Słubice: 7 grudnia 2016   |   Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
reklama
reklama

Świąteczne pierogi w Pysznej Chacie

pierogi thPyszna Chata przyjmuje zamówienia na pyszne pierogi i uszka świąteczne własnej produkcji. Na klientów czekają szeroki wybór smaków i konkurencyjne ceny.
 

DJ Metes i świeża porcja klubowych rytmów

biala metes12_thKluboKawiarnia "Biała Czarna" zaprasza na kolejne sobotnie granie w rytmach Future Bass i Trap. Za dekami znawca tematu DJ Metes, który zaserwuje świeżą porcję muzyki sceny klubowej.
 

"Nowy początek" w kinie (konkurs)

nowy poczatek_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na thriller Sci-Fi "Nowy początek". Po serii lądowań Obcych na Ziemi wojsko werbuje ekspertkę lingwistyki, której zadaniem jest odkrycie nastawienia przybyszy z kosmosu.
 

Bartek może chodzić - pomóżmy spełnić jego marzenia

bartek avalonWiemy nie od dziś, że mieszkańcy Słubic mają wielkie serca. Dlatego za pośrednictwem naszej strony zwracamy się o pomoc dla Bartka Cieślaka. Jest sparaliżowany, ale się nie poddaje i walczy o swoje marzenia. Możemy mu pomóc w ich realizacji.
 

Słubicki STYL-DOM w nowej odsłonie

styldom biuro_thStyl-Dom w Słubicach zaprasza po remoncie do biura przy ul. Asnyka 9. Na klientów czekają przestronne i odnowione wnętrze oraz nowa ekspozycja z prezentacją najciekawszych produktów - okien, drzwi, bram garażowych, parapetów i rolet.
 

Pierwsze spotkanie w sprawie rewitalizacji Słubic

urzad slubice_thNabierają tempa prace związane z opracowywaniem Gminnego Programu Rewitalizacji. Ma on służyć poprawie jakości życia mieszkańców. 8 grudnia Urząd Miejski w Słubicach zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze otwarte spotkanie w tej sprawie.
 

"Nad środkową Odrą" - zaproszenie na wykład

colpol studenciPolsko-Niemiecki Instytut Badawczy w Collegium Polonicum w Słubicach zaprasza na wykład pod tytułem „Nad Środkową Odrą. Krajobraz kulturowy polsko-niemieckiego pogranicza ”. Spotkanie, które poprowadzi dr Marta Bąkiewicz, odbędzie się 8 grudnia. Wykład będzie prowadzony w języku niemieckim.
 

Wspólne kolędowanie nad Odrą

magda ilowska chorAktywny Kalendarz Adwentowy wpisał się już na dobre w tradycję polsko-niemieckich imprez. W tym roku po raz pierwszy będzie możliwość wspólnego śpiewania kolęd z sąsiadami zza Odry. Organizatorzy zapraszają 21 grudnia przed frankfurcki ratusz.
 

"Doktor Strange" w kinie (konkurs)

doktor strange_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na film z gatunku fantasy "Doktor Strange". Potężny czarodziej doktor Strange walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.
 

Finał PubQuizu w "Białej Czarnej"

pubquiz wrzesien thKluboKawiarnia "Biała Czarna" zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie z PubQuizem. Będą podsumowania, podziękowania, nagrody oraz zabawa na całego.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł sprzedaży obecnego boiska przy "Rolniczaku" i budowy w zamian nowego obiektu sportowego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama