Słubice: 25 lutego 2017   |   Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
reklama

Nowa poradnia dietetyczna w Słubicach

benecka dietetyk_thIdzie wiosna, a wraz z nią zaczynamy myśleć o pozytywnych zmianach w swoim życiu, zdrowym odżywaniu i szczupłej sylwetce. Plany te dużo łatwiej zrealizować pod okiem właściwych fachowców. Tacy czekają na Ciebie w nowo otwartej poradni dietetycznej działające przy słubickim szpitalu.
 

W powiecie zakończono kwalifikację wojskową

komisja wojsko_th O przymusowe „pójście w kamasze”, czyli obowiązkową zasadniczą służbę wojskową młodzi mężczyźni w Polsce nie muszą się martwić od kilku lat. Nie oznacza to oczywiście, że ojczyzna nie ocenia ich przydatności do zadań bojowych. Właśnie zakończyła się tegoroczna kwalifikacja.

 

Polsko-niemieckie spotkanie lekarzy

medycyna slubice_thCo ciekawego słychać na płaszczyźnie polsko-niemieckiej współpracy w zakresie medycyny? 25 lutego w Słubicach spotkają się lekarze z obu stron Odry, aby wspólnie omówić czekające ich wyzwania. Spotkaniu będzie towarzyszyć uroczysta kolacja z muzyczną oprawą.
 

Dotkliwe pobicie w Cybince – sprawcy zatrzymani

pobicie cybinka_thW lutym mieszkańcami Cybinki wstrząsnęła sprawa pobicia młodego mężczyzny. Dzięki pomocy policjantów poszkodowany szybko trafił do szpitala. Sprawców udało się ustalić i zatrzymać.
 

Skąd czerpać wiedzę o akwarystyce?

perch-62855 960_720_thRośnie liczba osób, które chciałyby mieć własny zbiornik akwarystyczny. Wielu z nich powstrzymuje przed zakupem brak wiedzy i doświadczenia, jednakże to wszystko można bardzo szybko naprawić. Poniżej podajemy Ci kilka możliwości, które na pewno skutecznie pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.
 

Kolejny etap konsultacji w sprawie rewitalizacji

urzad slubice_thPrzed nami kolejne spotkania konsultacyjne dotyczące rewitalizacji Słubic. Biuro Ekspertyz i Rozwoju Gospodarczego, które opracowuje Gminny Program Rewitalizacji, zaprasza wszystkich chętnych do wyrażania swojej opinii.
 

Piotr i Paweł... na każdy dzień

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł w Słubicach zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. Na odwiedzających sklep czekają liczne promocje cenowe.
 

Na wiosnę ruszą remonty dróg

drogi slubice_th W ciągu zbliżających się miesięcy gmina Słubice wyda 2,1 mln złotych na modernizację istniejących i budowę nowych nawierzchni. Właśnie odbywają się przetargi, a prace ruszą już na wiosnę. W których miejscach się poprawią się warunki dla użytkowników dróg?
 

Nauczyciele poznają tajniki pracy z grupą multikulturową

szkolenia dla nauczycieli Słubice Nauczyciele języków obcych pracujący z grupami wielokulturowymi będą mogli podnieść swoje kompetencje. Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum i Centrum Międzykulturowego Nauczania Uniwersytetu Europejskiego Viadrina zapraszają na warsztaty.
 

Nowe miejsce dla aktywnych seniorów

seniorzy slubiceJuż wkrótce starsze osoby ze Słubic i Frankfurtu zyskają nowe miejsce spotkań. Tuż przy granicy po frankfurckiej stronie zostaną udostępnione pomieszczenia, w których polscy i niemieccy seniorzy będą mogli aktywnie spędzać czas. Co ciekawego ich czeka?
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy Słubicom potrzebna jest obwodnica?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama