Słubice: 21 stycznia 2020   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Jakub Szewieliński najlepszym bramkarzem IV ligi

szewiel thPiłkarscy kibice nie muszą martwić się o następców Łukasza Fabiańskiego. Jakub Szewieliński, który aktualnie strzeże bramki Polonii Słubice, został wybrany najlepszym bramkarzem IV Ligi Lubuskiej.
 

W Górzycy rywalizowali w tenisowym Grand Prix

gorzyca grandprix_thZa nami trzecia odsłona Grand Prix Górzycy 2019/2020 w tenisa stołowego. Tym razem o cenne punkty do końcowej klasyfikacji walczyło aż 37 zawodników.
 

Piłkarska A klasa zagrała dla WOŚP. Ponad 2 tys. zł z klubowych gadżetów

koszulka SKP_lic_thChoć 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, to jeszcze nie koniec wydarzeń związanych z nim związanych. W Słubicach właśnie zakończyły się internetowe aukcje zorganizowane przez portal „Piłkarska klasa A – grupa słubicka”. Zebrano 2390 zł.
 

Jedynka zagra u siebie z Czarnymi

uks jedynka_team_2018_thPiłka ręczna wraca po świątecznej przerwie. 4 stycznia UKS Jedynka Słubice zagra na własnym parkiecie z UKS Czarni Żagań w ramach rozgrywek Lubuskiej Ligi Juniorek Młodszych.
 

Zmiana warty w SKP – białoniebiescy z nowym zarządem

skp mario_adamNa koniec roku mieliśmy sporą dawkę piłkarskich emocji, choć tym razem nie na zielonej murawie. Podczas walnego zgromadzenia członków SKP Słubice zmieniły się władze klubu. Nowym prezesem został Adam Mroziński.
 

Marta Heppner na kadrowych konsultacjach

marta heppn_thDobre wyniki UKS Jedynka Słubice odbijają się szerokim echem nie tylko w województwie lubuskim. Kolejna z wychowanek trenera Jerzego Grabowskiego ma szansę na stałe zagościć w kadrze Polski. To bramkarka Marta Heppner, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach.
 

Medale mistrzostw województwa lubuskiego dla badmintonistów z Golic (foto)

golice puchar_badmZ dobrej strony przypomnieli o sobie badmintoniści ze szkoły Podstawowej w Golicach. Grudzień był dla nich obfity w sukcesy w rozgrywkach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Z finałowych zawodów przywieźli aż dwa miejsca na podium.
 

Lodowisko na święta? Sprawdź godziny otwarcia

lodowisko inauguracja_thCo robić w okresie świątecznym? Dla tych co nie lubią tylko siedzieć za stołem propozycję ma Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Można wpaść na lodowisko.
 

III Piłkarski Turniej Mikołajkowy

skp mikolajki_thMikołajki często obchodzone są też na sportowo. Już po raz trzeci w ten właśnie sposób postanowili spędzić je najmłodsi podopieczni SKP Słubice i Fundacji Grupy Pomagamy. Do wspólnego grania w piłkę nożną zaprosili przyjaciół z UKS Torzymi i Mgły Jemiołów.
 

Znamy mistrzów Słubic w tenisie stołowym (foto)

tenis mistrz_slubice_thZa nami otwarte mistrzostwa Słubic w tenisa stołowego. Impreza, organizowana wspólnie przez FSL Aktywnych dla Powiatu i Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przyciągnęła miłośników tej dyscypliny sportu z całego regionu.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama