Słubice: 21 stycznia 2020   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Jakub Szewieliński najlepszym bramkarzem IV ligi

szewiel thPiłkarscy kibice nie muszą martwić się o następców Łukasza Fabiańskiego. Jakub Szewieliński, który aktualnie strzeże bramki Polonii Słubice, został wybrany najlepszym bramkarzem IV Ligi Lubuskiej.
 

W Górzycy rywalizowali w tenisowym Grand Prix

gorzyca grandprix_thZa nami trzecia odsłona Grand Prix Górzycy 2019/2020 w tenisa stołowego. Tym razem o cenne punkty do końcowej klasyfikacji walczyło aż 37 zawodników.
 

Bez śniegu też jest zabawa – ferie zimowe ze stowarzyszeniem po PROstu

rece thBez śniegu też jest zabawa - pod tym hasłem stowarzyszenie po PROstu oraz szkoła językowa Diament zapraszają na półkolonie w trakcie zimowych ferii. Na dzieciaki czekają dwa turnusy pełne rozmaitych atrakcji.
 

Piotra Zola Szulowski na stand-upowej scenie w Prowincji

zola szulowski_thKto ma ochotę na dobrą rozrywkę? Klub Prowincja zaprasza na kolejny stand-up. Tym razem na scenie pojawi się Piotr Zola Szulowski! Bilety są jeszcze dostępne.
 

Nie żyje prof. Stanisław Lorenc – honorowy obywatel Słubic

lorenc stan_th19 stycznia zmarł prof. dr hab. Stanisław Lorenc, który w latach 1996-2008 był prorektorem UAM ds. Collegium Polonicum. Za swoją działalność na rzecz Słubic został w 2005 roku wyróżniony tytułem „Honorowy Obywatel Słubic”.
 

Budynek dworca w Rzepinie będzie odremontowany. Mamy wizualizacje

dworzec rzepin_thWracamy do tematu remontu dworca kolejowego w Rzepinie i jego okolicy. Burmistrz Sławomir Dudzis udostępnił wizualizacje prezentujące, jak będzie wyglądać to miejsce po zakończeniu prac.
 

Zaginął Jan Stasieło – miał jechać przez Słubice

jan kolonia_thRodzina i przyjaciele szukają zaginionego Jana Stasieło, który jechał z Ełku do Köln w Niemczech. W Słubicach miał mieć przesiadkę do drugiego autobusu. Niestety ślad po nim zaginął.
 

Casanova we frankfurckim Kleist Forum

casanova kleist_thSłynny Casanova ponownie we Frankfurcie. Słynny balet Mauro de Candii będzie można obejrzeć w Forum Kleista, a zaprezentuje go Teatr Państwowy z Cottbus. Zaplanowano aż dwa przedstawienia. Bilety są jeszcze dostępne.
 

Zwiedzanie nowej siedziby Archiwum Miejskiego we Frankfurcie nad Odrą

towarzystwo historyczne_thCzy wiecie, że na terenie dzisiejszej Biedronki przy ul. Kościuszki mieściła się kiedyś fabryka... broni? Te i inne ciekawostki lokalnej historii można znaleźć w nowej siedzibie Archiwum Miejskiego we Frankfurcie. Na jego zwiedzanie zaprasza miejscowe Towarzystwo Historyczne.
 

Rockowe granie w barze Pod Mostem

FSW23 thBeer & Drink Bar Pod Mostem zaprasza na pierwszy koncert w nowym roku. Tym razem na scenie wystąpi zespół FSW, który tworzy szeroko pojętą muzykę rockową.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama