Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Jesteś twórcą? Pokaż się na festiwalu „Art an der Grenze”

Na przełomie kwietnia i maja we Frankfurcie na Odrą znowu pojawi się wielu artystów zajmujących się najróżniejszymi sztukami jak np. malarstwo, rzeźba, instalacje, street art i… jeszcze nie wiadomo. Lista jest otwarta, a chętni do pokazania swojej twórczości mogą zgłaszać się do organizatorów.

art grenze

Szósta odsłona festiwal sztuki „Art an der Grenze” odbędzie się we Frankfurcie w dniach od 25 kwietnia do 9 maja. I jak co roku organizatorzy - wśród nich są zarówno studenci jak i mieszkańcy z obu stron Odry - zapraszają do przyłączenia się każdego, kto praktykuje jakiś rodzaj sztuki. Podkreślają, że ich wszystkich łączy zamiłowanie do sztuki właśnie oraz cel jakim jest zbliżanie ludzi.

Dla kogo testiwal?

- Celowo w zespole organizacyjnym wybraliśmy określenie „twórcy”, a nie „artyści”. Chcielibyśmy zachęcić również osoby, które dotychczas były artystycznie aktywne, a które jeszcze nie uważają siebie za artystów, do wzięcia udziału w naszym festiwalu – wyjaśnia Daniel Fochtmann, koordynator „Art an der Grenze”.

Zgłosić może się każdy, kto lubi tworzyć. Niezależnie od tego w jakiej dziedzinie sztuki się porusza i definiuje swoją twórczość. - Zarówno kierunki w jakich tworzysz jak i materiały nie stanowią ograniczeń! – zachęcają organizatorzy.

Jak się zgłosić?

Należy przesłać 5 próbek swoich prac na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą tradycyjną na adres: Kunstgriff. e.V., c/o Europa-Universität Viadrina, Große Scharrnstraße 59, D-15230 Frankfurt (Oder), Niemcy. Szczegóły w załączonym informatorze. POBIERZ

Termin zgłoszeń mija 31 stycznia.

A jak było podczas ubiegłorocznej edycji? O tym w naszym materiale z maja 2017 roku. ZOBACZ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama