Słubice: 19 kwietnia 2014   |   Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
medicalaser 2014_3

Życzenia wielkanocne od redakcji portalu Słubice24.pl

zyczenia-wielkanoc-thZ okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym Czytelnikom, Współpracownikom i Klientom życzymy radości i spokoju przy świątecznym stole, dużo zdrowia i rodzinnego ciepła oraz mokrego poniedziałkowego poranka:)
 

Przedszkolaki namalowały marzenia

przedszkole-slubiceW czwartkowe popołudnie w Collegium Polonicum odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego dla przedszkolaków pt.„Baśniolandia, kraina moich marzeń – w świecie smoków”. Nagrodzone i wyróżnione prace będą prezentowane w galerii CP.
 

Obóz edukacyjny z SupraLingua

supra rozmawiaj thCentrum Edukacyjne "SupraLingua" zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na wakacyjny obóz edukacyjny nad jeziorem Bronków. Na dzieci czekają m.in. zajęcia językowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu, lekcje jazdy konnej, wycieczki i wiele innych atrakcji.
 

Pożar przy ulicy Kanałowej

pozar kanalowa thJak poinformowali naszą redakcję czytelnicy, wczoraj około godziny 18 w budynku mieszkalnym przy ulicy Kanałowej w Słubicach wybuchł pożar. Z zamieszkanego poddasza wydobywał się dym.
 

Wielkanoc w Witkacym

witkacy wielkanoc th20 kwietnia klub Witkacy zaprasza wszystkich imprezowiczów na wielkanocną zabawę przy tanecznych rytmach. Oprawę muzyczną zapewni DJ Nouther.
 

Zatrzymano złodziei elektronarzędzi

kradziez elektronarzedzi thPolicjanci z Komendy Powiatowej w Słubicach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Ruszyły rejsy po Odrze

rejsy Odra thW tym tygodniu rozpoczęły się rejsy turystyczne po Odrze. Do Słubic i Frankfurtu przybył statek Zefir, który codziennie zabiera mieszkańców obu miast w podróż po przygranicznych terenach.
 

Młodzieżowa Rada Miejska zainaugurowała działalność

mlodziezowi radni th10 kwietnia w Słubicach odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej. To nowy podmiot, którego głównym zadaniem będzie reprezentowanie interesów i spraw słubickiej młodzieży.
 

Świąteczny weekend w Piwnicy

wielkanoc thW najbliższy weekend klub Piwnica zaprasza na świąteczne granie. Najpierw w piątek czeka nas impreza Easter Party, a w sobotę i niedzielę do wspólnej zabawy przy tanecznych rytmach zaprasza DJ Anioł.
 

Tworzyli wielkanocne palmy

wielkanoc biblioteka thW ubiegłym tygodniu mieszkańcy Słubic spotkali się w bibliotece na wielkanocnych warsztatach. Każdy zainteresowany mógł samodzielnie wykonać tradycyjną palmę wielkanocną.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy zamierzasz wybrać się na rejs statkiem po Odrze?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama