Słubice: 25 lipca 2016   |   Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
reklama
reklama

Zaginął Roman Tyliszczak - policja prowadzi poszukiwania

roman tyliszczak thPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach poszukują zaginionego Romana Tyliszczaka, mieszkańca Drzeńska. Zaginiony 6 czerwca 2016 roku wyjechał w celach zarobkowych do Niemiec.
 

Promet Cargo Duathlon - ruszyły zapisy

duathlon kunowicePrzed nami kolejna ciekawa sportowa impreza organizowana przez FSL Aktywni dla Powiatu. 1 października w Kunowicach odbędzie się biegowo-rowerowy Promet Cargo Duathlon. Zapisy już ruszyły, do końca lipca opłata startowa tylko 30zł.
 

Dołącz do koalicji na rzecz czystych Słubic

kampaniaPrzed nami kolejny etap projektu "Badź ekosłubiczaninem". Organizatorzy - Urząd Miejski w Słubicach oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum - tym razem zachęcają lokalne organizacje pozarządowe i stowarzyszenia do przyłączenia się do koalicji na rzecz czystej gminy Słubice.
 

"BFG: Bardzo Fajny Gigant" w kinie (konkurs)

bfg thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na najnowszy film w reżyserii Stevena Spielberga pt. "BFG: Bardzo Fajny Gigant". Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.
 

Dyskobolka ze Słubic walczy o marzenia - pomóżmy jej!

krzyzan francja thO Małgorzacie Krzyżan i jej sukcesach mieliśmy przyjemność pisać wiele razy. Utytułowana dyskobolka ze Słubice ma szansę pojechać do Australii na mistrzostwa świata weteranów w lekkoatletyce. Do tego potrzebuje jednak naszej pomocy.
 

Euro-Hurt Sp. z o. o. - praca w Słubicach

eurohurt3Spółka Euro-Hurt ze Słubic, która zajmuje się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie Polski i rynku europejskim, poszukuje pracowników na następujące stanowiska: kierowca C+E, magazynier, osoba sprzątająca, pracownik działu obsługi klienta.
 

Łobez znów szczęśliwy dla oldbojów ze Słubic (foto)

oldboje lobezPo raz drugi z rzędu oldboje ze Słubic wygrali turniej rozgrywany z okazji Dni Łobza. Nasi piłkarze wygrali wszystkie spotkania, zgarnęli także nagrody indywidualne. Na murawie przyszło im się mierzyć m.in. ze słynnym Mirosławem Okońskim.
 

Warsztaty "Glina w rękach" w Dolinie Uradu

warsztaty glina th23 lipca w Dolinie Uradu odbędą się bezpłatne warsztaty plastyczne pt. "Glina w rękach". Organizatorzy zapraszają całe rodziny na spędzenie czasu w wyjątkowym miejscu, na łonie natury i z naturą w rękach.
 

Girlz Party w Piwnicy

piwnica girlz party thKlub Muzyczny Piwnica zaprasza na sobotnią imprezę Girlz Party. Osobistym wodzirejem wszystkich dziewczyn będzie DJ Barti.
 

Kamil Bednarek zagra w Ośnie Lubuskim

ośno dni bednarek thJutro w Ośnie Lubuskim odbędzie się koncert lata, którego główną gwiazdą będzie Kamil Bednarek. Na scenie amfiteatru wystąpią również Backstage Acoustic, Anima Band oraz zespół San Remo.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy nowego placu zabaw na "Moskwie"?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama