Słubice: 4 sierpnia 2015   |   Imieniny: Dominika, Jan, Protazy
reklama

Upalny tydzień w Słubicach

pogoda_slubiceDo Słubic wracają wysokie temperatury. Wg najnowszych prognoz przez cały najbliższy tydzień będzie bardzo gorąco. Synoptycy przewidują temperaturę maksymalną od 33°C do 36°C.
 

Piknik pływacki za nami (foto/wyniki)

plywanie slubiceW niedzielę na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się kolejna impreza w ramach cyklu "Be active". Tym razem na słubiczan czekały zawody pływackie.
 

Syreny zawyją w godzinę "W"

powstanieDziś w całej Polsce obchodzone są uroczystości związane z 71. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Na terenie woj. lubuskiego (także w Słubicach), zgodnie z decyzją Wojewody Lubuskiego, o godzinie 17:00 zostaną uruchomione syreny alarmowe.
 

Kibice uczczą rocznicę Powstania Warszawskiego

kibice poloniiKibice Polonii Słubice jak co roku zapraszają na uczczenie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia o godz. 14.00 odbędzie się happening na placu Bohaterów w Słubicach.
 

Piknik pływacki w Słubicach

Piknik pływacki w SłubicachW niedzielę równo w południe zapraszamy amatorów wodnych kąpieli na piknik pływacki. Na wszystkich chętnych czekają gry i zabawy na wodzie oraz wyścigi na torach.
 

Hity lat 80' i 90' na plaży Prowincja

8090hits th Klub Prowincja zaprasza na piątkową imprezę na Plaży Prowincja. Tym razem DJ Chickin zaprezentuje największe hity lat 80' i 90'.
 

Będzie referendum w sprawie szpitala?

szpitalAmelia Szołtun i Robert Włodek złożyli wniosek o referendum w sprawie szpitala. Chcą, aby mieszkańcy powiatu słubickiego odpowiedzieli na pytanie czy są za sprzedażą lub dzierżawą majątku szpitala prywatnemu przedsiębiorcy.
 

Kryterium leśne MTB już w sobotę

kryterium kolarskie mtbJuż w najbliższy weekend na fanów jazdy na dwóch kółkach czeka ciekawa propozycja. Słubicki SOSiR oraz Starostwo Powiatowe organizują kryterium kolarskie MTB. Trwają internetowej zapisy.
 

Wieczór z filmem "Dzień Świra"

dzienswira thKlub Prowincja zaprasza dzisiaj wieczorem na klimatyczną salę kinową na Plaży Prowincja. Na wielkim ekranie zobaczymy kultową komedię "Dzień świra" z Markiem Kondratem w roli głównej.
 

Futbolowe święto w Golicach

skp slubice herbPamiętacie festyn piłkarski w Świecku? Już w najbliższą niedzielę czeka nas kolejna impreza organizowana przez SKP Słubice. Tym razem biało-niebiescy odwiedzą Golice.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy starosta Piotr Łuczyński powinien zostać odwołany ze stanowiska?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama