Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Szpital w Słubicach 2011/07/18 22:34 #9464

  • saszka
  • saszka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 8
"Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził"!Zawsze ktoś będzie narzekał!Ludzie,nasz szpital wygląda coraz lepiej,oddziały wyremontowane,wreszcie jesteśmy bliżej uni europejskiej(choć już dawno w niej jesteśmy)!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/07/18 23:48 #9465

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
To że lepiej wygląda to OK, pytanie czy lepiej leczy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/07/19 08:36 #9466

  • PanCogito
  • PanCogito Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
W porównaniu do innych, sąsiednich placówek słubiccki szpital prezentuje się naprawde dobrze. A czy lepiej leczy? Wystarczy zobaczyć ilu zamiejscowych pacjentów tu przyjeżdza mimo, że w ich miejscowościach istnieją szpitale.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez PanCogito.

O:Szpital w Słubicach 2011/07/19 08:51 #9468

  • kajkur
  • kajkur Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeszcze się "prezentuje dobrze", pożyjemy zobaczymy . Ale z tego co widzę i słyszę długo taki stan nie będzie trwał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/07/19 13:10 #9471

  • rasta_z_miasta
  • rasta_z_miasta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
PanCogito, wróć do szkoły.
Skoro w naszym szpitalu jest tak spoko, to dlaczego PACJENCI uciekają do Sulęcina?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szpital w Słubicach 2011/08/05 00:36 #9620

  • franek
  • franek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiem czy ktoś to zauważył ale szpital pod światłym przewodnictwem menegera Jabłońskiego rozsypuje się w oczach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/05 08:00 #9625

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Tak widzimy !
Bycka czeka na wypowiedzenie Jabłońskiego, Jabłoński na zwolnienie przez Byckę.
Jeśli Bycka zwolni Jabłońskiego to przysługuje mu 6 miesięczna odprawa ( blisko 100 tyś zł )
Jest nadzieja, że genereowane straty nowej spółki przestraszą "prezia", który odpowiada za nie własnym majątkiem i zwolni się sam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/17 19:42 #9785

  • ruda625
  • ruda625 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dramat prawdziwy dramat , temu człowiekowi należałoby pomóc aby nadal nie popełniał tych samych błędów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/17 21:14 #9796

  • ruda625
  • ruda625 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kiedy ktoś sie weźmie za Pana J..... bo zniszczy szpital całkowicie , zaraz nie będzie miał kto leczyć !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/18 12:42 #9810

  • motylek
  • motylek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
jestem mloda osoba a patrzac na niektore wypowiedzi zal sciska mi serce ze istnieja tak zadufani zawistni egoistyczni a przede wszystkim pyszni ludzie.
komentowac prace innych to potraficie a moze sami wezcie sie do roboty a nie siedzicie na dupach i tylko narzekacie. tacy spostrzegawczy jestescie tyle bledow widzicie itd to proponuje udzial w wyborach !
prosze bardzo. wybory sa wolne kazdy moze kandydowac. jestem mega ciekawa jakie bylyby wasze propozycje i najciekawsza co udaloby wam sie zrobic ! nadal bylibyscie tacy odwazni i pewni siebie ? z pewnoscia nie.
gadac potraficie a ruszyc dupe sprzed komputera to juz nie ma komu.
przypominam ze obydwaj panowie zarowno p. Jablonski jak i p. Pisarek sa po wieloletnich studiach i posiadaja ogromna wiedze na temat gospodarki itd. a wy ? skonczyliscie taki kierunek ? to moze zastanowcie sie troche bardziej bo chyba jestescie doroslymi ludzmi i chyba myslenie nie boli.
wydaje sie wam wszystko takie latwe ? to prosze bardzo isc do szpitala podac kierownikom i dyrektorowi plan dzialania majacy polepszyc stan. poza tym zapominacie ze nad tymi panami stoi jeszcze ktos wyzej. zaczyna sie od budzetu panstwa. czy ogladacie telewizje fakty wiadomosci panorame ? gdybyscie to robili wiedzielibyscie ze problem tkwi w polskich finansach a nie slubickich ! skoro w calej polsce bark funduszy to doszlo to i do nas i jest to niezalezne od zarzadcow naszym szpitalem.
ale przeciez lepiej obrzucic kogos blotem. przykre ze w tych czasach czlowiekowi poprawia samopoczucie krytyka innych.
i pisze to mloda osoba. zobaczcie ludzie jaki niesmak wprowadzacie w mlodziez. gratuluje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/18 13:26 #9811

  • maladiva
  • maladiva Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chyba jest coś na rzeczy skora lada dzień nie będzie nikogo, kto mógłby odebrać poród, ze złamaną ręką mojej córki musiałam jechać do Gorzowa tylko po to aby założyć jej gips, bo w Słubicach nie było chirurga, a cały personel szpitala zachowuje się tak, jakby kazano mu tam siedzieć za karę. Więc ja się pytam co takiego dobrego zrobił Pan J.? Wydaje mi się, że poprzednia Pani dyrektor lepiej sprawowała swoją funkcję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/18 15:29 #9815

  • motylek
  • motylek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
a dlaczego z gory zakladac ze to pana J. wina ze nie ma ginekologa i chirurga ? podejrzewam ze problem ich nieobecnosci polega na checi wiekszych zarobkow. ale tak jak pisalam wczesniej polska ma zbyt male poklady finansowe. a co za tym idzie lekarze maja mniejsze place. jesli tak bardzo wam zalezy na podniesieniu szpitala na nogi to placmy wieksze podatki. wieksze podatki = wieksze zarobki = obecnosc lekarzy. ale rowniez = niezadowolenie podatnikow ze zbyt wysokich podatkow.
zeby podniosla sie jednostka jakim jest nasz szpital powiatowy najpierw musi podniesc sie ogol - cala polska sluzba zdrowia.
troche logicznego myslenia i analizy sytuacji gospodarki i znajdzie sie odpowiedz na wszystko.
poza tym na forum udziela sie niewielka liczba osob a mieszkancow mamy tysiace wiecej wiec moze trzeba sie zastanowic czy problemem nie jest panstwa wygoda i wybrednosc ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/18 17:44 #9817

  • ola52
  • ola52 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
ON i pomoc hihi ! przecież to byłaby obraza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/18 18:20 #9818

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Parking płatny będzie, są już nowe banery, nic się nie sypie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szpital w Słubicach 2011/08/19 11:07 #9832

  • maladiva
  • maladiva Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
motylek napisał:

a dlaczego z gory zakladac ze to pana J. wina ze nie ma ginekologa i chirurga ? podejrzewam ze problem ich nieobecnosci polega na checi wiekszych zarobkow. ale tak jak pisalam wczesniej polska ma zbyt male poklady finansowe. a co za tym idzie lekarze maja mniejsze place. jesli tak bardzo wam zalezy na podniesieniu szpitala na nogi to placmy wieksze podatki. wieksze podatki = wieksze zarobki = obecnosc lekarzy. ale rowniez = niezadowolenie podatnikow ze zbyt wysokich podatkow.
zeby podniosla sie jednostka jakim jest nasz szpital powiatowy najpierw musi podniesc sie ogol - cala polska sluzba zdrowia.
troche logicznego myslenia i analizy sytuacji gospodarki i znajdzie sie odpowiedz na wszystko.
poza tym na forum udziela sie niewielka liczba osob a mieszkancow mamy tysiace wiecej wiec moze trzeba sie zastanowic czy problemem nie jest panstwa wygoda i wybrednosc ?



Niech zaproponują lekarzom lepsze warunki pracy to może w końcu przestaną wyjeżdżać za granicę. Pomyśl o tym, że oni studiowali przez 6 lat, przez kolejne dwa robili specjalizację, a na ich barkach ciąży ogromna odpowiedzialność za zdrowie i życie ludzkie, więc nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował za psie pieniądze. Ja rozumiem, że to jest problem, ale ja jako szary obywatel nie mam prawa głosu i nie chcę decydować o tym co dla służby zdrowia jest najlepsze, od tego są odpowiedni ludzie, którzy pchając się na swoje stanowiska wiedzieli co robią i wiedzieli jakie będą mieli obowiązki. Gdyby Ci ludzie byli wybierania przez ogół społeczeństwa to moglibyśmy mieć do siebie pretensje, ale ja nikogo nie mianuję na funkcję ministra zdrowia, czy dyrektora słubickiego szpitala, więc mam prawo określać, czy to co robią mi się podoba, czy nie i mogę to głośno wypowiadać, bo to gwarantuje mi konstytucja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.