Słubice: 21 sierpnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
reklama
reklama

Pub Quiz wraca we wrześniu

pub quiz_pucharTo już potwierdzone! Tak lubiane przez wielu czwartkowe quizowanie w klubie Prowincja wraca po wakacyjnej przerwie. Pierwsze spotkanie zaplanowano już 7 września. Ruszyły zapisy.
 

Frankfurt da się lubić? Poznaj go na rowerze!

rower odra_thDobra wiadomość dla lubiących jeździć na rowerze i poznawać nowe miejsca! Polsko- Niemiecka Informacja Turystyczna zaprasza na wycieczkę rowerową po zielonych zakątkach Frankfurtu nad Odrą i okolicy.
 

Gry karciane

gry karciane_thW karty można grać niemal zawsze i wszędzie – w domu, na biwaku, w czasie szkolnych przerw, podczas rodzinnych spotkań, a także w wakacje, gdy pogoda nie dopisuje. Trudno zliczyć wszystkie istniejące gry karciane, ale z pewnością jedną z najbardziej lubianych odmian są pasjanse. Dlaczego warto układać pasjanse?
 

Muszkieterowie zapraszają na zbiórkę krwi

zbiorka muszkieterowieKilka dni temu do oddawania krwi namawiali policjanci, a dziś robią to… Muszkieterowie. Przedstawiciele tej jednej z największych sieci handlowych w kraju, nie po raz pierwszy organizują akcją honorowego krwiodawstwa. Zbiórka pod hasłem „Zbieramy krew dla Polski” odbędzie się także w Słubicach.
 

Kino domowe Samsung – poradnik kupującego

kino domowe_samsung_thZestaw kina domowego to rozwiązanie, dzięki któremu możemy poczuć się w swoim salonie jak w sali kinowej. Podobne wrażenia zapewnia zestaw zazwyczaj pięciu głośników i subwoofera, gdy całość podłączona jest do amplitunera.
 

Just English zaprasza na nowe kursy językowe – jest też praca dla lektorów

ilove skoolZa pasem nowy rok szkolny. To dobry czas, aby rozejrzeć się za kursami językowymi. Na osoby w każdym wieku czekają ostatnie wolne miejsca w Szkole Językowej JUST ENGLISH. Jest też praca dla lektorów językowych.
 

Policjanci zbierali krew dla potrzebujących

zbiorka krwi_ewa_thKolejny raz policjanci ze słubickiej komendy zorganizowali zbiórkę krwi pod hasłem „Oddaj krew – uratuj życie”. I tradycyjnie do tej akcji zaprosili również mieszkańców. Wspólnymi siłami udało się zebrać blisko 6 litrów krwi.
 

Historia połączy nas w… Górzycy

laczy nas_historia_gorzyca_thTo będzie wielkie święto patriotyzmu. 1 września w Górzycy odbędzie się festyn pod hasłem „Łączy nas historia”. Tego dnia na wszystkich chętnych czeka ciekawa lekcja historii, do tego liczne koncerty oraz piłkarski turniej.
 

Stek urugwajski, amerykański czy argentyński? Zobacz różnice

stek arg_thWydaje Ci się, że nie ma większej filozofii w przyrządzaniu steków? Tymczasem usmażenie steku krwistego lub półkrwistego wymaga nie tylko wiedzy, ale także pewnej sprawności i cierpliwości. Zobacz dlaczego cały świat pokochał steki amerykańskie i argentyńskie oraz przekonaj się na czym polega różnica w ich przyrządzaniu.
 

Rusza największa inwestycja kanalizacyjna w historii Słubic

zuws logoRenowacja 21 km sieci kanalizacyjnej i 670 przyłączy na 45 ulicach, do tego budowa studni rewizyjnych i monitoringu – tak będą wyglądać najbliższe miesiące w centrum Słubic. Lada moment rusza modernizacja miejskiej sieci kanalizacyjnej. Szczegóły poznaliśmy na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej przez ZUWŚ.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama