Słubice: 26 stycznia 2015   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
reklama
reklama

Imprezowa sobota w Piwnicy

deshDwie imprezy czekają nas dzisiaj w Klubie Muzycznym PIWNICA. Na głównej sali DJ Kesh zaprasza na "The Best My Music" , a druga sala to już "Vinyl Session" i za dekami LuIhAs i DesH.
 

"Paddington" dodatkowe seanse - bilety dla czytelników

kino-smokSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na dodatkowe seanse rodzinnego filmu "Paddington". Film opowiada o perypetiach misia, który szuka szczęścia w wielkim mieście. Dla naszych czytelników mamy darmowe zaproszenia.
 

Nasze zimowe Słubice (foto)

zimaZima ponownie zawitała do Słubic. Dziś w nocy spadło nieco śniegu, jest niewielka minusowa temperatura. Z naszym redakcyjnym obiektywem wybraliśmy się na krótki spacer, aby uwiecznić Słubice i okolice w zimowej otulinie.
 

Rekrutacja i dzień otwarty we frankfurckim gimnazjum

gim-ffo-thRuszyła rekrutacja do Gimnazjum im. Karola Liebknechta we Frankfurcie na Odrą. Osoby zainteresowanych nauką w tej placówce, władze niemieckiej szkoły zapraszają 24 stycznia na dzień otwarty oraz spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji.
 

Słubickie kino zaprasza na "Uprowadzoną 3" - mamy dla Was bilety

kino-smokSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną kinową premierę. Po raz trzeci do walki ze złem staje Liam Neeson w filmie "Uprowadzona 3".Mamy dla Was zaproszenie na ten film.
 

Udana inauguracja Lotnika Słubice

lotnik thRuszyła kolejna edycja Rzepińskiej Ligi Koszykówki. Dwukrotny zwycięzca tych rozgrywek - Lotnik Słubice - udanie rozpoczął rywalizację pokonując reprezentację Technikum Leśnego w Starościnie aż 96:17.
 

Polsko-niemiecki koncert kolęd

kolendy thW najbliższą niedzielę 25 stycznia w Kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Polski odbędzie koncert kolęd. Swoje umiejętności wokalne zaprezentują polsko-niemiecki chór dziecięcy Singing All Together oraz żeński chór Vocalisien.
 

"Jedynka Cup" - turniej piłki ręcznej dziewcząt

pilka_recznaPo raz kolejny w Słubicach odbędzie się turniej piłki ręcznej organizowany przez klub UKS Jedynka Słubice. Tym razem w zawodach pod nazwą "Jedynka Cup" zmierzą się dziewczęce drużyny z terenu woj. lubuskiego.
 

Bal karnawałowy w "Jarzębince" (foto)

bal jarzebinka 201516 stycznia w przedszkolu Jarzębinka odbył się bal karnawałowy. Razem z naszym redakcyjnym obiektywem gościliśmy podczas tej imprezy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 

"Miastoczuli" wspomogli słubicki szpital

szpital miastoczuli thStowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu podsumowało akcję charytatywną związaną z wydaniem "Kalendarza Miastoczułych". Dystrybucja kalendarzy wśród słubiczan przyniosła 2220 złotych, które wspomogły szpital w Słubicach.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2014 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama