Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama

OPS zaprasza na drugi Otwarty Targ Wymiany

targ wymiany_thZabawki, książki, ubrania i wiele rozmaitych skarbów można znaleźć – ale i oddać potrzebującym – podczas Otwartego Targu Wymiany. 19 października odbędzie się druga edycja wydarzenia organizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.
 

Najlepszy na świecie laser do trwałego usuwania owłosienia już w Słubicach!

epilacja dziewczyny_thUsuwanie owłosienia za pomocą laserów to obecnie najskuteczniejsza metoda epilacji. Ten, kto skorzystał z zabiegu wie, jak wiele korzyści za sobą niesie, dlatego Pracownia Ciała The Happy Body wprowadziła na stałe do swojej oferty laser Vectus Cynosure cieszący się największą popularnością na rynku.
 

Hubert stracił dłoń – ruszyła akcja pomocy

skarbonka thKilka dni temu Słubice zelektryzowała wiadomość o tragedii 13-latka, któremu petarda wybuchła w ręce. O pomoc Hubertowi apeluje Fundacja Grupy Pomagamy – będzie mu bardzo potrzebna, ponieważ chłopak stracił dłoń…
 

W Colpolu po raz 22. zabrzmiało uroczyste Gaude Mater Polonia (foto)

inauguracja CP_2019W Collegium Polonicum rozpoczął się kolejny rok akademicki. Quod bonum, felix, faustum, fortunatumque sit (oby to było szczęśliwe, sprzyjające i pomyślne) - tego życzyły nowym studentom władze obu uniwersytetów tworzących słubicką placówkę: poznańskiego UAM i frankfurckiej Viadriny.
 

Dziupla zaprasza na zajęcia w parku do Rzepina

ptaszekMacie plany na weekend? Mamy dla was propozycję. Dziupla zaprasza na kolejne „parkowe” zajęcia. Były takie już w Słubicach, teraz czas na Rzepin.
 

Firma ORYX S.C. poszukuje do pracy specjalisty ds. sprzedaży internetowej

internet2 thPrężnie rozwijająca się firma ORYX S.C. poszukuje do współpracy specjalisty ds. sprzedaży internetowej. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej poprzez niemieckie internetowe serwisy sprzedażowe.
 

Słubiczanie znów obsieją „Pola Nadziei”

pola nadziei_2018_napisPołowa października to tradycyjnie czas na Pola Nadziei. Jak co roku wolontariusze i przyjaciele Hospicjum św. Wincentego a'Paulo sadzą wtedy na terenie miejscowych kościołów żółte żonkile, które wiosną są rozdawane mieszkańcom Słubic w zamian za datki. Nie inaczej będzie i tym razem. Każdy może się przyłączyć!c
 

Są wyniki badań wody. Wciąż trzeba ją gotować

wodaZakład Usług Wodno-Ściekowych poinformował o wynikach badania próbek wody pobranych 15 października. Niestety, jej parametry nadal nie są takie jak powinny. Oznacza to, że nadal należy stosować się do zaleceń Sanepidu.
 

Praca dla spedytora i elektromechanika - zobacz oferty

mw trans_thTu czeka praca! Poszukiwane są osoby chętne do pracy na stanowiskach: spedytor (do firmy MW Trans) oraz mechanik/elektromechanik (do firmy Euromaster Wlaźlak). Kto zainteresowany?
 

Nowe miejsce dla Archiwum Ludzkich Losów (foto)

archiwum losow_nowa_thArchiwum Ludzkich Losów ma nową siedzibę. Na półkach w "samotni" przy Collegium Polonicum rozgościło się ok. 400 albumowych biografii mieszkańców naszego regionu. To niezwykłe pamiątki minionych lat – wielu bohaterów już nie ma wśród nas…
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama