Słubice: 5 lipca 2015   |   Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
reklama

Mariusz Konopka zaprasza na warsztaty operatorów filmowych

mariusz warsztaty thSłubiczanin Mariusz Konopka zaprasza wszystkich miłośników sztuki filmowej warsztaty, które odbędą się w ramach Festiwalu Most. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, wystarczy zainteresowanie i dobre chęci.
 

Dziś rusza scena muzyczna przy deptaku!

kurbasy thFestiwal Most to także muzyczna scena na deptaku. Organizatorzy zaplanowali cykl koncertów z udziałem niezwykłych artystów z Polski i Ukrainy łączących rozmaite style muzyczne.
 

Zefir ponownie wpłynął do Słubic. Odbierz darmowe zaproszenie!

zefir 2015Na czas trwania Festiwalu Most do Słubic i Frankfurtu  ponownie zawitał statek Zefir. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zaproszeń, które przygotowaliśmy dla czytelników Słubice24.
 

Festiwal Most rozpoczęty (foto)

most festiwal slubiceZa nami pierwszy dzień Festiwalu Most. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń, które zainaugurowały tygodniowy cykl spotkań z kulturą i sztuką w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą.
 

"Lato ZET i Dwójki" w Słubicach - najważniejsze informacje

lato-zet-thW niedzielę (5 lipca) wieczorem na stadionie w Słubicach odbędzie się wielki plenerowy koncert "Lato ZET i Dwójki". Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi imprezy.
 

Uwaga! Basen w niedzielę nieczynny

Uwaga! Basen w niedzielę nieczynnyW związku z organizacją na stadionie w Słubicach koncertu "Lato Zet i Dwójki" basen kąpielowy SOSiR będzie nieczynny w niedzielę 5 lipca. Od poniedziałku kąpielisko będzie czynne normalnie (w godz. 10-18).
 

Uwaga na barszcz Sosnowskiego! Jest w Słubicach

barszcz sosnowskiego slubice thJak informuje Urząd Miejski w Słubicach, na terenie naszej gminy zaobserwowano ogniska barszczu Sosnowskiego. To toksyczna roślina, która w kontakcie ze skóra powoduje dotkliwe oparzenia, a w skrajnych przypadkach może nawet zabić.
 

Letni muzyczny weekend w Piwnicy

bart holiday thKlub Muzyczny Piwnica zaprasza na letni muzyczny weekend. Dzisiaj przez całą noc świeżutkie hity serwować będzie DJ Bart, a jutro na dużej sali króluje Golabex.
 

Rusza projekt "Metamorfoza z Naturhouse" - schudnij razem z nami!

metamorfoza naturhouse slubice thCentrum Dietetyczne Naturhouse oraz portal Słubice24 zapraszają mieszkańców Słubic do udziału w akcji "Metamorfoza z Naturhouse". Wybrana osoba przejdzie szereg zabiegów upiększających oraz zmieniających sylwetkę.
 

Mistrzostwa powiatu słubickiego w siatkówce plażowej

siatkowka-sierpien-th12 lipca na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się mistrzostwa powiatu słubickiego w siatkówce plażowej. Organizatorzy zapraszają do rywalizacji dwuosobowe zespoły.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy starosta Piotr Łuczyński powinien zostać odwołany ze stanowiska?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama