia pisze trzeźwo i na temat. Ludzkim odruchem w takich sytuacjach jest współczucie i refleksja a ty X zachowujesz się ja bezduszny, cyniczny ,burak!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/10/23 14:08 #17780

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Niektórzy po prostu nie potrafią odpowiednio obrobić pobranego oczami materiału , bo brakuje danych umożliwiających tę obróbkę. Łatwiej jest się zaperzyć i wyzwać innych od durniów, tylko, że tym razem problem jest rzeczywiście poważny i mam nadzieję, że moderatorzy nie zaczną znowu wycinac postów, żeby zrobić "porządek" na tym forum. No chyba, że to forum specjalnej troski, bo czasami takie wrażenie odbieram. A niektórzy, zamiast wyśmiewać i wyszydzać - mogliby sobie te w/w materiały dokładnie obejrzeć. Ale już nie powiem, kto w pierwszej kolejności... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/10/23 15:44 #17782

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
mam swoje zdanie na temat ŚJ..ALE SPOSÓW W JAKI OPISUJE TO LALUNIA,JEST DZIWNY..poza tym,to lalunia pierwsza zaatakowała mnie,poczatek watku..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/10/29 14:12 #17824

  • lara croft
  • lara croft Avatar
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: mam swoje zdanie na temat ŚJ..ALE SPOSÓW W JAKI OPISUJE TO LALUNIA,JEST DZIWNY..poza tym,to lalunia pierwsza zaatakowała mnie,poczatek watku..


Chwała Laluni ze się odważyła pisać o takich sprawach oby więcej tak dzielnych i odważnych kobiet!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/11/02 17:13 #17864

  • lara croft
  • lara croft Avatar
  • Gość
  • Gość

Martek napisał: Nazwanie ŚJ sektą jest po prostu nazywaniem rzeczy po imieniu - co prawda, niepoprawnie politycznie, ale właściwie. W wielu krajach ich działalność jest zdelegalizowana. To, co oni wyprawiają jest chore. Np. kiedy ktoś odejdzie od nich (uświadomiwszy sobie, że ich nauka ma wiele sprzeczności) to zostaje automatycznie potępiony przez ich społeczeństwo.
Po domach chodzą właściwie bezpodstawnie. Przetłumaczyli Biblię na swój sposób, żeby było im wygodniej. To po prostu sekta.

A tematy, które przytacza lalunia, nie przebiją się jak na razie, dopóki na tapecie jest Kościół Katolicki. Zauważcie, że wszelkie ataki są wymierzone właśnie w KK - nie słychać o gwałtach, pedofilii u żydów, muzułmanów, czy chociażby właśnie ŚJ - a w tych grupach wyznaniowych nie są to zjawiska obce.


Ja nie będąc członkiem sekty Świadkowie Jehowy padłam ofiarą ostracyzmu(szykanowania) z ich strony. Nikt z mojej rodziny nie był członkiem tej sekty.
Moi rodzice prowadzili jednak interesy z tymi ludźmi . Sekta traktowała ich jak swoich. Ja byłam w konflikcie z ojcem a Jehowi znani są z niezwykłej,, solidarności ,,
ale UWAGA JEST TO SOLIDARNOŚĆ W ZEMŚCIE! U nich jest niepisana zasada TWOI WROGOWIE SĄ NASZYMI WROGAMI. Pech chciał że pracowałam z Jehowymi, stosowali wobec mnie mobbing do tego stopnia że odeszłam z firmy. Wszędzie gdzie natykałam się na ludzi sekty byłam szykanowana , pomawiana , psuto mi opinię. Oni szkodzili mi wspólnie i to w sposób metodyczny. Były to działania nie zgodne z prawem : groźby karalne,nękanie itp. Z wroga mojego ojca stałam się wrogiem całej sekty! Z dnia na dzień stanęłam sama na przeciwko całej bandy. Są to ludzie wyjątkowo przebiegli i perfidni. Policja może pomóc jeśli ktoś nas bije itp. a w przypadku szykanowania przez grupę ludzi sytuacja się komplikuje. Co przeżyłam to może kiedyś dokładnie to opiszę abyście wiedzieli jacy ludzie żyją wśród nas. Wg. prawa to jest związek wyznaniowy a działają jak kwazi mafia. Szczycą się tym jak bardzo są przebiegli i że nic im nie można zrobić. Wiedzą że mogą zadręczyć na śmierć kogo chcą bo udowodnienie im czegokolwiek jest czasochłonne i człowiek woli odejść np. z pracy i mieć spokój jak wikłać się w długą kampanię sądową. Jest to chroniona prawem kwazi mafia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lara croft.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/11/03 18:58 #17879

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
lara,masz rozdwojenie jaźni???wydaje mi sie,że lalunia i lara to jedna osoba;-)))ale może sie mylę..;-)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/11/04 05:17 #17884

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
aha,i atena to też śmierdzi mi ta sama osoba co lara i lalunia...hahahaha,fajnie się czyta jak gadasz sama ze soba,wysylasz pod swoim adrersem pochwały,niby innych osób,to jest choroba i wiesz jak sie nazywa???ciekawe czym naraziłas sie ŚJ,że masz z nimi konflikt, że ich tak nienawidzisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2013/11/10 10:24 #17970

  • lara croft
  • lara croft Avatar
  • Gość
  • Gość
Tutaj podaję link do strony mogącej pomóc ofiarom stalkingu.
stopstalking.pl/
tvp.info/informacje/polska/stalker-z-ols...-sie-leczyc/11579887

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lara croft.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/02/23 15:46 #18648

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość
Temat jest poważny bo niejednokrotnie słysząc awantury w sąsiedztwie zastanawiałem się czy nie powiadomić o tym odpowiednich służb.(a bywa gorąco) ?! czy lepiej udawać że się nie widzi i nie słyszy?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/02/26 07:11 #18669

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/02/27 10:43 #18676

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Temat rzeczywiście jest poważny , szczególnie dla osób , które się osobiście z tym spotkały Jak widzę, XY37 ,jesteś chyba wyjątkowo gruboskórna albo w jakiś specyficzny sposób uwikłana w takie zachowania, bo dziwnie starasz się temat zgasić, zlekceważyć problem i ośmieszyć tych, którzy starają się coś innym przekazać. A może się czegoś boisz? Spróbuj się otworzyć - na pewno bedziemy mogli ci pomóc...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yon.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/03/02 13:49 #18706

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Nie będę wchodzić z nikim tutaj ani w dyskusję ani w polemikę.Powiem tylko tak.Miałam styczność bezpośrednio z osobą ,która należała do ŚJ. I powiem krótko.
ŚWIADKOWIE JEHOWY TO SEKTA !!
.Moje zdanie.Dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/03/21 00:57 #18802

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11

Robert69 napisał: Temat jest poważny bo niejednokrotnie słysząc awantury w sąsiedztwie zastanawiałem się czy nie powiadomić o tym odpowiednich służb.(a bywa gorąco) ?! czy lepiej udawać że się nie widzi i nie słyszy?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/03/21 00:59 #18803

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11

Robert69 napisał: Temat jest poważny bo niejednokrotnie słysząc awantury w sąsiedztwie zastanawiałem się czy nie powiadomić o tym odpowiednich służb.(a bywa gorąco) ?! czy lepiej udawać że się nie widzi i nie słyszy?!

A odpowiednie służby według Ciebie to są jakie? Np. słubicki sąd? W moim przypadku nie tylko nie zajęli się sprawą w sposób prawidłowy ale jeszcze przyczynili się do narażenia na utrate zdrowia i cierpienia.
To jest skandal, żeby takie sytuacje miały miejsce w sądzie, który powinien stać na straży prawa! Jedną z elementarnych zasad prawa jest eliminowanie cierpienia!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uporczywe nękanie . Stalking. 2014/03/21 10:51 #18807

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

irka napisał:

Robert69 napisał: Temat jest poważny bo niejednokrotnie słysząc awantury w sąsiedztwie zastanawiałem się czy nie powiadomić o tym odpowiednich służb.(a bywa gorąco) ?! czy lepiej udawać że się nie widzi i nie słyszy?!

A odpowiednie służby według Ciebie to są jakie? Np. słubicki sąd? W moim przypadku nie tylko nie zajęli się sprawą w sposób prawidłowy ale jeszcze przyczynili się do narażenia na utrate zdrowia i cierpienia.
To jest skandal, żeby takie sytuacje miały miejsce w sądzie, który powinien stać na straży prawa! Jedną z elementarnych zasad prawa jest eliminowanie cierpienia!!!


Jeżeli się obrazisz na Sąd na Policję to tylko pogorszysz swoją sytuację. Jeżeli przestępcy wyczują że się nie bronisz nie walczysz o swoje prawa to zrobią z tobą co zechcą! Jeżeli jesteś nie zadowolona z decyzji słubickiego sądu należy się odwołać wyżej i wyżej! Swoim postem zniechęcasz ludzi do walki o swoje prawa! Miej to na uwadze. Ludzie którzy myślą twoimi kategoriami szukają ,,ochrony,, mafii. A ,,mafia,, nie chroni tylko wykorzystuje i okrada ludzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.