Polonia Słubice rozpoczęła serię zimowych sparingów

Polonia Słubice przygotowuje się do rundy rewanżowej w IV lidze piłki nożnej. W szlifowaniu sportowej formy mają pomóc mecze sparingowe. W pierwszym z nich poloniści przegrali z III-ligową Odrą Bytom Odrzański 2:5.

Mecz został rozegrany 20 stycznia w Słubicach. Od początku goście wypracowali sobie przewagę, czego efektem była bramka strzelona w 22 minucie. Polonia jednak nie zamierzała tylko się bronić. Podopieczni trenera Andrzeja Wypycha jeszcze przed przerwą wyrównali, a tuż po niej objęli prowadzenia. Potem jednak trafiali już tylko gości i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2 dla Odry.

Strzelcy bramek: Gronostaj Rafał 44', Begier Oliwier 48' (k) - dla Polonii, Draczyński Garbiel 22', Mykyta Laboda 52', Urbański Maciej 50', 58', 89' - dla Odry.

Kolejny mecz towarzyski zaplanowano 27 stycznia, również w Słubicach. O godz. 14:00 Polonia Słubice zmierzy się Lubniewiczanką Lubniewice. Pełną listę wszystkich sparingów udostępnimy niebawem, czekamy na potwierdzenie z klubu.

Poniżej fotorelacja z meczu przygotowana przez naszego reportera.