Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Anzhelika Liubarska

Ninja Warrior Polska to telewizyjne show, w którym uczestnicy mierzą się na wymagającym torze przeszkód. W najnowszym sezonie tego programu weźmie udział mieszkająca w Słubicach Anzhelika Liubarska.

A. Liubarska pracuje jako trenerka personalna, a sport to istotny element jej życia. Na co dzień dba o zdrowie i kondycję swoich podopiecznych.

Sama również jest aktywna i startuje w wielu zawodach, szczególnie tych z przeszkodami. W ostatnich miesiącach zdobyła m.in. trzecie miejsce na Gladiator Race w czeskim Harrachovie oraz wygrała niezwykle wymagający ARM Race w Kamieniu. W Słubicach można ją było zobaczyć podczas "Biegu bez granic", w którym zajęła trzecią pozycję.

Jak podkreśla, chętnie podejmuje się nowych wyzwań, dlatego zdecydowała się na udział w programie Ninja Warrior Polska. Emisja odcinka z jej udziałem odbędzie się 26 września o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat.

- Nie mogę oczywiście zdradzić, jak mi poszło, ale na pewno będzie to fajna zabawa. Razem ze mną w roli kibiców pojechało kilka osób z mojego teamu i one też wystąpią w programie. Zachęcam serdecznie do oglądania – powiedziała Anzhelika Liubarska w rozmowie z naszą redakcją.

anhelika team

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.