Słubice: 10 grudnia 2019   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Kto chce zostać Mikołajem? Dzieci czekają na pomoc

mikola swiateczna_ZagrodaPodobnie jak w ubiegłych latach Fundacja Grupy Pomagamy przygotowała listę dzieci, które niekoniecznie znajdą paczki pod choinkami. Dlatego Mikołajowi trzeba pomóc – każdy może zostać jego pomocnikiem.
 

Podróbki na słubickim bazarze. Pogranicznicy zatrzymali ubrania warte 210 tys. zł

podrobki bazar_thStraż Graniczna ujawniła na bazarze 1500 sztuk podrobionych ubrań - ze znakami towarowymi znanych sportowych marek. Zatrzymano trzy osoby, którym grozi nawet 5 lat więzienia.
 

Kłopoty Mikołaja w Jarzębince (foto/wideo)

mikolaj jarzebinka_thWiadomo, że 6 grudnia wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na Świętego Mikołaja, który nie przyjeżdża z pustymi rękami. W przedszkolu Jarzębinka jego przyjazd zazwyczaj wiąże się z jakimiś perypetiami... o których opowiada przedstawienie. Po raz kolejny zagrali w nim wspólnie rodzice i dzieci.
 

Pierwsze „Mikołajki pod chmurką” za nami! (foto)

mikolaj chmurkaMikołaj nie zapomniał o Słubicach! Pojawił się na pl. Bohaterów na zaproszenie Fundacji Grupy Pomagamy i gminy Słubice, zaopatrzony w mnóstwo prezencików! Czekało na niego mnóstwa dzieciaków. Impreza miała jeszcze jeden cel – do fundacyjnych puszek zbierano na pomoc małej Józefinie z Ośna Lubuskiego.
 

Co słychać w sprawie obwodnicy? Były wojewoda deklaruje pomoc

dajczak obwodnica_thJak się mają sprawy obwodnicy Słubic? Po niedawnej deklaracji ze strony Krystyny Sibińskiej, kolejny poseł obiecał pomoc w staraniach o obwodnicę. Były wojewoda lubuski Władysław Dajczak spotkał się w tej sprawie z burmistrzem Mariuszem Olejniczakiem.
 

Słubfurt zaprasza na Święto Jesieni

swieto jesieni_thMacie ochotę spędzić popołudnie w międzynarodowym towarzystwie? Brückenplatz - Plac Mostowy to miejsce we Frankfurcie, gdzie jest ku temu dobra okazja. Niedługo odbędzie się tam Herbstfest, czyli święto jesieni. Będzie teatralnie, kartonowo... i nie zabraknie świątecznych ciasteczek.
 

Święteczne choinki w Agrogobexie (foto)

choinkaCentrum Ogrodnicze Agrogobex zaprasza do zakupu choinek świątecznych. W sprzedaży największy wybór choinek żywych oraz sztucznych. Na placu Centrum Ogrodniczego dostępnych jest do wyboru ponad 1400 sztuk drzewek ciętych i w donicach!
 

Moja praca w Niemczech - spotkanie dla zainteresowanych

prawo pracy_thPracujesz lub planujesz podjąć pracę w Niemczech? Warto poznać prawo pracy i najważniejsze rzeczy z nim związane. Brandenburski Caritas zaprasza na otwarte spotkanie pt. "Moja praca w Niemczech - prawo pracy".
 

Co kupić dziecku na Święta?

prezent dla_dziecka_thPomimo tego, że nie ma nic przyjemniejszego od obdarowywania dzieci prezentami, tak ich poszukiwania mogą nieco przytłaczać. Jeśli wciąż nie znalazłeś podarunku dziecka i zastanawiasz się co kupić dziecku na gwiazdkę, bez obaw – w poniższym artykule radzimy na co zwrócić uwagę podczas świątecznych zakupów.
 

Przed nami Weekend Cudów ze Szlachetną Paczką. Wolontariusze zapraszają mieszkańców

szlachetna paczka_thNajbliższy weekend będzie niezwykły z wielu powodów. Dzięki akcji Szlachetna Paczka dla wielu rodzin będzie weekendem cudów. Trafią do nich upragnione paczki! Każdy z nas może się przyłączyć do tego dzieła.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama