Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Opinie o Słubicach 2010/04/06 20:32 #5803

  • Vokuhila
  • Vokuhila Avatar
  • Gość
  • Gość
To może ja z innej beczki, żeby nie było tak pesymistycznie ;) Co mi się podoba w Słubicach, to biblioteka publiczna. Miłe panie, wydłużone godziny otwarcia, sporo nowości i duży wybór książek (mam porównanie z biblioteką w mieście z 250.000 mieszkańców - słubicka wygrywa o parę długości).

Odwrotnie z biblioteką CP. Abstrahując nawet od niezbyt entuzjastycznej obsługi - księgozbiór to totalna pomyłka. Nie dość, że połowa półek stoi pusta, to jeszcze tych paru książek stojących na półkach nie można broń Boże wypożyczyć. Chyba dlatego, że wtedy wszystkie regały stałyby puste... Szkoda miejsca i pieniędzy na taką "bibliotekę uniwersytecką".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opinie o Słubicach 2010/04/06 23:26 #5805

  • Pawik
  • Pawik Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wizytówkę którą tworze nazwałem Słubice - Moje Miasto . Jeżeli się komuś nie podoba to "sorki", ale jestem samoukiem, amatorem... i miałem ochotę zrobić coś od siebie... tak na próbę. W razie bardzo krytycznych protestów mogę usunąć :blush:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opinie o Słubicach 2010/04/07 09:58 #5808

  • balcerek
  • balcerek Avatar
  • Gość
  • Gość
Bardzo fajna stronka, pogratulować:)

Wyłapane błędy:

Na głównej stronie, w prawym dolnym rogu tekst "Dziś...":
- jest "kulturale" powinno być "kulturalne" (ale i tak najbardziej pasuje "kulturowe")
- 4 linijka nie wyjustowana
- jest Europa-Uniyeritität, powinno być Europa-Universität.

Na głównej stronie, w lewym dolnym rogu tekst "Kiedyś..."
- jest "z początkiem", winno być "a początkiem" lub samo "początkiem"

Więcej na razie nie znalazłem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opinie o Słubicach 2010/04/07 11:37 #5809

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nie mam czasu czytac calej strony, ale co mi sie w oczy rzucilo to slabe zdjecia.
Moze moglbys dostac jakies od chlopakow ktorzy zajmuja sie fotografia (moze z Forum? Grzes albo ktos inny) i podpisac je wg autora.
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opinie o Słubicach 2010/04/07 12:27 #5810

  • balcerek
  • balcerek Avatar
  • Gość
  • Gość
Według mnie zdjęcia nie są wcale takie złe. Wyrzuciłbym tylko zdjęcie tej niby-galerii AXA - brzydkie zdjęcie, szczególnie przez budynki oblepione reklamami (a to też mi się w Słubicach nie podoba - reklamy w każdym wolnym miejscu budynku. Ohyda.).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opinie o Słubicach 2010/04/07 21:13 #5816

  • Pawik
  • Pawik Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dziękuję za zwrócenie uwagi na moje błędy, już poprawiam. Zgadzam się że moje fotki nie są może najlepszej jakości, ale kompresowałem je tak, aby mogły się szybciej załadować, a co do zdjęcia Galerii AXA, moim celem nie było pokazanie samej galerii i reklam, chciałem tylko pokazać i przypomnieć, że w tych budynkach była kiedyś Słubicka fabryka mebli. Ale fotka rzeczywiście nie ciekawa, podmienię na inną. Dzięki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pawik.

O:Opinie o Słubicach 2010/04/07 22:21 #5817

  • balcerek
  • balcerek Avatar
  • Gość
  • Gość
Z tą galerią to ok, ubolewam nie nad zdjęciem, tylko nad tymi reklamami na wszystkim. No ale taka polska mentalność - wszędzie plakaty, bilboardy, transparenty. Zakryć elewacje, okna, ściany, balkony, zabytki, drzewa, "niech nie będzie niczego" - jak powiedział światły niedoszły polityk z Białegostoku.

I wrócę jeszcze do kierowców, którzy parkują nie tam gdzie trzeba. Jak widać z poniższego linka są ludzie, którzy mają odwagę z tym walczyć:
olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,48726,711348...twiacz_mandatow.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez balcerek.
  • Strona:
  • 1
  • 2