Słubice: 21 lutego 2019   |   Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
reklama
reklama

"Kultura, głupcze" z unijnym dofinansowaniem

transvocale kasiaRusza nowy projekt na promocję kultury – SMOK będzie jeszcze ściślej współpracował z Forum Kleista. Na mieszkańców czekać będzie 200 warsztatów artystycznych, powstanie wspólny system sprzedaży biletów i wspólny kalendarz imprez.
 

Aleksandra Kołek nową szefową komisji mieszkaniowej

spoldzielnia slubiceZnamy skład Społecznej Komisji Mieszkaniowej, która jest ważnym podmiotem doradczym gminy w zakresie mieszkalnictwa. Nową szefową tego organu została Aleksandra Kołek, doskonale znana słubiczanom z działalności charytatywnej w Fundacji Grupy Pomagamy.
 

Tego dnia nie odbierzesz dowodu w urzędzie

urzad miejski_slubice_thUrząd Miejski w Słubicach informuje o przerwie technicznej w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. 1 marca nie planujcie wizyty w sprawie dowodu osobistego.
 

Turbo zagra w Prowincji

turbo warrior_thGratka dla miłośników cięższej muzy - na scenie Klubu Prowincja wystąpi żywa legenda gatunku, zespół Turbo. Przed nestorami zagrają ognisty Hellhaim i młody, energiczny Okrütnik.
 

Konkursy herbertowskie dla uczniów szkół średnich

konkurs recytatorskiSłubickie liceum organizuje dwa konkursy dotyczące twórczości swojego patrona – Zbigniewa Herberta: fotograficzny i recytatorski. Tytuł obu brzmi: „Pan Cogito… dicet?” Kto podejmie wyzwanie Pana Cogito?
 

Policjanci będą sprawdzać, jak właściciele pilnują psów

pies biegnieW Cybince policjanci będą szczególnie zwracać uwagę na biegające luzem psy. Zaalarmowali ich mieszkańcy, którzy boją się o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci. Czy również mieszkańcy innych miejscowości mają ten sam problem?
 

Podatek do UM zapłacisz później

urzad miejski_slubice_thWażna informacja dla mieszkańców czekających na decyzje o wymiarze podatku, jaki muszą zapłacić do Urzędu Miejskiego. W związku ze zmianą systemu podatkowego, w tym roku decyzje ws. wymiaru podatków w tym roku zostaną wyjątkowo doręczone na przełomie lutego i marca.
 

Karnawałowa dyskoteka w Prowincji

dyskoteka chickin_thJak karnawał, to zabawa. Jak zabawa – to najlepiej dyskoteka! A jak dyskoteka, to w Prowincji! To tutaj - Dyskoteka Dorosłego Człowieka w wydaniu karnawałowym już w najbliższą sobotę.
 

Schola Jerzyki zaprasza w swój szeregi

kunowickie betlejem_2019Kto z nas nie kojarzy Jerzyków? Ten zespół wokalny, który działa przy kościele w Kunowicach, zjednał sobie serca słuchaczy niejednym występem. A teraz zaprasza w swoje szeregi nowych członków.
 

Górzyca zaprasza na Dzień Kobiet w stylu retro

gorzyca retro_thGminny Ośrodek Kultury w Górzycy pamięta o paniach w ich święto. I zaprasza na spotkanie integracyjne z muzyką i fotobudką. Wszystko w stylu retro.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama