Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

Jesteś twórcą? Pokaż się na festiwalu „Art an der Grenze”

Na przełomie kwietnia i maja we Frankfurcie na Odrą znowu pojawi się wielu artystów zajmujących się najróżniejszymi sztukami jak np. malarstwo, rzeźba, instalacje, street art i… jeszcze nie wiadomo. Lista jest otwarta, a chętni do pokazania swojej twórczości mogą zgłaszać się do organizatorów.

art grenze

Szósta odsłona festiwal sztuki „Art an der Grenze” odbędzie się we Frankfurcie w dniach od 25 kwietnia do 9 maja. I jak co roku organizatorzy - wśród nich są zarówno studenci jak i mieszkańcy z obu stron Odry - zapraszają do przyłączenia się każdego, kto praktykuje jakiś rodzaj sztuki. Podkreślają, że ich wszystkich łączy zamiłowanie do sztuki właśnie oraz cel jakim jest zbliżanie ludzi.

Dla kogo testiwal?

- Celowo w zespole organizacyjnym wybraliśmy określenie „twórcy”, a nie „artyści”. Chcielibyśmy zachęcić również osoby, które dotychczas były artystycznie aktywne, a które jeszcze nie uważają siebie za artystów, do wzięcia udziału w naszym festiwalu – wyjaśnia Daniel Fochtmann, koordynator „Art an der Grenze”.

Zgłosić może się każdy, kto lubi tworzyć. Niezależnie od tego w jakiej dziedzinie sztuki się porusza i definiuje swoją twórczość. - Zarówno kierunki w jakich tworzysz jak i materiały nie stanowią ograniczeń! – zachęcają organizatorzy.

Jak się zgłosić?

Należy przesłać 5 próbek swoich prac na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą tradycyjną na adres: Kunstgriff. e.V., c/o Europa-Universität Viadrina, Große Scharrnstraße 59, D-15230 Frankfurt (Oder), Niemcy. Szczegóły w załączonym informatorze. POBIERZ

Termin zgłoszeń mija 31 stycznia.

A jak było podczas ubiegłorocznej edycji? O tym w naszym materiale z maja 2017 roku. ZOBACZ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama