Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Kazik i Kwartet ProForma wystąpią w Słubicach

Już wiadomo, że w kwietniu w Collegium Polonicum wystąpią Kazik oraz Kwartet ProForma. Jeszcze nie znamy szczegółów koncertu, ale wielbiciele klimatów „Taty Kazika” już mogą rezerwować termin w kalendarzu.

kazik plakat

Kazika Staszewskiego nie trzeba specjalnie przedstawiać. To muzyk mający co najmniej kilka artystycznych wcieleń, znany z działalności solowej, Kultu, Kazika a żywo...

W bogatym dorobku płytowym ma też dwa albumy Kultu poświęconych w całości twórczości Stanisława Staszewskiego, swojego ojca. Jego piosenki grał również Kwartet ProForma (jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a być może na świecie). W 2012 roku zaśpiewali je razem na koncercie, a w 2015 ukazał się dwupłytowy albumu "Wiwisekcja", który jest zapisem jednego ze wspólnych koncertów - uzupełnionym o kilka późniejszych nagrań studyjnych.

W zeszłym roku Kazik razem z Kwartetem ProForma wydali kolejną płytę z odnalezionymi po latach, niepublikowanymi wierszami S. Staszewskiego pt. „Tata Kazika kontra Hedora”.

Jednego z utworów – „Ta droga była daleka” można posłuchać tu:Organizatorem koncertu jest Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Występ będzie jednym z elementów szerszej trasy koncertowej, która rozpocznie się 1 lutego w Tychach a zakończy 24 kwietnia w Grzowie. Jeśli chodzi o koncert w Słubicach, to nie znamy jeszcze wielu szczegółów, np. cen biletów, ale będziemy o wszystkim informować na bieżąco.

Termin: 20.04.2018, godz. 19. Miejsce: Aula Collegium Polonicum.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama