Słubice: 17 sierpnia 2019   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

Plichta dziewiąty w sprinterskim dwuboju

antek szczecin_thDobre wieści ze Szczecina. Antoni Plichta po raz kolejny sprawdził się w doborowym towarzystwie na lekkoatletycznej bieżni. Tym razem wziął udział w dwuboju sprinterskim podczas II Memoriału Wiesława Maniaka.
 

Głosuj na projekt Lewiatana i pomóż słubickiemu hospicjum. Czeka 50 tys. na nowy sprzęt

hospicjum puszkiCoraz więcej firm angażuje się społecznie. Do tego grona dołączył również słubicki supermarket Lewiatan. W ramach konkursu Herosi Innowacyjności zgłosił Stowarzyszenie Hospicjum św. Wincentego a’Paulo. Jednak, żeby hospicjum otrzymało 50 tys. zł, potrzebne są głosy internautów. Można je oddawać codziennie!
 

Sparaliżowany Piotr potrzebuje waszej pomocy. Ruszyły internetowe aukcje

piotr pomagamy_thFundacja Grupy Pomagamy kolejny raz mobilizuje słubiczan do pomocy – tym razem jej adresatem jest 51-letni Piotr. Zbiera na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny, który pomoże mu odzyskać sprawność po wylewie. Ruszyły również internetowe licytacje. Kto pomoże?
 

Stilon pokonany. Trzy punkty dla Polonii

polonia stilon_15_08_thO takiej inauguracji IV ligi na własnym stadionie marzyli kibice i piłkarze. Polonia Słubice w pierwszym meczu na własnym boisku pokonała Stilon Gorzów 3:1.
 

Górzyca zaprasza na imprezowy koniec lata

gorzyca zakonczenie_lata_thWszystko co dobre, szybko się kończy. Nie inaczej jest z latem… Żeby nieco umilić końcówkę wakacji, Górzyca zaprasza na imprezę „Żegnaj lato na rok”. W programie aktywności sportowe, występy, koncerty, a na zakończenie wieczoru - zabawa taneczna.
 

Dyskoteka Dorosłego Człowieka na zakończenie wakacji

dysk szar_wakac_thWakacyjny rozkład jazdy zakończy… Dyskoteka Dorosłego Człowieka. Tradycyjnie, pod koniec letnich dni Prowincja zaprasza na szaloną zabawę w rytmach znanych i lubianych hitów z lat 80 i 90.
 

Pogranicznicy odzyskali dostawcze Sprintery

kradziony sprinter_thCzujność nie zawiodła funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Jednego dnia pogranicznicy ze Świecka i z Legnicy odzyskali dwa podobne kradzione dostawcze Mercedesy Sprintery. Ich łączna wartość to ok. 140 tys. zł.
 

Rodzina WULMAR w sieci Q Service Castrol (foto)

qservice wulmarKażdy, kto choć raz oddawał swoje auto w ręce mechanika, wie jak ważne są zaufanie do fachowca oraz jakość wykonanych prac. Obie te kwestie są priorytetem dla warsztatów pod szyldem Q Service Castrol. Niedawno do tej ogólnopolskiej i prestiżowej sieci dołączył słubicki Wulmar.
 

W powiecie czeka praca – stanowisko ds. budownictwa

powiat starostwoStarostwo Powiatowe w Słubicach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. budownictwa. Praca polega na realizacji zadań w zakresie administracji architektoniczno- budowlanej.
 

We Frankfurcie rusza międzykulturowe centrum

centrum kultu_thKolejna inicjatywa od członków stowarzyszenia Słubfurt. W nieużywanym magazynie we Frankfurcie chcą stworzyć centrum dla ludzi różnych kultur, wyznań i narodowości. Każdy może się przyłączyć z własnym pomysłem na wykorzystanie wolnej przestrzeni.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama