Słubice: 17 lipca 2019   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama

Witek Muzyk Ulicy zagra w Rzepinie

witek rzepin_thKoncert uliczny na rzepińskim Starym Rynku! Wystąpi muzyk samouk, kompozytor, akordeonista, gitarzysta, wokalista - Witold Mikołajczuk. Jak mówi, poszedł za głosem serca, za muzyką, jest sobą - i gra na ulicach.
 

Kosmos Przyjaźni w naszym obiektywie (foto)

kosmo przyjazniW tym roku po raz pierwszy podczas Miejskiego Święta Hanzy w Słubicach stały dwie sceny. Ta druga, mniejsza, zlokalizowana była w namiocie na placu Przyjaźni. Rządzili nią lokalni artyści i… najmłodsi. Dobra zabawa, relaks, chillout i przysmaki z food trucków. Czego trzeba więcej?
 

Koncertowa sobota na Hanzie (foto)

beata bajmZa nami drugi koncertowy wieczór Miejskiego Święta Hanzy 2019. Pogoda ponownie okazała się łaskawa, a publiczność dopisała. Na scenie zaczęło się od reggae, po nich zabrzmiał melodyjny soul w wykonaniu zespołu Sound’n’Grace, a na finał wystąpiła niekwestionowana gwiazda: Beata i Bajm.
 

Koncertowy piątek na Hanzie (foto)

hanza weekendNajpierw było rockowo, potem nieco folkowo, a na koniec bardzo tanecznie – za nami koncerty pierwszego dnia Miejskiego Święta Hanzy. Z godziny na godzinę na deptaku i pod sceną pojawiało się coraz więcej ludzi. Nic dziwnego, ciepły wieczór i muzyka zachęcały do zabawy…
 

Inauguracja Miejskiego Święta Hanzy (foto)

inauguracja mostMiejskie Święto Hanzy 2019 rozpoczęło się tradycyjną inauguracją na granicznym moście. Pogoda okazała się w tym roku łaskawa i w porę przestało padać. A włodarze obu miast wspólnie zachęcali mieszkańców do zabawy, na dobry początek otwierając beczkę frankfurckiego piwa i częstując lokalnymi przysmakami.
 

Koncertowy rozkład jazdy na Hanzę!

hanza sobota12 lipca rozpoczyna się coroczne Miejskie Święto Hanzy. Głównym elementem programu, który budzi najwięcej uwagi, są koncerty gwiazd. Przygotowaliśmy dla was szczegółowy harmonogram.
 

Kosmos na placu Przyjaźni – zobacz program

hanza ogolna_thW tym roku podczas Miejskiego Święta Hanzy na mieszkańców czekać będą artystyczne atrakcje i wyzwania, przygotowane przez lokalnych twórców. Motywem przewodnim będzie kosmos – na pamiątkę 50. rocznicy lądowania człowieka na Księżycu. Co dokładnie będzie się działo? Zobacz program.
 

Jerzyki wyśpiewały III miejsce na Vincentianie (foto)

jerzyki vincentianaDuży sukces Jerzyków! Schola z Kunowic zajęła III miejsce podczas 34. Przeglądu Piosenki Religijnej Vincentiana, który odbył się w Piekarach pod Krakowem. Jak mówią sami uczestnicy, cztery festiwalowe dni były przeżyciem nie tylko muzycznym, ale także duchowym.
 

Poczytaj Gazetę na Hanzę

hanza ogolna_thMiejskie Święto Hanzy zbliża się wielkimi krokami. Jesteście ciekawi na co warto się wybrać i gdzie zajrzeć w trakcie kilkudniowej imprezy? Najważniejsze informacje znajdziecie w specjalnym wydaniu „Gazety na Hanzę” przygotowanej przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Miejskie Święto Hanzy w… kosmicznym wydaniu!

hanza ogolna_thCo nas czeka podczas tegorocznego Miejskiego Święta Hanzy? Oczywiście będą takie „pewniaki” jak bułka ze śledziem na moście, koncerty po obu stronach Odry (o tym już pisaliśmy) czy bieg bez granic, ale oprócz tego co zwykle, będzie też kilka nowości. Ich motywem przewodnim będzie… kosmos.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama