Słubice: 7 lutego 2016   |   Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
reklama
reklama

"Dajcie mi tenora!" - promocja biletowa

dajcie tenora thMamy dobrą wiadomość dla fanów komedii oraz wyrafinowanego humoru. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury uruchomił promocyjną sprzedaż biletów na spektakl "Dajcie mi tenora!".
 

Czwartki z Prosety w "Białej Czarnej"

prosety biala thKluboKawiarnia "Biała Czarna" zaprasza na pierwszą z imprez nowego cyklu "Black and White Thursday". W każdy czwartek DJ-e z ekipy Prosety prezentować będą swoje umiejętności. Na początek zagrają Pan Plastyk i Porxpol.
 

Samobójstwo we Frankfurcie

samobojstwo ffo thOd naszej internautki, otrzymaliśmy informację o dramatycznym zdarzeniu we Frankfurcie nad Odrą, którego była dziś świadkiem. Z okna jednego z wieżowców, które znajdują się niedaleko za granicą, wyskoczyła kobieta.
 

Sesja przerwana, starosta z obniżoną pensją

Powiat Słubicki4 lutego odbyła się kolejna sesja Rady Powiatu Słubickiego. Podobnie jak na wcześniejszych posiedzeniach nie zabrakło emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Opozycja obniżyła pensję staroście, a przewodniczący przerwał obrady.
 

Zaprezentują skarby odnalezione w Kunicach

muzeum gorzow thW najbliższą środę w Gorzowie Wlkp. odbędzie się referat na temat znalezisk archeologicznych z Kunic w powiecie słubickim. Wykład na temat tego wczesnośredniowiecznego "skarb" przedstawi archeolog i pracownik muzeum Paweł Kaźmierczak.
 

Seminarium "Biblia a doktryny rzymsko-katolickie"

seminarium biblia thW Domu Wolności w Słubicach dobędzie się seminarium "Biblia a doktryny rzymsko-katolickie". Otwarty wykład dla wszystkich chętnych poprowadzi mgr teologii Dariusz Suszek.
 

365 tys. złotych czeka na organizacje pozarządowe

budzetGmina Słubice ogłosiła konkursy na realizację zadań publicznych w 2016 roku. Na organizacje pozarządowe czeka pula 365 tysięcy złotych. Wnioski o dotacje można składać do 23 lutego.
 

Disco potupajka w "Białej Czarnej"

disco potupajka thKluboKawiarnia "Biała Czarna" zaprasza na imprezę taneczną w rytmach disco. Z głośników polecą Wasze ulubione hity i klasyki, na barze jak co wieczór kolorowe ośmielacze.
 

Ostatni weekend karnawału w Piwnicy

party on thKlub Muzyczny Piwnica zaprasza na imprezy w ostatni weekend karnawału. Na początek w piątkowy wieczór, do zabawy poderwie Was DJ Barti w imprezie "Party On", a w ostatnią sobotę karnawału mega muzycznie podkręci was DJ Duszek.
 

"Drzewo ławeczka" Doroty Łajło w Galerii Małej

dorota laweczka th4 lutego Galeria Mała działająca przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Doroty Łajło pt. "Drzewo ławeczka". Pochodząca z Rzepina artystka zaprezentuje wykonane przez siebie fotografie.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy jesteś za nadaniem szpitalowi w Słubicach imienia prof. Zbigniewa Religi?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama