Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
I Memoriał Andrzeja Ossowskiego

Andrzej Ossowski, legendarny bramkarz i trener Polonii Słubice, odszedł przedwcześnie, ale pamięć o nim jest żywa wśród piłkarskiej społeczności. 27 sierpnia odbyła się pierwsza edycja memoriału poświęconego jego osobie.

Impreza odbyła się w ramach cyklu Torneo Lubuskie, za którego przygotowaniem stoi Colloseum Marketing Sport. Do gry zaproszono najlepsze kluby z naszego regionu w kategorii żak, które walczyły o puchar ufundowany przez dyrektora GBSBanku oraz nagrodę główną prezesa firmy Transhand Słubice.

Łącznie na murawie stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zameldowało się 10 zespołów. Wśród nich nie zabrakło reprezentantów gospodarzy – UKS Polonia Słubice, Lubuska AP Słubice oraz SAP APIS Słubice.

Zwycięzcą całej rywalizacji została Dwójka MOS Gubin, który wyprzedziła Football Factory Przecław i słubicką Polonię.

Nagrody dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju także powędrowały do Gubina. Otrzymali je odpowiednio – Dawid Jurkowski oraz Jakub Bartosik. A tytuł króla strzelców wywalczył Aleks Baczyński z Przecławia.

Miłym akcentem na trybunach była obecność rodziny i bliskich Andrzeja Ossowskiego, którzy nie tylko kibicowali zawodnikom, ale i wzięli udział w uroczystej dekoracji.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

  1. Dwójka MOS Gubin
  2. Football Factory Przecław
  3. UKS Polonia Słubice
  4. Lubuska AP Słubice
  5. GKS Kłodawa
  6. UKS Dębno
  7. SAP APIS Słubice
  8. Football Factory II Przecław
  9. UKS Perła Cybinka
  10. GKS 2016 Kłodawa

Poniżej zdjęcia z turnieju udostępnione przez organizatorów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.