Słubice: 1 maja 2016   |   Imieniny: Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy
reklama
reklama

Nowoczesna tomografia stomatologiczna dostępna w Słubicach

stomatologia-slubiceSzukasz sprawdzonego i skutecznego leczenia stomatologicznego? Stomatologia Słubice oferuje nowoczesny tomograf komputerowy Kodak CS 9300C 3D. Sprzęt doskonale sprawdza się w ortodoncji, implantologii, chirurgii i leczeniu kanałowym.
 

Zapraszamy na rejs Zefirem - darmowe zaproszenia

zefir czytelnicy thTrwa majówka z Zefirem. Z tej okazji dla czytelników Słubice24.pl mamy zaproszenia na dwugodzinny rejs turystyczny po Odrze. Warto wybrać się z nami i przeżyć niezapomniane wspomnienia.
 

Już dziś polsko-niemieckie "Rytuały" (foto)

rytualyDziś wielki finał polsko-niemieckiego projektu edukacyjnego realizowanego pod egidą Brandenburskiej Orkiestry Państwowej z Frankfurtu . Licealiści ze Słubic wspólnie z gimnazjalistami z Kowalowa i swoimi kolegami zza Odry zaprezentują przedstawienie pt. "Rytuale/Rytuały".
 

Festyn rycerski we Frankfurcie

festyn rycerze th30 kwietnia we Frankfurcie odbędzie się festyn rycerski dla dzieci. W programie imprezy m.in. gry i zabawy dla całych rodzin, ognisko, jazda na kucyku oraz najważniejsze - pokaz walk rycerskich.
 

Otwarcie sklepu Despin Fashion Outlet

despin logoW Słubicach ruszył nowy sklep z ubraniami - Despin Fashion Outlet. W ofercie ubrania 200 różnych producentów do 70% taniej. Z okazji otwarcia i majowego weekendu dodatkowa promocja -10% na cały asortyment.
 

Maturzyści zakończyli rok szkolny (foto)

zakonczenie roku LOPiątek był szczególnym dniem dla tegorocznych maturzystów - oficjalnie zakończyli rok szkolny. Z tej okazji każda ze szkół przygotowała uroczyste podsumowanie. Naszą redakcję zaprosiła dyrekcja Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach.
 

Zarząd powiatu odpowiada wojewodzie

powiat-slubickiW odpowiedzi na list wojewody Władysława Dajczaka, który opublikowaliśmy wczoraj, zarząd powiatu słubickiego wystosował na piśmie swoje stanowisko. Przedstawia w nim odmienną od wojewody interpretację prawną obecnej sytuacji w powiecie słubickim.
 

Europejski wieczór z biografią

dzien-europy-thMija 25. rocznica podpisania traktatu między Polską a Niemcami o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. Pod takim hasłem obchodzimy w tym roku Dzień Europy. Z tej okazji Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oraz Stowarzyszenie My Life przygotowują europejski wieczór z biografią.
 

"Ogród Marzeń" w Centrum Ogrodniczym Agrogobex

ogrod marzen th2 maja Centrum Ogrodnicze Agrogobex zaprasza na festyn ogrodniczy. Będzie moc atrakcji oraz spotkanie pt. "Ogród Marzeń", które poprowadzi Marek Jezierski, popularny dziennikarz telewizyjny prowadzący program "Rok w ogrodzie".
 

Wojewoda stanowczo o sytuacji w powiecie

dajczak thWojewoda lubuski Władysław Dajczak stanowczo wyraził się na temat sytuacji w powiecie słubickim. W piśmie przesłanym wczoraj na ręce przewodniczącego Rady Powiatu poinformował, że wykonywania funkcji przez obecny zarząd i starostę Marcin Jabłońskiego zostało wstrzymane.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz decyzję wojewody lubuskiego unieważniającą uchwałę odwołującą starostę Piotra Łuczyńskiego
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama