Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
reklama
reklama

Polacy piątym zespołem mistrzostw Europy. Adrian Gasiewicz pojedzie na upragnioną olimpiadę

adrian gasiewiczPamiętacie nasz niedawny artykuł o Adrianie Gasiewiczu? Niesłyszący siatkarz z Golic zakończył dziś występy w biało-czerwonych barwach na mistrzostwach Europy. Polska reprezentacja zajęła piąte miejsce – ostatnie premiowane awansem na igrzyska!
 

Złoto dla Słubic w lekkoatletycznych mistrzostwach dzieci

u14 miedzyrzecz_thKolejne sportowe rozstrzygnięcia za nami. 12 czerwca w Międzyrzeczu odbyły się mistrzostwa woj. lubuskiego w lekkoatletyce w kategorii dzieci (U14). O medale walczyła kilkunastoosobowa reprezentacja gminy Słubice.
 

Maratońska sztafeta ze Słubic na podium Ekidena (foto)

ekiden akademiaSłubicka Akademia Biegowa to nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Biegające panie potwierdziły świetną dyspozycję. 9 czerwca, podczas EKIDEN PragmatIQ w Poznaniu, jednej z bardziej prestiżowych imprez sztafetowych w Polsce, ich drużyna zajęła trzecie miejsce.
 

Reprezentacja Polski w AMP futbolu zagra w Rzepinie!

AMP futbol_thGratka dla kibiców piłki nożnej w nieco innym wydaniu! Reprezentacja Polski w AMP futbolu przyjedzie do Rzepina. W ramach przygotowań do Euro 2020 Polacy rozegrają mecz towarzyski z Belgami.
 

Na zakończenie sezonu Polonia zagra z Falubazem

polonia plecyTo będzie hitowe zakończenie tegorocznych rozgrywek IV ligi. 15 czerwca Polonia Słubice na własnym boisku zmierzy się z liderem tabeli i pewniakiem do awansu, czyli Falubazem Zielona Góra.
 

Basen w Słubicach już się napełnia

rodzinny festyn_plywacki_thDobra wiadomość dla tych, którzy nie mogą się doczekać kąpieli na słubickim basenie. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji już rozpoczął napełnianie niecek. I planuje, że może uda się basen uruchomić 22 czerwca.
 

Pływackie zmagania na Odrze już po raz 10 (foto)

plywanie metaZa nami dziesiąta, jubileuszowa edycja Oderschwimmen, czyli zawodów pływackich na Odrze. 8 czerwca blisko 40-osobowa grupa śmiałków zdecydowała się zmierzyć z nurtem rzeki. Rywalizację wygrał Paweł Radziński, a wśród pań najszybsza była Małgorzata Serbin.
 

Wyjazdowe wygrane słubickich ligowców

sedzia pilkaUdany weekend mieli nasi piłkarscy ligowcy. Zarówno SKP jak i Polonia grali na wyjeździe. A-klasowi "Białoniebiescy" pokonali AS Pieski 3:2, natomiast IV-ligowa „Duma pogranicza” wygrała 1:0 z Cariną Gubin.
 

Olimpijskie marzenia Adriana Gasiewicza – kim jest niesłyszący siatkarz z Golic?

adrian gasiewiczKilka dni temu otrzymał stypendium sportowe z rąk burmistrza Słubic, a dziś rozpoczął walkę w mistrzostwach Europy niesłyszących w siatkówce. Kim jest pochodzący z Golic Adrian Gasiewicz, i jak to się stało, że mimo tak poważnej wady, z powodzeniem uprawia właśnie tę dyscyplinę sportu?
 

Antek Plichta coraz szybszy na setkę

plichta gliwice_thTo się nazywa gaz w nogach! 19-letni sprinter Lubusza Słubice Antoni Plichta łamie kolejne bariery. Podczas lekkoatletycznego Grand Prix w Gliwicach 100 metrów przebiegł w 10.49!
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama