Słubice: 29 listopada 2014   |   Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
reklama

Sąsiedzi zza Odry wsparli stowarzyszenie poPROstu

darowizna ekumen thEuropejskie Centrum Ekumeniczne we Frankfurcie przekazało na rzecz stowarzyszenia poPROstu wsparcie finansowe. Konto słubickiej organizacji zasiliła kwota 500 euro.
 

Zaproszenie na mikołajkowy spływ kajakowy po Pliszce

splyw mikolajkowyGrupa kajakowa Marka Konatkowskiego z Cybinki zaprasza mieszkańców Słubic i okolic (także tych dalszych) na mikołajkowy spływ rzeką Pliszką. Impreza odbędzie się 6 grudnia.
 

Andrzejki w Witkacym

witkacy andrzejki th29 listopada Klub Witkacy zaprasza na imprezę andrzejkową. Po raz pierwszy razem zagrają DJ Golabex oraz DJ Nouther. Partnerem imprezy jest sklep Piotr i Paweł. Dla pierwszych 15 gości niespodzianka od barmanki :)
 

Vinyl Ring Session

vinyl ring th29 listopada w Piwnicy na fanów dobrych rytmów czeka kolejna impreza z cyklu Vinyl Ring Session. Ze deckami zasiądą Luihas oraz Desch, którzy będą serwować brzmienia w klimatach house, break, electro.
 

Znaleziono psy - są do odebrania u Straży Miejskiej

pies thStraż Miejska w Słubicach informuje, że 27 listopada około godz. 16.00 odłowiła pozostawione bez opieki dwa psy na placu Przyjaźni w Słubicach. Psy znajdują się pod opieką weterynaryjną i można je odebrać po skontaktowaniu się ze Strażą Miejską w Słubicach pod numerem alarmowym 986.
 

Supermarket Piotr i Paweł zaprasza - zobacz nową gazetkę

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł w Słubicach zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. Zapewniamy szeroki asortyment w dobrych cenach, dogodne godziny otwarcia i najlepszą obsługę.
 

Koncert noworoczny - "Śpiewne wyznania miłosne"

noworoczny koncert slubice thPoczątek stycznia to jak co roku czas na spotkania z muzyką klasyczną. Tradycyjny już koncert noworoczny tym razem odbędzie się  pod hasłem "Śpiewne wyznania miłosne".
 

Słubickie szczypiornistki lepsze od rywalek z Frankfurtu

reczna turniej thCoraz aktywniej działa klub piłki ręcznej UKS Jedynka Słubice. W minioną sobotę zorganizował turniej towarzyski U-13, w którym nasze dziewczęta zmierzyły się z FHC Frankfurt.
 

Andrzejki w Piwnicy

piwnica andrzejki th29 listopada Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na imprezę andrzejkową w tanecznych rytmach. Muzykę w klimatach dance, r'n'b, house, disco serwować będzie DJ Anioł. Wjazd w cenie 10 PLN.
 

Zaginiony w lesie mężczyzna odnaleziony

las thWczoraj wieczorem odnaleziono 34-letniego mieszkańca Rzepina, który zgubił się w lesie. Poszukiwania mężczyzny trwały 7 godzin. Wcześniej sam zadzwonił na policję, informując dyżurnego, że nie wie gdzie się znajduje.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz 11. edycję festiwalu "transVOCALE"?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama