Słubice: 25 lutego 2017   |   Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
reklama

Dzień Kobiet w Prowincji - konkurs

arek zawilinski_thKlub Prowincja zaprasza na specjalny koncert Arkadiusza Zawilińskiego na Dzień Kobiet. Dla wszystkich naszych czytelniczek mamy z tej okazji konkurs.
 

Za nami bal charytatywny Fundacji Grupy Pomagamy

bal pomagamy_thFundacja Grupy Pomagamy rozpoczęła swoją działalność z przysłowiowym przytupem. Mimo tego, że funkcjonuje zaledwie od dwóch miesięcy, ma już za sobą pierwszy bal charytatywny i pierwsze zebrane pieniądze. Na ile szczodrzy byli goście fundacji?
 

"Zwierzęta nocy" w kinie konesera

zwierzeta nocy_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny film w ramach cyklu kino konesera pt. "Zwierzęta nocy". Właścicielka galerii otrzymuje powieść autorstwa byłego męża. Kobieta jest porażona brutalnym thrillerem, w którym odnajduje nawiązania do jej przeszłości.
 

Ostatki w Piwnicy

piwnica the_best_of2_TH Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na ostatnie weekendowe imprezy kończące tegoroczny karnawał. W piątek i w sobotę DJ Barti zaprasza na dwie imprezy, pierwsza to muzyczny "The best of", druga zapadnie Wam w pamięci jako taneczne pożegnanie karnawału.
 

Magiczny wieczór z flamenco (foto)

flamenco slubiceZa nami pierwsze spotkanie z flamenco na żywo w Słubicach. 17 lutego w klubie Prowincja mogliśmy przekonać się na czym polega urok i wyjątkowość tej pochodzącej z hiszpańskiej Andaluzji kulturowej tradycji. Jak było? Zapraszamy do naszej relacji.
 

"Ciemniejsza strona Greya" w SMOK-u (konkurs)

smok grey_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na drugą część ekranizacji światowego bestselleru pt. "Ciemniejsza strona Greya". Podczas, gdy Christian walczy ze swoimi wewnętrznymi demonami, Ana mierzy się z gniewem i zazdrością jego byłej uległej.
 

Koncert Aloszy Awdiejewa - wygraj zaproszenie

smok Awdiej_th Już za tydzień gratka dla miłośników wschodnich klimatów w piosence i wielbicieli talentu Aloszy Awdiejewa. Artysta odwiedzi Słubice i zaprezentuje swój najnowszy recital. U nas możecie wygrać wejściówki na ten koncert.
 

W sobotę bal Grupy Pomagamy- są jeszcze bilety

bal grosik_thPrzed nami I Bal Charytatywny Fudancji Grupy Pomagamy. 18 lutego w gościnnych wnętrzach Hotelu Horda czekają nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim licytacje atrakcyjnych fantów. Wszystko w celu pomocy osobom potrzebującym.
 

Dubska zagra w Prowincji

prowincja dubska_thKlub Prowincja zaprasza na koncert zespołu Dubska, jednego z najważniejszych bandów polskiego reggae. Rezerwujcie już bilety na kwietniową imprezę.
 

Weekendowe imprezy w Piwnicy

piwnica disco02_th Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na weekendowe imprezy. W piątek DJ M zaprezentuje Wam najnowsze i najlepsze kawałki na imprezie "Disco Dance", a w sobotni wieczór DJ Rush dobierze odpowiedni numer do serwowanego drinka.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy Słubicom potrzebna jest obwodnica?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama