Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Śpiewająca młodzież zaprezentowała się podczas Pro Arte (foto)

pro arte2018_wokalPRO ARTE to może nie The Voice of Poland, ale… od czegoś trzeba zacząć swoja szansę na sukces. W SMOK-u swoje wokalne możliwości zaprezentowali słubiccy adepci sceny. Jak podkreślało jury, poziom był naprawdę wysoki. A najlepsi pojadą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.
 

Konkurs graffiti – specjalnie dla młodych

graffiti thLubisz graffiti, chcesz poznać interesujących ludzi i odnaleźć ciekawe inspiracje? Weź udział w festiwalu sztuki „Art an der Grenze ". Jednym z jego elementów będzie właśnie konkurs graffiti. Ruszyły zapisy.
 

Klasycznie i wiosennie w SMOK-u

skrzypce thNa kameralny koncert w nastroju prawdziwie wiosennym zaprasza Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Zabrzmią utwory Ludwiga van Beethovena i Igora Strawińskiego.
 

Młody pisarz fantasy Tomasz Sobania odwiedzi Słubice

tomasz sobania_thLubicie czytać książki? Tomasz Sobania nie tylko je czyta, ale również pisze. Wydał już dwie powieści z gatunku fantasy – a ma dopiero 19 lat. Niedługo w słubickiej bibliotece opowie o swojej przygodzie z pisaniem – jak to się dzieje, że młody chłopak zostaje pisarzem?
 

Pokaż swój artystyczny „Nietakt” na UNITHEI

unithea_thFestiwal teatralny UNITHEA w tym roku odbędzie się już po raz 21. Jednym z jego zadań jest promocja regionalnych artystów. Dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą pokazać światu swoją twórczość.
 

Cerkiew prawosławna zaprasza na wielkanocny koncert

prawoslawie thCiekawy koncert zapowiada się w słubickiej cerkwi z okazji zbliżającej się Wielkanocy. Pieśni paschalne w językach staro-cerkiewno-słowiańskim, greckim i rumuńskim zaprezentują śpiewacy z zespołu Con Sono.
 

Wiosna w mieście, czyli Frankfurt zaprasza na cityFRÜHLING

wiosna city_thWpuszczamy wiosnę do miasta - zapraszają organizatorzy cityFRÜHLING, czyli “Wiosny w mieście”. W pierwszy weekend kwietnia na ulicach Frankfurtu na gości będzie czekać wiele atrakcji: pchli targ, zlot food trucków, warsztaty dla dzieci, pokaz aut. I będzie to również okazja do zakupów – w tę niedzielę sklepy za Odrą będą otwarte.
 

Majka Jeżowska porwała do tańca przedszkolaków (foto)

majka-slubiceKto nie pamięta z dzieciństwa hitów Majki Jeżowskiej? Artystka jest ciągle w doskonałej formie i zabawia kolejne pokolenia Polaków. Odwiedziła także Słubice, gdzie dała dwa koncerty.
 

Znów zabrzmiały wiosenne „Wiersze Świerszcza”

wiersze swierszcza_thTo już tradycja – poezja na dzień wiosny. Ponownie uczniowie klas I-III recytowali znane i lubiane wiersze, które znaleźli w „Świerszczyku”. Wykazali się odwagą, talentem aktorskim i miłością do poezji. Nie brakowało rekwizytów i kolorowych strojów. Brawa dla wszystkich!
 

W Rzepinie wystąpi Majka Jeżowska

majka jezowska_thPamiętacie „A ja wolę moją mamę?” Ten przebój w latach 80. śpiewały niemal wszystkie przedszkolaki! A teraz razem z Majką Jeżowską mogą zaśpiewać go ich dzieci, i to na żywo – idolka najmłodszych wystąpi niedługo w Rzepinie.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama