Słubice: 30 października 2014   |   Imieniny: Łukasza, Urbana, Augusta
reklama

Chroń środowisko z Newcopper

newcopper slubice thMasz problem z zalegającymi gratami? Zbierają kurz i nie nadają się do niczego? Twoje śmietniki domowe nie nadążają z ich składowaniem?  Mamy na to rozwiązanie! Możesz oddać staroć i przy okazji na tym zarobić! Oferujemy najwyższe ceny na złom!
 

Zmiana organizacji ruchu podczas Wszystkich Świętych

dojazdW związku ze zbliżającym się świętem mieszkańców Słubic czekają zmiany w organizacji ruchu wokół terenu cmentarza komunalnego i dróg dojazdowych. Będą też specjalne kursy komunikacji miejskiej dla odwiedzających cmentarz.
 

W Słubicach rusza McDonald's

mcdonalds7 listopada o godz. 11 odbędzie się oficjalne otwarcie restauracji McDonald's w Słubicach. To pierwszy tego typu lokal w naszym mieście.
 

Debata kandydatów na burmistrza Słubic

wybory5 listopada o godz. 18:00 w Collegium Polonicum odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Słubic. Spotkanie będzie miało charakter otwarty, organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców Słubic.
 

Mistrzostwa powiatu słubickiego w szachach

szachy-th30 października w Górzycy rozpoczną się dwuetapowe mistrzostwa powiatu słubickiego w szachach. Zawody będą składać się z dwóch części - oprócz jutrzejszego turnieju w Górzycy, zaplanowano drugie starcie 9 listopada w Słubicach.
 

Halloweenowe Prosety w Prowincji

9 08 prosety th31 października Klub Prowincja zaprasza na Prosety Halloween 2014. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej udana niż poprzednia. Tym razem na klubowej scenie zagra gość z Berlina - Norbert Honkisch.
 

Sprzedaż chryzantem ciętych

chryzantemy matuszak thOgrodnictwo Matuszak zaprasza do skorzystania z bogatej oferty chryzantem ciętych. Oferujemy atrakcyjne ceny producenta i duży wybór roślin.
 

Halloween w Piwnicy

halloween thW najbliższy weekend Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na halloweenowe imprezy w tanecznych rytmach. O klimatyczną oprawę muzyczną zadba znany słubickiej publiczności DJ Golabex.
 

Nowe mieszkania w centrum Słubic

mieszkania komenda thOd niedawna na słubickim rynku nieruchomości pojawiły się nowe mieszkania powstałe w budynku po dawnej komendzie policji przy ul. Słowackiego 7. Nowoczesna wnętrza i atrakcyjna cena to jedne z wielu atutów tej ciekawej oferty.
 

Konkursowe "Halloween" już w piątek

halloween th31 października odbędzie się pierwsza edycja nowej imprezy pt. "Strasznie konkursowe Halloween". Na lubiących dobrą zabawę czeka m.in. konkurs na najbardziej odlotową dynię, a także mistrzostwa Słubic w... najgłośniejszym krzyku.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Na kogo oddasz głos w wyborach na burmistrza Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama