Słubice: 25 maja 2016   |   Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
reklama
reklama

"Alcina" - opera Haendla z polskimi napisami

forum alcina thGratka dla miłośników opery. W najbliższy weekend w sąsiednim Frankfurcie nad Odrą odbędą się dwa pokazy opery barokowej pt. "Alcina". Widzów czeka niezwykle efektowna i monumentalna inscenizacja przygotowana przez brytyjskiego reżysera Sama Browna.
 

Walki KSW 35 w "Białej Czarnej"

biala ksw35 thKluboKawiarnia "Biała Czarna" zaprasza do oglądania KSW 35 na dużym ekranie. Tym razem walki odbędą się w gdańskiej ERGO Arenie, a transmisja będzie testem nowego rzutnika i wstępem do sportowych emocji przed zbliżającym się EURO 2016.
 

10 lat stowarzyszenia "fforst"

fforst 10lat thStowarzyszenie "fforst" zaprasza mieszkańców Słubic i Frankfurtu na wspólne świętowanie 10 lat istnienia. Jubileuszowa impreza odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Sąsiada.
 

Zdrowe i aktywne Słubice - zapraszamy do konkursu

fsl konkurs plastyczny thStowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach zapraszają dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu gminy Słubice do udziału w konkursie plastycznym "Zdrowe i aktywne Słubice". Nasz portal jest oficjalnym patronem konkursu.
 

Pogranicznicy odzyskali kradzione Suzuki

suzuki kradzione thPogranicznicy ze Świecka odzyskali skradziony na terenie Niemiec motor Suzuki. Pojazd wpadł w ich ręce podczas rutynowej kontroli przewożącego go busa. Kierowca i pasażer zostali zatrzymani.
 

Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską

biblioteka eliza thBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza na spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską. To autorka i ilustratorka wielu książek dla dzieci, poetka, tłumaczka języka włoskiego i krytyk sztuki.
 

Wieczór filmowy z Różewiczem

collegium-polonicum1Gratka dla miłośników twórczości Tadeusza Różewicza. Collegium Polonicum zaprasza na wieczór poświęcony temu wybitnemu poecie. W auli zostanie zaprezentowany film  pt. "Moje pojednanie. Tadeusz Różewicz i Niemcy (Meine Versöhnung. Tadeusz Różewicz und die Deutschen".
 

Kolejny podwieczorek obywatelski

podwieczorek obywatelski thSektor 3, czyli słubickie centrum organizacji pozarządowych, zaprasza na drugie spotkanie w ramach tzw. podwieczorku obywatelskiego. Przy kawie i ciastku będzie można porozmawiać o codziennych problemach i sprawach związanych z działalnością organizacji pozarządowych.
 

Golfowa niedziela w Słubicach (foto)

golf slubice 2016Miniona niedziela w Słubicach stała pod znakiem golfa. Tego dnia na polu "Dębowa polana" należącym do SOSiR-u odbyły się dwie duże imprezy - Ogólnopolski Dzień Golfa oraz Rodzinne Mistrzostwa Słubic w Minigolfie. Z naszym redakcyjnym obiektywem przyglądaliśmy się jak słubiczanie poznają tajniki tego sportu.
 

Dzień Dziecka w Kunowicach

dzien dziecka kunowice thSołtys i rada sołecka Kunowic zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na imprezę z okazji Dnia Dziecka. Dla najmłodszych zaplanowano wiele atrakcji. Tak jak w ubiegłym roku będzie także konkurs na najlepsze ciasto.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy zamierzasz korzystać z darmowych porad prawnych organizowanych od niedawna w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama