Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Walka z odpadami trwa: rusza kampania „Eko młodzi gniewni”

eko mlodzi_thPamiętacie niedawną kampanię „Bądź ekosłubiczaninem”? Przyniosła dobre efekty i dlatego gmina Słubice zdecydowała się na kolejną akcję, ale tym razem w nieco innym wydaniu. Do promowania walki z odpadami zaangażowano znanych sportowców.
 

Która ozdoba z "Choinki pełnej cudów" zgarnie najwięcej lajków? Rusza głosowanie!

ozdoba filip_thNasz świąteczny konkurs „Choinka pełna cudów” nabiera tempa. Zaczynają spływać do nas pierwsze prace, a o kolejnych wiemy, że się tworzą! Na autorów najpiękniejszych ozdób czekają nagrody.
 

Bomba w Collegium Polonicum

bomba CP_thRadiowozy, straż pożarna przed budynkiem Collegium Polonicum – czyżby coś się stało? Tak, w budynku zabarykadowali się agresywni… rodzice, którzy zagrozili, że wysadzą budynek w powietrze, jeśli nie zostaną spełnione ich żądania. Służby zostały postawione w stan najwyższej gotowości.
 

Likwidacja hurtowni spożywczej – wyprzedaż towaru

hurtownia agrogobex_thW związku z likwidacją hurtowni spożywczej Agrogobex właściciele zapraszają na wyprzedaż asortymentu spożywczego. Już od soboty na cały asortyment spożywczy będzie udzielany rabat -15% od cen hurtowych.
 

Zmienia się rozkład jazdy pociągów - są nowe połączenia dla Słubic

tory kolejowe_thDobra wiadomość dla podróżujących koleją. 9 grudnia zmienia się rozkład jazdy PKP. Ze stacji w Słubicach będą dodatkowe połączenia do Frankfurtu i Zielonej Góry.
 

Nowe karetki trafiły do słubickiego szpitala

nowe karetki_thJakiś czas temu pisaliśmy o dofinansowaniu na zakup nowych karetek, jakiego szpitalowi przekazały dwie gminy – Słubice i Rzepin. Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców, karetki już są!
 

Choinki świąteczne w Agrogobexie - konkurs i promocje

choinki agroCentrum Ogrodnicze Agrogobex zaprasza do zakupu choinek świątecznych. W sprzedaży największy wybór choinek żywych oraz sztucznych. Na placu Centrum Ogrodniczego dostępnych jest do wyboru ponad 1200 sztuk drzewek ciętych i w donicach!
 

Tak słubiczanie obchodzili Mikołajki (foto/wideo)

mikolajki 2018_thJak co roku 6 grudnia Mikołaj miał sporo pracy! Obdarowywał nie tylko grzeczne dzieci w domach, ale również w przedszkolach, nie zapomniał o małych pacjentach w szpitalu, odwiedził także niektóre urzędy i instytucje. Śledziliśmy poczynania świętego, zobaczcie sami!
 

Real zaprasza na niedzielne zakupy

real thMarket Real we Frankfurcie na Odrą zaprasza w najbliższą niedzielę na zakupy. 9 grudnia sklep będzie czynny w godz. 13-18. Na miejscu czeka wiele promocji. Trwa także wielka loteria charytatywna, w której każdy los wygrywa!
 

Jakie będą Słubice i Frankfurt w latach 2020-2030? Są konkretne pomysły! (foto)

slubice ffo_znaczekSłubice i Frankfurt chcą być liderami we współpracy na skalę europejską – i dlatego planują zadania z dużym wyprzedzeniem. Podczas forum pomysłów zajęli się celami na lata 2020 i 2030. Wśród pomysłów znalazły się m.in. transgraniczna gazeta, wspieranie energii odnawialnej czy wspólny budżet obywatelski.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama