Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama

Zwycięstwo szczypiornistek na inaugurację sezonu

jeydnka czarni_2019_thNie zawiodły swoich kibiców piłkarki ręczne UKS Jedynka Słubice. W pierwszym meczu nowego sezonu w Lubuskiej Lidze Młodziczek pewnie wygrały z Czarnymi Żagań 23:6.
 

Znamy listę uczestników piłkarskiego e-turnieju. Dziś pierwsze spotkanie i zbiórka wpisowego

pad PS4Mamy już komplet uczestników 2 edycji Słubickiego Turnieju E-sportowego. Zainteresowanie było bardzo duże i szybko udało się zebrać komplet uczestników. Dziś pierwsze spotkanie organizacyjne połączone ze zbiórką wpisowego.
 

OPS zaprasza na drugi Otwarty Targ Wymiany

targ wymiany_thZabawki, książki, ubrania i wiele rozmaitych skarbów można znaleźć – ale i oddać potrzebującym – podczas Otwartego Targu Wymiany. 19 października odbędzie się druga edycja wydarzenia organizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.
 

Piłkarki ręczne zaczynają sezon!

uks jedynka_team_2018_thKibice już nie mogli się doczekać i wreszcie jest! Przed nami nowy sezon w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek w piłce ręcznej, a wraz z nimi kolejne emocje w wykonaniu szczypiornistek UKS Jedynka Słubice. Pierwszy mecz już 19 października.
 

Najlepszy na świecie laser do trwałego usuwania owłosienia już w Słubicach!

epilacja dziewczyny_thUsuwanie owłosienia za pomocą laserów to obecnie najskuteczniejsza metoda epilacji. Ten, kto skorzystał z zabiegu wie, jak wiele korzyści za sobą niesie, dlatego Pracownia Ciała The Happy Body wprowadziła na stałe do swojej oferty laser Vectus Cynosure cieszący się największą popularnością na rynku.
 

Hubert stracił dłoń – ruszyła akcja pomocy

skarbonka thKilka dni temu Słubice zelektryzowała wiadomość o tragedii 13-latka, któremu petarda wybuchła w ręce. O pomoc Hubertowi apeluje Fundacja Grupy Pomagamy – będzie mu bardzo potrzebna, ponieważ chłopak stracił dłoń…
 

W Colpolu po raz 22. zabrzmiało uroczyste Gaude Mater Polonia (foto)

inauguracja CP_2019W Collegium Polonicum rozpoczął się kolejny rok akademicki. Quod bonum, felix, faustum, fortunatumque sit (oby to było szczęśliwe, sprzyjające i pomyślne) - tego życzyły nowym studentom władze obu uniwersytetów tworzących słubicką placówkę: poznańskiego UAM i frankfurckiej Viadriny.
 

Dziupla zaprasza na zajęcia w parku do Rzepina

ptaszekMacie plany na weekend? Mamy dla was propozycję. Dziupla zaprasza na kolejne „parkowe” zajęcia. Były takie już w Słubicach, teraz czas na Rzepin.
 

Firma ORYX S.C. poszukuje do pracy specjalisty ds. sprzedaży internetowej

internet2 thPrężnie rozwijająca się firma ORYX S.C. poszukuje do współpracy specjalisty ds. sprzedaży internetowej. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej poprzez niemieckie internetowe serwisy sprzedażowe.
 

Co w trawie piszczy? Opowiedzą o tym w Teatrze Śmiechu

co w_trawie_thPrzed nami kolejne ciekawe wydarzenie u naszych niemieckich sąsiadów. Theater des Lachens, czyli Teatr Śmiechu, zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 2+ pt. „Co w trawie piszczy”.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama