Słubice: 20 stycznia 2017   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

W internecie znajdziesz miejsce pochówku zmarłych

nagrobekUrząd Miejski w Słubicach udostępnił mieszkańcom gminy nowy serwis internetowy. Za pomocą specjalnej wyszukiwarki można w łatwy sposób odnaleźć na lokalnych cmentarzach położenie grobów bliskich osób.
 

Zbiórka włosów dla chorych na raka

daj wlos_thZespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie zaprasza na wyjątkowa akcję pod hasłem "Daj włos". Uczniowie wraz z nauczycielami organizują zbiórkę... włosów z których powstaną peruki dla osób chorych na raka. To odpowiedź na apel fundacji Rak'n'Roll.
 

Narkotyki, lewe papiery i list gończy

policja swiecko_narkotyki_thNie miała szczęścia para podróżująca krajową "dwójką". W rejonie Świecka została zatrzymana do rutynowej kontroli przez Straż Graniczną. W aucie znaleziono 30 g heroiny, a pasażer okazał się być poszukiwanym listem gończym.
 

5 cech, jakie wyróżniają naprawdę dobry salon kosmetyczny

importmania thJeśli szukasz salonu kosmetycznego, do którego będziesz mogła z przyjemnością powracać i który bez zastanowienia polecisz swojej przyjaciółce, ważne abyś przed dokonanie wyboru zwróciła uwagę na kilka istotnych kwestii.
 

Strażacy pokażą jak zachować się na lodzie

strazacy lod_thTrwa akcja edukacyjna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach związana z bezpieczeństwem na lodzie. Jednym z jej elementów będą efektowne pokazy ratownictwa, które 20 stycznia odbędą się w porcie rzecznym w Słubicach.
 

Po służbie zatrzymał poszukiwanego

sierzant pomocka_thDzielnicowy z posterunku policji w Cybince zatrzymał po pościgu mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Do zdarzenia doszło, gdy mundurowy był już po służbie.
 

Dzień otwarty w Gimnazjum im. Karla Liebknechta

spotkanie gimnazjum_ffo_th21 stycznia Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą zaprasza na dzień otwarty. Zainteresowani uczniowie i ich rodzice będą mogli zasięgnąć informacji na temat przebiegu nauki. Przygotowano też osobne spotkanie dla osób z Polski.
 

Kulig w Nowych Biskupicach

kunowice kulig_thTegoroczna zima nie żałuje nam ostatnio śniegu i mroźnej pogody. Licząc na sprzyjającą aurę, sołectwa Nowe Biskupice i Kunowice zapraszają na kulig.
 

W "Piotrze i Pawle" jeszcze taniej niż myślisz

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł w Słubicach zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. Z okazji rozpoczętego niedawno Nowego Roku czekają liczne promocje cenowe.
 

Partia RAZEM zaprasza na spotkanie w Słubicach

prowincja bak_spotkanie_thPartia Razem zaprasza na otwarte spotkanie z przedstawicielami zarządu krajowego. Słubice odwiedzą Adrian Zandberg i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.
 

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama