Słubice: 17 sierpnia 2019   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

Głosuj na projekt Lewiatana i pomóż słubickiemu hospicjum. Czeka 50 tys. na nowy sprzęt

hospicjum puszkiCoraz więcej firm angażuje się społecznie. Do tego grona dołączył również słubicki supermarket Lewiatan. W ramach konkursu Herosi Innowacyjności zgłosił Stowarzyszenie Hospicjum św. Wincentego a’Paulo. Jednak, żeby hospicjum otrzymało 50 tys. zł, potrzebne są głosy internautów. Można je oddawać codziennie!
 

Sparaliżowany Piotr potrzebuje waszej pomocy. Ruszyły internetowe aukcje

piotr pomagamy_thFundacja Grupy Pomagamy kolejny raz mobilizuje słubiczan do pomocy – tym razem jej adresatem jest 51-letni Piotr. Zbiera na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny, który pomoże mu odzyskać sprawność po wylewie. Ruszyły również internetowe licytacje. Kto pomoże?
 

Górzyca zaprasza na imprezowy koniec lata

gorzyca zakonczenie_lata_thWszystko co dobre, szybko się kończy. Nie inaczej jest z latem… Żeby nieco umilić końcówkę wakacji, Górzyca zaprasza na imprezę „Żegnaj lato na rok”. W programie aktywności sportowe, występy, koncerty, a na zakończenie wieczoru - zabawa taneczna.
 

Pogranicznicy odzyskali dostawcze Sprintery

kradziony sprinter_thCzujność nie zawiodła funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Jednego dnia pogranicznicy ze Świecka i z Legnicy odzyskali dwa podobne kradzione dostawcze Mercedesy Sprintery. Ich łączna wartość to ok. 140 tys. zł.
 

Rodzina WULMAR w sieci Q Service Castrol (foto)

qservice wulmarKażdy, kto choć raz oddawał swoje auto w ręce mechanika, wie jak ważne są zaufanie do fachowca oraz jakość wykonanych prac. Obie te kwestie są priorytetem dla warsztatów pod szyldem Q Service Castrol. Niedawno do tej ogólnopolskiej i prestiżowej sieci dołączył słubicki Wulmar.
 

W powiecie czeka praca – stanowisko ds. budownictwa

powiat starostwoStarostwo Powiatowe w Słubicach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. budownictwa. Praca polega na realizacji zadań w zakresie administracji architektoniczno- budowlanej.
 

We Frankfurcie rusza międzykulturowe centrum

centrum kultu_thKolejna inicjatywa od członków stowarzyszenia Słubfurt. W nieużywanym magazynie we Frankfurcie chcą stworzyć centrum dla ludzi różnych kultur, wyznań i narodowości. Każdy może się przyłączyć z własnym pomysłem na wykorzystanie wolnej przestrzeni.
 

Policyjny pościg za motocyklistą

motocyklista thTo były sceny niczym z filmów sensacyjnych. Policjanci z Rzepina zatrzymali po niebezpiecznym pościgu 20-letniego Ukraińca, który uciekał przed nimi na motocyklu. Teraz czego go surowa kara.
 

W Świecku uczczą rocznicę wybuchu II wojny światowej

weteraniGmina Słubice jak co roku organizuje uroczystości upamiętniające rocznicę wybuchu II wojny światowej. Tym razem władze zapraszają w dwa miejsca – na plac Sybiraków w Słubicach oraz na teren byłego obozu pracy w Świecku.
 

W Pławidle wzięli się za porządki

plawidlo sprzatanie_thW kolejnym sołectwie mieszkańcy wzięli sprawę w swoje ręce i wysprzątali teren, w którym spędzają wolny czas. Po Kunowicach przyszedł czas na Pławidło.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama