Słubice: 24 lipca 2014   |   Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
supra-poz3-lipiec

Pożar budynku wielorodzinnego w Rzepinie

straz pozarnaDziś w nocy w Rzepinie doszło do pożaru budynku wielorodzinnego. Konieczna była ewakuacja 35 mieszkańców. Policja złapała już podpalacza.
 

Sofia powalczy o medal mistrzostw świata

szymaniak sofia thJuż w najbliższy piątek reprezentantkę Lubusza Słubice Sofię Ennaoui czeka pierwszy bieg podczas mistrzostw świata juniorów w lekkoatletyce. O godz. 21.15 czasu polskiego nasza biegaczka wystartuje w eliminacjach na dystansie 1500 metrów.
 

Potrzebujesz pieniędzy na realizację swoich pomysłów? Wpadnij na spotkanie

budzet23 lipca o godz. 13.30 w siedzibie Sektora 3 przy ul. Piłsudskiego 3 w Słubicach odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone dotacjom dla młodych lubuskich organizacji i grup nieformalnych.  Na realizację własnych pomysłów można dostać nawet 5 tys. złotych.
 

Kradzione BMW zatrzymane w Świecku.

kradzione bmw thPatrol funkcjonariuszy ze wspólnej polsko-niemieckiej placówki w Świecku odzyskał dwa kradzione BMW X6 o łącznej wartości blisko 350 tys. złotych. Pojazdami poruszali się obywatele Estonii.
 

Spektakl Nikolaja Kolady zakończył Festiwal Most (foto)

kolada marzec thW piątkowy wieczór w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury odbył się pokaz spektaklu pt. "Marzec" w reż. Nikolaja Kolady. Wydarzenie było elementem zamykającym drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki "Most / Die Brücke".
 

Basen kąpielowy już otwarty

Basen kąpielowy już otwartyDziś otwarto basen kąpielowy przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Z kąpieli można korzystać codziennie w godzinach 10-18. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.
 

Paczkomat w Słubicach? Jest na to szansa

paczkomaty slubice thPaczkomaty to nowoczesne i wygodne urządzenia do nadawania i odbierania przesyłek 24 godziny na dobę. Jak do tej pory w Słubicach nie ma jeszcze takiego urządzenia. Mieszkańcy naszego miasta mogą to jednak zmienić.
 

Stypendia dla młodych słubiczan

collegium-polonicum1Uwaga maturzyści ze Słubic! Jest szansa na zdobycie pieniędzy na studia. Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, która uczestniczy już w kolejnej edycji Programu Stypendiów Pomostowych, zaprasza do składania wniosków o stypendium.
 

Mobilni niepełnosprawni z TWK Słubice

tkw slubice thW miniony weekend członkowie i sympatycy słubickiego koła Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem spotkali się na drugim wyjeździe integracyjnym realizowanym w ramach projektu "TWK Rekreacja, czyli mobilni niepełnosprawni". Tym razem odwiedzili Łagów Lubuski i Lubiechnię Wielką.
 

Mała scena muzyczna w naszym obiektywie

most sroda thOd poniedziałku do czwartku na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej funkcjonowała Mała Scena Muzyczna w ramach Festiwalu Most. Z naszym redakcyjnym obiektywem gościliśmy podczas występu grupy Apostolis Anthimos Trio. Przy okazji odwiedziliśmy także "Kino letnie" przy Collegium Polonicum.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz Międzynarodowy Festiwal Sztuki "Most / Die Brücke"?
 
Reklama
Reklama
Reklama