Słubice: 18 sierpnia 2017   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
reklama
reklama

Zwycięska inauguracja Polonii

pilka1Udanie rozpoczęła nowy sezon słubicka Polonia. Nasza drużyna na inaugurację rozgrywek klasy okręgowej (grupa gorzowska) wygrała z Kosmosem Rudnica 2:1.
 

Ośno Lubuskie zaprasza na triathlonowy weekend

triathlon-osno-thJuż po raz szósty miłośnicy aktywnego trybu życia spotkają w Ośnie Lubuskim na zawodach triathlonowych. Na zawodników i kibiców czekają dwa dni pełne sportowych wrażeń i dodatkowych atrakcji. Spóźnialscy mogą się jeszcze zapisać.
 

Weź udział w wyścigu na szczyt Oderturmu

oderturm th24 piętra i 511 schodów - tyle do pokonania będą mieli uczestnicy 16. edycji Oderturmlauf, czyli (w)biegu na najwyższy budynek we Frankfurcie. Ruszyły zapisy do udziału w tym wyścigu. Na najlepszych czekają puchary i nagrody.
 

Ruszyły "Wakacje z lekką"

wakacje lekkaW tym roku nasze dzieci i młodzież nie mogą narzekać na brak wakacyjnych atrakcji. Jedną z nich przygotowały wspólnie Lubusz Słubice i Słubicka Akademia Biegowa. Nasi milusińscy wyjechali w góry do Borowic, gdzie będą trenować lekkoatletykę.
 

SKP na podium w Jemiołowie

skp jemiolow_thZa piłkarzami SKP Słubice kolejny akcent przed rozpoczęciem sezonu. Tym razem szlifowali formę podczas turnieju Jemiołów Cup 2017. I zajęli miejsce na podium.
 

Będą testowali trasę duathlonu

objazd trasyWybieracie się na II Promet Cargo Cross Duathlon? Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy już się zgłosili i tych, którzy jeszcze się wahają. Organizatorzy imprezy zapraszają na wspólny „objazd” rowerowej trasy wyścigu.
 

Jakub Czak wicemistrzem Polski

jakub czask_podiumTydzień temu dał próbkę swojej świetnej dyspozycji i teraz ją potwierdził. Jakub Czak zdobył srebrny medal podczas rozgrywanej w Warszawie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (kategoria wiekowa U18) i zanotował kolejny rekord życiowy.
 

Piłkarskie pożegnanie wakacji z Polonią

wimar turniej_2017Przez całe wakacje młodzi piłkarze ćwiczyli swoje umiejętności m.in. podczas półkolonii na boiskach SOSIR-u. a Teraz przyszedł czas na sprawdzian. UKS Polonia Słubice organizuje dwudniowy turniej, w którym udział weźmie 16 drużyn z Polski i z Niemiec.
 

W Ośnie na sportowo uczcili pamięć prezesa

memorial bohuszko_thNa sportowo środowisko piłkarskie z naszego regionu uczciło pamięć Stanisława Bohuszki, zmarłego w tym roku byłego prezesa i działacza Spójni Ośno Lubuskie. W memoriale wzięła udział także Polonia Słubice, dla której był to kolejny sprawdzian formy przed rozpoczęciem sezonu.
 

Ruszyły zapisy na "Kostrzyńską Dziesiątkę"

kostrzyn 10_thNie tak dawno w Słubicach emocjonowaliśmy się transgranicznym "Biegiem bez granic", a na biegaczy z naszego regionu czeka już kolejna sportowa impreza. 3 września w pobliskim Kostrzynie odbędzie się kultowa „Kostrzyńska Dziesiątka”. Zapisy trwają.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czego najbardziej brakuje Ci na terenie placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama