Słubice: 28 czerwca 2016   |   Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
reklama
reklama

Będzie remont drogi Nowe Biskupice - Sułów

petycja droga thDobra wiadomość dla kierowców! Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zadecydował o remoncie drogi wojewódzkiej nr 137 na odcinku Nowe Biskupice - Sułów. To efekt m.in. petycji mieszkańców powiatu słubickiego.
 

Oldboje Polonii powalczyli na 40-leciu GOZPN (foto)

40 lat gozpnOldboje Polonii Słubice wzięli udział w turnieju piłkarskim z okazji 40-lecia Gorzowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Słubicka drużyna, składająca się z sympatyków i byłych piłkarzy Polonii w wieku 40+, zajęła drugie miejsce.
 

Biblioteka czynna krócej w okresie wakacji

biblitekaBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach informuje o zmianach godzin pracy w okresie wakacji. Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem.
 

Wydział komunikacji w nowej siedzibie

powiat-slubickiWydział komunikacji i dróg Starostwa Powiatowego w Słubicach zmienia miejsce urzędowania. Od 29 czerwca będzie działać w budynku dawnego Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Piłsudskiego 19.
 

Zakończenie roku szkolnego w naszym obiektywie

zakonczenie sp2Dziś we wszystkich placówkach edukacyjnych na terenie gminy Słubice odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na placach i boiskach odbywały się apele, wręczano nagrody i podziękowania.
 

Zefir zacumuje we Frankfurcie - będą rejsy

statek-zefir-odra-slubice-thW związku z niskim stanem Odry statek Zefir opuścił o kilka dni wcześniej port w Krośnie Odrzańskim i dziś przypłynie do Frankfurtu. Z tamtejszej mariny codziennie będą odbywać się rejsy turystyczne.
 

Trwa rekrutacja do Hufca Pracy na rok szkolny 2016/2017

hufiec pracy slubice thMasz kłopoty z nauką? Zgłoś się do 4-13 Hufca Pracy, który działa w Zespole Szkół Technicznych w Słubicach. Hufiec Pracy w Słubicach zapewnia swoim uczestnikom warunki do kontynuowania kształcenia ogólnego i zawodowego.
 

Pogranicznicy odzyskali dwa skradzione pojazdy

sg touran th22 czerwca funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali dwa samochody osobowe skradzione w Niemczech. Łączna wartość pojazdów wynosi 100 tysięcy złotych.
 

"Transhand" zaprasza na wyjazdy nad morze

transhand autobus thPrzedsiębiorstwo transportowe "Transhand" ze Słubic organizuje w okresie wakacji wyjazdy nad morze do miejscowości Międzyzdroje. Wyjazdy będą organizowane w każdą sobotę lipca oraz sierpnia.
 

II Lubuska Konferencja Sportowa - oficjalny program

konferencja slubice thJuż jutro w Słubicach odbędzie się II Lubuska Konferencja Sportowa z udziałem ekspertów z dziedziny treningu, fizjoterapii, dietetyki oraz psychologii sportu. Organizatorzy zaprezentowali oficjalny program godzinowy.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy nowego placu zabaw na "Moskwie"?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama