Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Kolejny wykład z rozwoju osobistego – tym razem o poczuciu własnej wartości

rozwoj osobisty_thDlaczego warto zadbać o poczucie wartości własnej? Dlaczego wiara we własne możliwości jest taka ważna? Opowie o tym Joanna Ewa Jabłońska, trenerka rozwoju osobistego podczas kolejnego wykładu w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.
 

Przyjęcia komunijne w Restauracji Olimpik Park

komunika olimpik_thMasz w tym roku komunię dziecka? Restauracja Olimpik Park zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. W lokalu są dwa ostatnie wolne terminy na przyjęcia komunijne.
 

Ruszyła modernizacja centrum Rzepina - jest zmiana w organizacji ruchu

modernizacja rzepin_thRzepiński rynek się modernizuje! Niestety, dla kierowców oznacza to utrudnienia - w ścisłym centrum miasta zmieniła się organizacja ruchu. Zanim wyruszycie w drogę, sprawdźcie, jak teraz przejechać przez Rzepin.
 

Udawali straż pożarną i przemycali papierosy

straz przemyt_thMyśleli, że samochodu Straży Pożarnej pogranicznicy nie będą kontrolować – ale podstęp nie udał się i pomysłowi przemytnicy wpadli prosto w ich ręce. A razem z nimi 300 tys. sztuk papierosów bez akcyzy.
 

Gdzie wyrzucić śmieci z działki? Podpowiadamy

smieci dzialki_thDziałkowcu, czy wiesz co zrobić ze starymi, niepotrzebnymi meblami z altanki? Można pozbyć się ich nielegalnie – niektórzy wystawiają je np. do lasu lub pod bramę. Może też być eko i zawieźć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów.
 

Dziś zabytki mają swoje święto

osno zabytki-TH18 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Jest to zawsze dobra okazja do rozmaitych spotkań, podsumowań i wspomnień. W tej dziedzinie sporo dzieje się także na naszym lokalnym podwórku, o czym przypomniał Roland Semik, społeczny opiekun zabytków powiatu słubickiego.
 

Bawili się i pomagali podopiecznym Fundacji Grupy Pomagamy (wideo)

bal fundacja_thOprócz dobrej zabawy, najważniejsze było pomaganie. Jedno do drugiego bardzo pasuje – udowodnił to II Charytatywny Bal Fundacji Grupy Pomagamy. Uczestnicy chętnie brali udział w licytacjach – dzięki czemu na konto fundacji wpłynęło ponad 23 tys. zł. A to nie koniec – część voucherów zostanie wystawiona na aukcjach internetowych.
 

Sklepowa włożyła do kasy fałszywe euro

euro thTo nie był dobry pomysł. 22-letnia ekspedientka włożyła do kasy sklepu, w którym pracowała, fałszywy banknot o nominale 50 euro i wzięła jego równowartość w złotówkach. Ale wszystko się wydało i teraz grozi jej… 10 lat więzienia.
 

W Rzepinie rusza Akademia Małego Leśnika

las akademiaCoś dla miłośników lokalnej przyrody. Chcecie dowiedzieć się więcej o pomnikach przyrody w okolicy Rzepina, poznać „od podszewki” Bobrowy Szlak, posłuchać opowieści o leśnych zwierzętach i poszukać skarbów w rzepińskiej puszczy?
 

Seminarium o biblijnych podstawach małżeństwa

rodzina seminarium_thKolejna ciekawa rzecz dla tych, którzy chcą zadbać o sprawy duchowe. Dom Wolności w Słubicach zaprasza na seminarium dotyczące małżeństwa, a konkretnie tego, co mówi o nim Biblia. Poznanie fundamentów i prostych wartości może pomóc tym, którzy zmagają się z małżeńskimi problemami i nieporozumieniami.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama