Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Daniel Krawczyk wykręci kilometry dla Michała Bienia

Daniel Krawczyk, pasjonat jazdy na rowerze i lokalny aktywista, bierze udział w kolejnej wyprawie „Rowerem przez Polskę”. Chce pokonać na dwóch kółkach cztery województwa i pomóc w ten sposób choremu Michałowi Bieniowi ze Słubic.

4-letni chłopiec walczy z dystrofią mięśniową Duchenn'a i liczy na cud. Cud, czyli zebranie ponad 3,2 mln dolarów na terapię genową. Jak na razie na koncie Michałka jest około 20% z tej kwoty, więc każda kolejna akcja pomocy jest na wagę złota.

D. Krawczyk ma w planie pokonać województwa opolskie, śląskie, świętokrzyskie i lubelskie w terminie od 6 do 9 maja. Trasa od Opola do Zamościa liczy blisko 500 km.

- Już po wyborach, zatem zapraszam wszystkich wybranych, niewybranych, tych którzy chcą być wybrani do wsparcia akcji, która pomaga Michałowi wygrać walkę o życie – zachęca D. Krawczyk.

Wcześniej w podobny sposób pomagał już innym chorym dzieciom - Józefince, Borysowi i Różyczce. Teraz czas na Michała Bienia.

Rower D. Krawczyka będzie oznaczony informacjami o akcji i zachęcającymi do wpłat na rzecz chorego chłopca. Poszukiwani są również sponsorzy, którzy za wpłatę na rzecz chłopca będą mogli umieścić swojego logo na specjalnej fladze przyczepionej do roweru.

Strona do wpłat znajduje się pod adresem: www.siepomaga.pl/rowerem-przez-polske-michal

Doniesienia na temat przebiegu akcji można też śledzić:

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.