Słubice: 28 marca 2015   |   Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
reklama
reklama

"Pari Pari" - nowy gabinet kosmetyki estetycznej w Słubicach

pari pari thSzukasz miejsca, gdzie w komfortowej atmosferze zadbasz o swoje zdrowie i wygląd? Zajrzyj do "Pari Pari" - nowego gabinetu kosmetyki estetycznej. Oferujemy nowatorskie zabiegi dla Twojej twarzy i ciała - zarówno dla pań, jak i dla panów.
 

Wycieczka rowerowa do Kłopotu

wycieczki rowerowe_thW sobotę 28 marca odbędzie się pierwsze z zaplanowanych wydarzeń w ramach projektu "Jutro zaczęło się wczoraj". Będzie to wycieczka rowerowo-przyrodnicza do Kłopotu i z powrotem.
 

"Godzina dla Ziemi" w Słubicach

most slubice th28 marca na placu Mostowym odbędzie się finał akcji "Godzina dla ziemi". Podczas kilkugodzinnej imprezy zostanie zaprezentowany kilkusetmetrowy szal, które wspólnie zrobili mieszkańcy Słubic i Frankfurtu.
 

Piwnica zaprasza na weekend w rytmach disco

disco thW Piwnicy zaczyna się weekend pod znakiem disco. Już dzisiaj DJ Dream zaprasza na imprezę - start godz. 21. Jutro DJ Zikey zaserwuje Wam same hity podczas "Disco Part Hits". Na drugiej sali impreza "Selected Sounds", za dekami Golabex i Alen S.
 

Rusza Grand Prix Słubic 2015 w tenisie stołowym

tenis stolowy slubice thRozpoczyna się kolejna edycja Grand Prix Słubic 2015 w tenisie stołowym. Organizatorzy - FSL Aktywni dla Powiatu - przewidzieli sześć turniejów, pierwszy z nich odbędzie się już dziś.
 

Wiosenne promocje w Agrogobexie już w sobotę

agrogobex wiosna thCentrum Ogrodnicze AGROGOBEX wraz z producentem podłoży ogrodniczych i nawozów-  KRONEN zaprasza na PROMOCJĘ produktów firmy, która odbędzie się 28 marca w sobotę w Ogrodnictwie przy ulicy Rzepińskiej 7.
 

Muzyczny wieczór w Prowincji - zagra Arkadiusz Zawiliński

zawilinski thKlub Prowincja zaprasza na muzyczny wieczór w klimatach blues/folk z Arkadiuszem Zawilińskim. Koncert odbędzie się w sobotę 28 marca o godz. 20.00.
 

Bezpłatne zaproszenia na występ "Kabaretu pod Wyrwigroszem"

kabaret pod wyrwigroszem thJuż w najbliższy piątek w Słubicach wystąpi niezwykle popularny i lubiany "Kabaret pod Wyrwigroszem". Wspólnie z Agencją Artystyczną "Joanna" z Kielc, która organizuje występ, przygotowaliśmy dla Was bezpłatne zaproszenia.
 

Wyniki wyborów na sołtysów i do rad sołeckich

soltys kunowice thW poniedziałek zakończyły się trwające od 16 marca wybory sołtysów i rad sołeckich na terenie gminy Słubice. W jedenastu sołectwach mieszkańcy wybrali swoich przedstawicieli na kadencję 2015–2019. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wyborów.
 

"Źródło nadziei" - nowy film w SMOK-u (bilety dla Was)

zrodloSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza film z Russellem Crowe pt. "Źródło nadziei". W roku 1919 po bitwie o Gallipoli Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten film!
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz utworzenie wspólnej sieci ciepłowniczej Słubic i Frankfurtu?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama