Słubice: 24 marca 2017   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Weź udział w akcji "Godzina dla Ziemi"

godzina dla_ziemiNa całym świecie po raz jedenasty odbędzie się akcja „Godzina dla Ziemi”. Słubice i Frankfurt w tym roku także przyłączą się do tego największego na świecie wydarzenia na rzecz ochrony klimatu i środowiska. Każdy z nas może wziąć w nim udział.
 

Zmiany u słubickich "Animalsów" - mamy oświadczenie

schronisko gorzyca_thNie tak dawno informowaliśmy o rozpoczęciu działalności przez Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt ''Animals Słubice''. W ostatnim czasie w strukturach organizacji zaszło kilka ważnych zmian. W tej sprawie zarząd wystosował list otwarty. Publikujemy jego treść.
 

Viadrina Logistic - ceniony pracodawca i sprawdzony partner w biznesie

viadrina logistic_thSzukasz sprawdzonego i doświadczonego kontrahenta w branży transportu, spedycji i logistyki? A może stabilnego i atrakcyjnego pracodawcy? Jest w Słubicach firma, która od lat z powodzeniem spełnia te warunki. To Viadrina Logistic.
 

Dzień wagarowicza spokojny i bezpieczny

dzien wagarowicza_thJak upłynął popularny "dzień wagarowicza"? Wg policji było spokojnie i bezpiecznie. 21 marca mundurowi przeprowadzili wzmożone działania prewencyjne. Wszystko po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa świętującej pierwszy dzień wiosny młodzieży.
 

Słubiczanie wyróżnieni w plebiscycie "Gazety Lubuskiej"

czlowiek roku_krono_thPodczas sesji Rady Miejskiej w Słubicach uhonorowano laureatów plebiscytu "Człowiek roku" organizowanego przez Gazetę Lubuską. Troje słubiczan zostało wyróżnionych przez czytelników i kapitułę za swoją działalność na rzecz zmiany otaczającej nas rzeczywistości. Kogo doceniono w tym roku?
 

Gabriela Ceranowicz najlepszą lubuską położną

Gabriela Ceranowicz najlepszą lubuską położnąSłubiczanka Gabriela Ceranowicz została najlepszą położną województwa lubuskiego w 2016 roku w kampanii "Położna na medal". Ten zaszczytny tytuł przypadł jej w udziale dzięki głosom zadowolonych pacjentek.
 

"Medyczny punkt widzenia" - nowy dział na forum

brandmed thPortal Slubice24 oraz Centrum Medyczne Brandmed zapraszają do nowego działu tematycznego pt. "Medyczny punkt widzenia". Na naszej stronie znajdziecie fachowe porady dotyczące zdrowia przygotowane przez doświadczonych specjalistów.
 

Wiemy kiedy ruszą prace na nadodrzańskich wałach

odra slubice3250 mln złotych trafi do Słubic na prace związane z ochroną przeciwpowodziową. Właśnie podpisano pierwsze umowy, a niebawem ruszą procedury przetargowe. Znamy kolejne szczegóły projektu.
 

Rusza projekt" Rodzina wolna od przemocy"

przemoc thPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach rozpoczyna kolejną edycję programu, którego celem jest walka z przemocą w rodzinie. Spotkania terapeutyczno-edukacyjne tym razem będą odbywać się w Rzepinie, ale skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy powiatu słubickiego.
 

Szybki PIT w Galerii Prima

szybki pit_2017_thNie zwlekaj, rozlicz swój PIT szybko i bez dodatkowych kosztów. W dniach 24-25 marca w godz. 12-20 przyjdź do Galerii Prima. Na poziomie 1 galerii, na specjalnie przygotowanym stanowisku czekać będą pracownicy Urzędu Skarbowego w Słubicach, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ulg i zeznań podatkowych.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę Wieży Kleista w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama