Polonia Słubice przegrała ze Stalą Jasień 1:4

Choć niedawno pokonali stalowców w lidze, to w pucharowych zmaganiach musieli uznać ich wyższość. Polonia Słubice przegrała u siebie ze Stalą Jasień 1:4 w 1/4 Fortuna Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego.

Mecz od początku nie układał się słubiczanom, bo goście strzelili pierwszego gola już w 3’ minucie gry. Gdy na koniec drugiej połowy Stal podwyższyła prowadzenie, kibice zaczęli się martwić, ale wciąż była nadzieja, że Polonia odrobi straty. Niestety, obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie. Rywale dokładali kolejne bramki, a Polonia zdołała odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem w 89’, kiedy to rzut karny celnie wykonał Oliwier Komejsza. Końcowy wynik to 4:1 dla Stali.

Pucharowa przygoda się skończyła. Teraz czas na krótką regenerację i 27 kwietnia polonistów czeka arcyważny (i wyjazdowy) mecz z wiceliderem IV ligi, Ilanką Rzepin. To kluczowe spotkanie w kontekście walki o awans do III ligi.