Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Szpital w Słubicach 2011/08/20 21:49 #9853

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
pippa, fajny masz nick :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/21 10:30 #9857

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Pippa napisał:

Zobaczcie to:
www.szpitalslubice.pl/aktualnosci/5/

Będziecie mieli ułatwione zadanie by ocenić co się dzieje w szpitalu. Przez kilka lat zgraja cwaniaków żyła jak pączki w maśle. Teraz im się urwało, bo ktoś im się dobrał do d... Szukają teraz wszystkich sposobów by powrócić po trupach. Mam nadzieję, że ten prezio się jednak nie wystraszy i nie ugnie. Powodzenia.


No to teraz wyszło szydło z worka... Aż się wierzyć nie chce, że lekarze mogli tak niecnie postąpić. Gratuluję Panu Jabłońskiemu odwagi i determinacji. Niech Pan tam zrobi porządek!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/21 11:51 #9861

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Nareszcie! zawsze znajdzie się ktoś odmiennego zdania, krytykujący (często słusznie) dane działanie czy osobę - w tym przypadku Dyrektora szpitala lub bezpodstawnie, na siłę broniący bliskiej mu opcji politycznej/społecznej, rzecz w tym żeby maksymalnie dużo kwestii dotyczących spraw publicznych czy dotyczących większego ogółu wyjaśniać maksymalnie otwarcie i publicznie. Tak jak postąpił Dyrektor szpitala. Skoro dyskusja już się toczy, błędem jest udawanie, że tak nie jest, ignorowanie oponentów czy toczenie pozbawionych konkretnych argumentów przepychanek słownych. Dyskusja poparta argumentami obu stron- nareszcie ktoś wykazał się dojrzałością. Piłeczka po stronie oponentów- byle z równą klasą.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/21 13:45 #9863

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
kreplas napisał:

Z racji tego, ze jestem mężczyzną

Czyżby?

nie korzystałem z oddziału ginekologicznego, ale Tobie qqłka zalecam. Może masz wściekliznę macicy.

Sprawdziłeś? Pomaga?

Akurat ja się odnoszę merytorycznie

Do czego?
Podałem linki, ktoś inny jeden z nich powtórzył. A ty nadal mi ubliżasz, zamiast się do nich odnieść i jeszcze mącisz.
To, że czegoś nie widzisz, nie znaczy, że tego nie ma.

a Ty jesteś pieniaczem i zawsze szukasz dziury w całym.

Kto pyta nie błądzi, no ale taki światowiec jak ty wie lepiej. Nie?

Operację sfinansowało ubezpieczenie.

Domyśliłem się, chciałem się tylko upewnić.
Bo widzisz większość z nas też ma ubezpieczenie, a mimo tego ciężko czasem uzyskać pomoc od docenianych na całym świecie lekarzy.

(chyba, że zaocznie studiowałeś).

Bingo.

Porównując strażaka z lekarzem dajesz przykład braku umiejętności logicznego myślenia.

To proszę, oświeć mnie, tylko nie wyjeżdżaj z 10-cio letnim wyrzeczeniem.
Czym się różni służba strażaka-ratownika od służby lekarza na dyżurze?

Na tym forum dałeś już niejednokrotnie powód do oceniania Cię jako pieniacza, prostaka i zaściankowego mieszczańskiego, niedowartościowanego marudy.

Zaraz się popłaczę.

Zresztą możesz już nie odpisywać, bo mimo wszystko wygrałeś konkurs.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/21 15:41 #9864

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
qqłka:
Widzę, że masz straszne kompleksy. Żadnej merytoryki, same dyrdymały i próba łapania za słówka. Co do służby strażaka i lekarza, jeśli nie widzisz różnicy, to idź do okulisty. Całe szczęście, że w społeczeństwie normą jest ogół, a nie margines o niezdefiniowanej płci mózgu, mający raz przypadłości kobiece, raz za dużo testosteronu. Moze mogłaś/eś iść na studia medyczne, zbawiłbyś słubicki szpital i służbę zdrowia? Brawo Jasiu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/25 17:34 #9924

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
szpital jaki jest kazdy widzi, oceniac mozna chyab jak sie porowna z klinikami w Gorzowie,we Wroclawiu itp.. i tedy sie wypowiadac..... kto wie co mam na mysli to wie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/25 19:49 #9926

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
porównajcie też np. ze świetne prowadzonymi szpitalami w mniejszych miejscowościach - jaworzno, końskie, mikołów, grodzisk mazowiecki, świdnica. jak coś jest w mieście wojewódzkim albo generalnie większym to nie znaczy zaraz, że jest od razu super. nawet w niektórych warszawskich szpitalach nie jest różowo pod każdym względem.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/25 19:57 #9930

  • mundi
  • mundi Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 2
Do basi30 i Całyczas Miłomi.
Nie wiem jak polskie NFZtowskie zakłady można nazywać szpitalami. Wrocław? Warszawa? Zielona Góra? Pffffffff.... Ja, kiedy byłem z Dżoaną w El Ej w Uesa, to tam dopiero były kliniki. Co prawda nie byłem ubezpieczony i nie miałem pieniędzy na leczenie w szpitalu, ale Dżoana znała bardzo dobrego weterynarza... To był prawdziwy pałac! Granity, marmury, ceramika, pcv, linoleum... Opieka na najwyższy poziomie!

A szczerze, to jakoś nie widzę sensownej riposty wcześniej wypowiadających się malkontentów na to co napisał pan Jabłoński na stronie szpitala... Czyżby to co napisał było prawdą? Zgroza!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/25 21:39 #9935

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
nop niestety nmie widzialam klinik w EL EJ USA i moze i diobrze , bo czego oczy nie widza tego sercu nie zal! za to we Wroclawiu mialam (niestety nie moge powiedziec ze "szczescie" ) .. przebywac i nie moge za bardzo sie doczepic, owszem na chirurgii dzieciej nie bylo miejsc dla rodzicow i spalo sie tu i owdzie przy dzieciach za to fachowcy juz z takiej wyzszej półki polskeij. zreszta ... zawsze mneijsze miasto bedzie mialo gosrsze mozliwosci i chyba nie byloby sprawiedliwym je tak do konca porozwnywac, chodzi tyez o ludzi o podejscie lekarzy do opacjanetow o zaangazowanie, o dobre szcere checi.
mam wrazenie ze brak konkurencji i to ze sie jest spokojnie 30 lat na jednej posadce z wiedza wyniesiano hen hen dawno temu .... robi swoje, no ale nie mozna uogolniac i o tym tez trzeba pamietac, czlowieka nalezy indywidualnie oceniac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/26 13:18 #9944

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
trzeba porównywać jak najbardziej nawet z LA, bo równać trzeba w górę a nie w dół, a skoro zdarzają się dobrze zarządzane szpitale prowincjonalne to czemu nie miałby do nich należeć szpital w Słubicach?! należy nam się jak psu buda.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szpital w Słubicach... wasze opinie 2016/01/08 20:51 #23883

  • Cannon1963
  • Cannon1963 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich
mam pytanie wybieram się do szpitala w Słubicach
na operację usunięcia żylaków
czy ktoś coś może mi powiedzieć odnośnie
chirurgi naczyniowej i chirurgów którzy tam pracują
plisss

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.