Słubice: 2 października 2014   |   Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
reklama

Jerzy Kryszak wystąpi na podsumowaniu Festiwalu Most

festiwal most logo4 października odbędzie podsumowanie tegorocznej edycji Festiwalu Most. Oprócz części informacyjnej zaplanowano także bogaty program artystyczny - wystąpią: Jerzy Kryszak, Poparzeni Kawą Trzy oraz Hamak Band.
 

Zapisz się na badanie piersi - mammobus odwiedzi Słubice

badanie_piersiRozpoczynający się właśnie październik to miesiąc walki z rakiem piersi.  W ramach ogólnopolskiej akcji profilaktycznej, specjalistyczny mammobus wykonujący badania piersi zawita także Słubic, Rzepina i Cybinki.
 

Wystawa rzeźb Stanisława Stachowiaka

stanislaw rzezba th2 października w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się wernisaż wystawy Stanisława Stachowiaka z Kunowic. Artysta zaprezentuje kilkanaście rzeźb zrobionych głównie z lipy, dębu i topoli.
 

Kabaret Made in China wystąpi w Prowincji - wygraj zaproszenie!

made in china th3 października w klubie Prowincja wystąpi kabaret Made in China z Zielonej Góry. Artyści, znani już słubickiej publiczności z "I Słubickiego Dobrego Wieczoru Kabaretowego", przedstawią nowy program.
 

Nowa gazetka promocyjna supermarketu Piotr i Paweł

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł w Słubicach zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. Zapewniamy szeroki asortyment w dobrych cenach, dogodne godziny otwarcia i najlepszą obsługę.
 

Oferty pracy od BP Polska

warsztat dla mlodziezy th3 października o godz. 11:00 Młodzieżowe Centrum Kariery w Słubicach organizuje kolejną giełdę pracy. Tym razem gościem centrum będą przedstawiciele firmy BP Polska, która poszukuje pracowników na stanowisku sprzedawcy paliw.
 

W autobusie znaleźli ponad 1kg marihuany

marihuana autobus thPogranicznicy ze Świecka ujawnili prawie 1.2 kg marihuany. Narkotyki znaleziono podczas rutynowej kontroli autokaru w ramach wspólnej akcji z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
 

Cykl spotkań z nauką w Collegium Polonicum

cp-aulaPolsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum w Słubicach organizuje cykl posiedzeń naukowych, które odbywać się będą w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 12.00 w sali nr 102. Pierwsze spotkanie już 1 października.
 

Spotkanie z Iloną Felicjańską w bibliotece

ilona felicjanska thBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza 4 października na spotkanie z Iloną Felicjańską, jedną z najbardziej znanych polskich modelek, II wicemiss Polonia w 1993 roku, gościem tegorocznej edycji Festiwalu Most.
 

Będą rozmawiać o przemocy w rodzinie

przemoc w rodzinie2 października w małej auli Collegium Polonicum w Słubicach odbędzie się konferencja pt. "Działamy profilaktycznie – wobec przemocy” zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz pomysł organizacji gali MMA w Słubicach
 
Reklama
Reklama
Reklama