Słubice: 22 kwietnia 2015   |   Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
reklama
reklama

Kolejna premiera w SMOK-u "Gunman: Odkupienie" (mamy dla Was bilety)

gunman thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na thriller "Gunman: Odkupienie" z Seanem Pennem w roli głównej. Międzynarodowy szpieg - James Terrier, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją dla której pracował.
 

Akademia golfa zaprasza na bezpłatne lekcje

golf th22 kwietnia Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatną akademię golfa na polu "Dębowa Polana".  W tym dniu każda chętna osoba będzie mogła poznać tajniki gry w golfa i spróbować swoich sił na zielonej murawie.
 

Pierwszy rejs Zefira za nami (foto)

zefir 2015Wczoraj popołudniu odbyły się pierwsze w tym roku rejsy wycieczkowe po Odrze. Z naszym redakcyjnym obiektywem byliśmy na statku Zefir i zajrzeliśmy m.in. do kabiny kapitana i maszynowni.
 

"Zbuntowana" od piątku w SMOK-u (mamy dla Was zaproszenia)

zbuntowana thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na drugą cześć filmu "Niezgodna" pod tytułem "Zbuntowana". Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko ogromnemu sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.
 

Woda zdatna do picia tylko po przegotowaniu

wodaZe względu na dzisiejszą awarię sieci wodociągowej w Słubicach, słubicki Sanepid wprowadził warunkową przydatność wody do spożycia z miejskiego wodociągu. Woda będzie się nadawać do spożycia tylko po przegotowaniu.
 

Ruszyły policyjne patrole rowerowe

patrole rowerowe policja thGdy wiosna w pełni, wielu z nas przesiada się na rowery. Korzystając z dwóch kółek można szybciej i sprawniej dotrzeć w miejsca, gdzie nie dojedziemy samochodem. Z tego rozwiązania korzystają także słubiccy policjanci, którzy od niedawna patrolują na rowerach nasze miasto.
 

Collegium Polonicum otworzyło swoje drzwi (foto)

dzien otwarty cpTo już tradycja, że na wiosnę Collegium Polonicum w Słubicach otwiera swoje drzwi dla przyszłych studentów. Podobnie było i w tym roku - 15 kwietnia mury uczelni odwiedziło blisko pół tysiąca osób.
 

Zwycięstwo i porażka słubickich ligowców

pilka1Ze zmiennym szczęściem radziły sobie nasze drużyny w miniony weekend na ligowych boiskach. Polonia Słubice wygrała u siebie ze Zjednoczonymi Jeniniec 2:0 (0:0), natomiast SKP Słubice przegrał na wyjeździe z KS Glisko 2:4 (1:3).
 

Gala MMA po raz drugi w Słubicach

mma slubiceMamy dobre wieści dla fanów sztuk walki MMA. Po ubiegłorocznym sukcesie gali w Słubicach będzie jej kolejna odsłona.
 

Ruszają rejsy na Odrze - dziś inauguracja (konkurs)

statek-zefir-odra-slubice-thPo długiej przerwie zimowej ruszają rejsy turystyczne po Odrze. Do mariny w Słubicach przybył już wycieczkowiec Zefir. Dziś o godz. 16 i 18 odbędą się pierwsze rejsy. Mamy dla Was zaproszenia!
 

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz ofertę zajęć i wydarzeń sportowych organizowanych na terenie gminy Słubice?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama