Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/12 15:39 #26574

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Toż to cyrk , czy rozgrywki polityczne muszą zawsze być priorytetem. Był czas popisu starostów pora na Urząd Miejski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/22 21:51 #26632

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 06:10 #26637

  • Georg176
  • Georg176 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie ma co podnosić tematu - przecież już wszystko jasne !!!

Czekamy na wyrok w sprawie i Pani M. oraz decyzję personalną odnośnie zwolnienia z pracy Pani Dyrektor,myślę że żadne kumoterstwo czy złudne obecnie zachowania nie będą rzutować na decyzję przełożonych w tej sprawie . Ocena pracy Pani M. i Pani Dyrektor z placówki "Miś Uszatek " jest jednoznacznie negatywna dlatego Szanowny Panie Burmistrzu , Szanowna Pani Dyrektor ZAO Pani Jolanto nie wolno Wam chować głowy w piasek i mamić ludzi stwierdzeniami że trzeba poczekać na wyrok Sądu itp: itd ; . Sam fakt wszczęcia postępowania w tej sprawie daje Wam możliwość podjęcia jedynej słusznej decyzji w tej sprawie od samego początku (to jest to czego nie zrobiliście a powinniście zareagować natychmiast tj: zawiesić zarówno nauczycielkę jak i Panią Dyrektor tej placówki- a do wyjaśnienia sprawy i zapadnięcia wyroku, obniżyć im pensję o połowę i wstrzymać wszelkie dodatki finansowe tj: dodatek funkcyjny i premie.
Tak należało postąpić natychmiast po złożeniu zawiadomienia w Prokuraturze w tej sprawie.
Gmina zaoszczędziła by sobie wstydu , niechcianego rozgłosu na całą Polskę,żenady i trochę pieniędzy z wynagrodzeń płaconych w pełnym wymiarze w tym czasie obu tym Panią.
Trzeba wreszcie podjąć decyzję w tej sprawie i nie kierować się sentymentami,znajomościami czy chorymi układami tylko dobrem dzieci.
Najwyższy już czas naprawić popełnione błędy i pokazać ludziom a przede wszystkim rodzicom, że jesteście Państwo z nimi a nie z przeciwko nim i ich dzieciom.
Panie Burmistrzu Pani Dyrektor ZAO a gdyby sprawa z ujawnionym nagraniem dotyczyła Waszego dziecka to czy Wasze postrzeganie tej sytuacji byłoby inne jak prezentowane dotychczas !!?

Zarówno Pan Burmistrz i Pani Dyrektor ZAO doskonale wiedzą co działo się w tym przedszkolu w ostatnich 5-ciu 6-ciu latach . Występ Szanownej Pani przedstawiony na nagraniu to nie był jednorazowy pokaz - epizod nieudolności zawodowej tej Pani, krzyki straszenie dzieci,wyzwiska , stosowanie kar zarówno cielesnych jak i psychicznych oraz problem alkoholowy , praca z dziećmi w przedszkolu na kacu były zgłaszane już wcześniej do ZAO i co !!?
i nic !!!
Może prawidłowe działania i podjęcie decyzji w tych zgłoszonych sprawach nie doprowadziłoby dziś do takiej sytuacji w tej placówce.
Wszystkich zainteresowanych tą spraw ą odsyłam też do przeszukania innych postów forum słubice24 z lat poprzednich gdzie opisywane były podobne zachowania i opinie o tej placówce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 08:36 #26639

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 12:30 #26643

  • Georg176
  • Georg176 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie mam zamiaru polemizować z taką personą jak Pan - Panie K.SZ.!!!
Faktycznie w mieście huczy ale o sprawie Przedszkola obu paniach i złym zarządzaniu tą placówką. Człowieku nie chciej i nie żądaj abym dzielił się swoją wiedzą na tym forum bo zdziwił byś się co wiem i co mam do powiedzenia w tej i innych sprawach . Gdybym się obawiał czegokolwiek to nie pisał bym na tym forum.
W przeciwieństwie do Ciebie "alien" to nie ja ukrywam się za ekranem monitora i nie korzystam z kilku kont tak jak Ty człowieku . A w ogóle nie przypominam sobie aby posiadanie kilku kont na forum było zabronione jeśli masz z tym jakiś problem to załóż sobie jeszcze kilka różnych i pisz sobie co tam Ci ślina na język przyniesie. Naturalnie żeby zaspokoić Twoją ciekawość to informuję Ciebie że na tym forum mam tylko jedno konto ( i jest to informacja do Twojej osobistej wiedzy- tylko nic nikomu o tym nie mów :S )
Skoro jesteś takim znawcą prawa czemu sam nie zrobiłeś nic do tej pory w tej sprawie przecież jesteś bliżej tematu........? ja przynajmniej próbowałem i próbuję dalej i nie mam nic do ukrycia w tej sprawie . Trudno oczekiwać od osoby zaangażowanej emocjonalnie w temat zrozumienia tematu i obiektywizmu w całej tej sprawie.Podejrzewam że doświadczenie jakie posiadasz w kwestii praw dziecka i elementarnej wiedzy co do tego jak powinien zachować się zwykły normalny człowiek (nie mówiąc już o nauczycielach lub pedagogach i jego przełożonych) jest to wiedza niestety teoretyczna a teoria często mija się z prawdą i czasami boli !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 16:37 #26646

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Dziewczyny nie kłóćcie się!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 17:56 #26647

  • ewan
  • ewan Avatar
  • Gość
  • Gość
ja tam sie nie dziwie pania wychowawczyniom z przedszkola ze puszczaja im nerwy-wychowywanie bandy rozpuszczonych dzieciakow.....to duzy stres i nerwy...dzieciaki niewychowane...w domach dzieje sie Bog wie co....a wina ma byc niby przedszkola...jestem przeciwniczka bicia dzieci,przemocy...ale z tego co wiem w przedszkolu przemocy nie bylo...jedynie szarpanie...wiem ze nie powinno sie szarpac dzieciakow...ale wiem tez jakie bachory sa nioegrzeczne i to raczej wina rodzicow ...moja znajoma ma tam dziecko...i nie widzi zadnych niepokojacych zachowan u syna..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/25 20:06 #26658

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ewan nerwy mogą puszczać w kiblu a nie będąc odpowiedzialną za dzieci. A dla twojej wiadomości szarpanie to jest przemoc fizyczna zachęcam do zaznajomienia się z definicją słowa przemoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/31 22:14 #26711

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/09/01 03:24 #26713

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Od 1 września stanowisko dyrektorki przedszkola powierzono Kamili Łopusiewicz
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...ktorka-misia-uszatka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/09/01 15:01 #26720

  • Georg176
  • Georg176 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
G R A T U L A C J E ! ! !
Dla nowej Pani Dyrektor Kamili Łopusiewicz oraz Rady Rodziców za wytrwałość w swoich działaniach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/09/01 15:09 #26721

  • stokrotka126
  • stokrotka126 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Również i ja gratuluję nowej Pani Dyrektor oraz całej Radzie Rodziców i wszystkim zainteresowanym osobom na tym forum, które przyczyniły się do usunięcia niekompetentnych ludzi z tej placówki.
Również brawa dla Pana Burmistrza za rozsądną polityka personalna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2017/09/03 13:55 #29872

  • matkajesttylkojedna
  • matkajesttylkojedna Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
...dziewczyny czy to prawda ze była drektorka tego przedszkola została dyrektorką Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcacej Szkoły Muzycznej??? Co o tym sądzicie ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2019/07/19 08:56 #34761

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
Po 3 latach. Osoba podająca się za kobietę mężczyznę, dyskutująca sama z sobą. Czysty HEJT na slubice24.pl
Tyle w podsumowaniu wątku:

slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/1462...8YWuBx9wvIp-_mZnMA-8

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2019/07/19 14:23 #34762

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
a ja jestem ciekawy za które konrketnie słowa ten pan został ukarany? które to narusza godnosc pani dyrektor,

pamietajmy, że to osoba publiczna i pełni funkcje publiczną, to już nie można oceniać jej działań? i mieć złego zdania? czy tylko dobre się liczy? NIE KAŻDE OPINIA NEGATYWNA TO HEJT, to myślenie na skróty, zamykające ustaw wolności słowa

może lepiej zapytac jak działa obecna szkoła rządzona przez tą panią? bo opinie znajomych rodziców są bardzo różne, raczej negatywne, panie krzysztofie czekamy na odpowiedź :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.