Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W sobotnie przedpołudnie słubickim stadionem rządziły... kobiety. Na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Maraton Fitness, kolejna impreza z cyklu Be Active organizowanego przez SOSiR i Powiat Słubicki.

Przez kilka godzin na murawie stadionu blisko setka kobiet i... jeden (!) mężczyzna ćwiczyli pod okiem fachowych instruktorek. Gościem specjalnym była Emilia Czerwińska, uznana gwiazda kickboxingu, na co dzień fit-trenerka w Zielonej Górze. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie wartościowych nagród rzeczowych.

Od jednej z naszej czytelniczek otrzymaliśmy zdjęcia z maratonu fitness. Podzieliła się także swoimi wrażeniami z udziału w tym wydarzeniu.

Dziewczyny okazały się naprawdę waleczne. Odnotowana frekwencja to ponad 100 osób. Niech mi ktoś powie, że Słubice nie mają fitnessformy! Pani Emilia poprowadziła dodatkowy 10-minutowy szok trening i i dziewczyny też nie odpuściły. Na płycie stadiony pojawił się nawet jeden mężczyzna! Wlaczył do samego końca i opłaciło się - wylosował tableta! Ogółem każda z prowadzących wykazała się niesamowitą energią, każdy etap był inny, a uczestniczki jeszcze bardziej motywowały instruktorki, bo pomimo niesamowitego wysiłku, uśmiechy nie znikały z ich twarzy.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.